"Abdomen extra-plat (26)"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui pepene

XIO,

ma bucur ca ai ales rochia neagra. si eu tot pt. ea as fi votat.

care sunt sandalele rock?

re cealalta, cred ca e necesar sa ii mai maresti decolteul ca sa cada mai bine.


Da , decolteul l-am inchis ca eram bronzata aiurea si se vedea urat. Dar pt. nunta il fac frumos.

Astea sunt sandalele: http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1
si astia sunt pantofii de rezerva, pt. cand ma vor durea picioarele :
http://www.flickr.com/photos/greecky/4645037654/

***Fur is for petting**
"- Oamenii se nasc pentru a invata cum sa traiasca o viata mai buna – cum e sa iubesti pe toata lumea mereu si sa fii bun, nu-i asa?
- Ei bine, cateii stiu deja cum sa faca toate lucrurile astea, deci nu trebuie sa traiasca la fel de mult…"

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/

www.adoptiicaini.ro
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Ce de fete harnice pe aici :) Super!

Eu nu am practicat nimic aseara din motive fiziologice dar recuperez azi, no problem! Maine iar nu o sa am timp de nimic dupa lucru ca merg la "Sex and the city" cu fetele..mai bine stau acasa si fac sport ca si asa nu am urmarit serialul.. Oh well, macar e motiv de socializare, chit ca numai pt cosmo-urile de dinainte de film si tot merita sa merg hahah

In legatura cu timpul acordat sportului si eu sunt de parere ca un antrenament eficient e mai bun ca unul lung. Eu merg de 3-4 ori pe saptamana si nu stau decat o ora la sala, dar zau ca nu as avea nici timp nici energie sa stau mai mult la cat de intens ma antrenez. Rezultatele se vad si asa, deci sunt multumita.

Deus, vad ca genele bune run in the family! (ca nu stiu sa traduc asta ) cred ca face furori pe plaja fratiorul tau

Xio, buna alegere!

Anka, cred ca este un compromis in legatura cu ridurile vs. trup frumos. Ce te-as sfatui eu daca tot vrei sa mai slabesti si daca ai tenul prediscpus la uscare e sa bei multa apa si suplimente de grasimi benefice, omega 3 (fish oil, seminte macinate de in, avocado etc). Macar asa mai estompezi efectele asupra tenului.

Ema, esti o femeie frumoasa si multi-talentata pe deasupra! Bravo tie ca ai atata energie si ambitie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

xio, ne induci in eroare, ai link numa' pt pantofi de rezerva, uite aici aia rock ai tai:
http://www.flickr.com/photos/greecky/4644415543/in/photostream/

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Elena, te ajut: genele bune se mostenesc. si io am momente cand sunt exact la fel
si am aceeasi dilema tizo, Anca, ridurile. cati ani ai? si mie mi-e cam teama dar tot asa imi place de mine la 57 kg macar, chiar daca am 1.73cm si aproape 60kg, am niste copane. ma servesc cu fish oil f concentrat in omega 3, seminte de in macinate si avocado, fel de fel de seminte, ulei rapita, alune, etc.
sport eu fac 20-30 min banda cu greutati la incheieturi si apoi execitii de tonifiere maini,spate. ceva abdomene si genoflexiuni cu greutati incheituri maini+ dumbells, gantere?, de 3 ori/sapt.
vreau sa ma apuc si de sarit coarda.
mi-am luat sac de box si manusi fara degete si o banda elastica. asa ca am alte arme. cand e frumo afara, ma joc cu cupila din dotare tenis da cupii, cu frisbie, ea merge pe bici& io alerg sau fac power walking daca ea merge mai incet.
mr sotz al meu vrea sa faca sport, are 75kg si 1.84cm dar a facut burtica tugui. deja nu mai mananca multa paine. avea metabolism rapid, manca mult si a avut 60kg acum 13ani. asa ca s-ar putea sa am workout buddy. isi da duhul la cateva abdomene si eu rad de el ca
fac 50 intr-n fel, apoi 50 altfel.

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

noi slabim per ansamblu deci si fata si sanii asa ca apa multa, suplimente, masaje si botox unde este cazul:-)

Xio - buna alegere pune iaurt pe piept sa calmezi pielea si apa termala...nu fa experiente cu alte chestii

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Tot ce poti cumpara cu bani e ieftin! Erich Maria Remarque.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Merci Emaaimee! ce batuta in cap sunt! mi-am tot stors creierii si nu-mi iesea decat ceva cu genele care alearga si nu imi suna bine deloc! of of limba asta...

Dar tu esti bine cum esti, ca esti inalta si ai un program fain de sport! Si Beyonce are copane zdravene si arata bine asa, nu e nimic rau in asta :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Salut,
Deus merci mult ptr. foto....arata intr-adevar foarte bine....dar imi pare rau ptr. povestea cealalta...
Fetelor..v-ati inmultit si nu mai tin minte numedeci aici in germania se face endoscopie numai cu anestezie generala...daca vrei sa-ti admiri matele...vezi foto din incursiunea tubului.
Lumi...ce faci iubita...am o veste...ca sa vezi soarta...ciu nu-i trebuie ai da si cui ai trebe....deci noul meu antrenor e urmatorul tip...sa stii ca nu mi l-am luat io...ca mie nu-mi plac coloratii...dar tipul a cumparat sala la care merg si m-am pricopsit cu colorat pe post de antrenor.
www.fitness-scout.de
Ai urat cu draci...dar la corp arata ffff atletic...la antrenamente e foarte misto si e prietenos...asta conteaza.Dumnealui mo trimis ieri acasa...dute cucoana ca zi de zi ma dor ochii cand te vad...ai sa ajungi o stafie.
Xio,cred ca nu te-ai suparat pe mine...zau asa...io-s mai soacra asa de felul meu,da nu-s rau intentionata...important e sa te distrezi si sa te simti bine...seara aia oricum n-o vei uita niciodata...da-le naibii de bulendre...si totusi eu cam asa m-as fi imbracat...dar io-s baba si cred ca as cam fi model de profesoare...nu de studente
http://community.webshots.com/album/562729476hGIbrU
Scuza sapca da abia venisem de la sala...si de cand cu freza meanu mai dau sapca jos din cap decat cand dorm.Asa-mi si trebuie...mi-o trebuit tuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Deci pe scurt ca v-am citit da n-am avut chef de raport (am spalat rufe si facut curat in casa ) : Deus, fratello arata Sa-i transmiti complimentele noastre

Ema, antrenorul ala e moarte curata , aici rezonez cu Luminita. De ce zic ca e urit, ca mie imi place si la fatza
Iar pozele tale sint foarte fotomodelistice...rochia rosie e de catwalk - superba, restul sint mai avangardiste, frumoase dar potrivite numai pt tine, eu as arata ca o varza in ele

Dezertoarele mici, bine ati facut ca ati inviat! Ce frumos e cind se umple "ograda" de mesaje

V-am pupat, plec la munci. Bizi day.

p.s. - unde e Conchita? n-am baut si noi un pahar de sampanie cu ea, nimic...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Salt water is the cure for everything: sweat, tears or the ocean.

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Allure,iubita,doar n-ai crede ca am stat sa ma gandesc ce si cum..am luat ce mi-a picat in laba si mi-am pus pe mine...ca n-am timp de bibileala...si nu cred ca ai arata...ca o varza...ca neata esti inalta...io-s pitica de statura...si cu pleata ta frumoasa...accesorii potrivite si machiaj fain...(de ala finut de-a tau)...arati o mare bella.mda...eu ma imbrac de regula cum imi tuna...azi in blug,maine in o carpa de acopera exact curu si sosetele iar poimane sar in costum cu papion.am atatea haine ca nici timp sa le imbrac pe toate n-am.
Albert are un bot de maimuta...darrrr ieri la sala a aparut imbracat intr-un costum lipit pe corp...ceva rosu cu negru...se vedea fiecare muschiulet...am scuturat din cap ca vedeam deja in ceataceva de nedescris...nu e umflat deloc insa piept si mai ales fund...dumnezeule mare..drept e ca nu l-am vazut cu nici o gantera in mana...el e cu alergatul si cu salteaua...ai rupe pe clienti pe saltea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moana spune:

Sa va spun ce am mancat eu astazi si voi imi spuneti daca am gresit undeva:

MD (ora 6) - un pahar de apa cu lamaie, o cafea fara zahar, un castron cu cartoane (cereale doar turtite si fara niciun adaos), stafide si lapte.

Gustare (ora 11.30) - 2 castraveti, o rosie, 2 oua fierte si branza dulce de vaca.

Gustare (ora 15) - 3 caise, 1 mar, jumate de portocala, 20 capsuni.

Pranz (ora 17) - supa crema de legume, jumate felie telemea, 2 crantanele (Wassa.

Seara (ora 20) - 5 caise, 1 banana, 1 pahar apa cu lamaie.

Circa 2 litri de apa peste zi.

(De mentionat, am 182 cm.)

P.S. Mai adaug 2 sedinte de Leg Magic, a cate 2 min. fiecare si periaj uscat de dimineata.

Mergi la inceput