FIV in Ungaria 106

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

ankaflor sa fie cu nororc!
atena incep deja sa nu mar zilele pana la beta! Succes!
adipapazi n-am vrut sa te sperii. Eu stiu de cazul de pe acel forum, dar nu am vrut sa vorbesc despre el. Te-am intrebat daca faci acest cerclaj, caci avem o cunostinta, gravida in aproape 7 luni cu gemeni, baietel si fetita, care a facut cerclaj desi nu avea nevoie, are un col lung, sta in casa, insa i s-a spus ca la sarcina gemelara e o masura de precautie.

Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza27 spune:



Buna fetelor , m-am hotarat si am scris la Budapesta la Dr. Kovacs si m-a programat pt 23 iunie la ora 12:30 pt consultatie.

Motzishor aceasi pb am avut si eu cu mailul si cu atasamentul si in final mi-a zpus sa vin cu dosarul de analize si le vom discuta impreuna.

Va pupik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Danutza, bafta! Mergi de ziua mea

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Poze
Poze botez si nu numai
www.youtube.com/watch?v=E9FMYc2Px0s" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Fetelor, sunt gata, taiata, scos nodulul, cu un rezultat de extemporaneu bun (cred ca asa se chema biopsia aia preliminara) si pregatita de ultimul fiv (incep stimularea pe 10 iunie si trebuie sa fiu in Budapesta pe 14 iunie).
Va multumesc pentru sustinere si gandurile voastre bune

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"


MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET. Urmeaza FIV 7-Dr Kovacs, Budapesta-iunie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Cristal sanatate multa iti diresc si un fiv care sa se termine cu un bebe sanatos !



http://lt1f.lilypie.com/9DQWp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristal1995

Fetelor, sunt gata, taiata, scos nodulul, cu un rezultat de extemporaneu bun (cred ca asa se chema biopsia aia preliminara) si pregatita de ultimul fiv (incep stimularea pe 10 iunie si trebuie sa fiu in Budapesta pe 14 iunie).
Va multumesc pentru sustinere si gandurile voastre bune

Aly-"2010 va fi un an norocos... pentru noi 2"

MTHFR-Mutatia A1298C genotip heterozigot, Proteina S la limita superioara, nici o sarcina, 6 FIV+inca 2 ET. Urmeaza FIV 7-Dr Kovacs, Budapesta-iunie 2010



Iti tin pumnii! deci acum 2 ani, pe 10 iunie ai scos trompele si in 10 iunie 2010 incepi stimularea pentru fiv-ul norocos!

Doamne ajuta!



Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Va astept la un nou capitol!

Multa bafta tuturor!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza27 spune:



Mersi frumos Laura , sa dea Domnul sa fie bine

Mergi la inceput