Dr. Who

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns beren spune:

Roac mi-a soptit azi un zvon despre cum DT ar fi parasit Doctorul pentru rolul celui mai celebru locuitor din Shire.

Daca e adevarat, nu-i mai ramane decat sa-l joace si pe Bond, James Bond, si va deveni the most British actor din generatia lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui beren

Roac mi-a soptit azi un zvon despre cum DT ar fi parasit Doctorul pentru rolul celui mai celebru locuitor din Shire.

Daca e adevarat, nu-i mai ramane decat sa-l joace si pe Bond, James Bond, si va deveni the most British actor din generatia lui.




Vaaaaaaaaaaaai!!!!!!!!!!!!!! Vaaaaaaaaaaaaaaaaaai!!!!!!! Ar fi minunat, nu-mi vine a crede. Ar fi perfect!!!!!
Beren, imi vine sa te pup pentru vestea asta!! Adica, ia stai, chiar te pup, domle !!


P.S. Parca nu e de James Bond, hm?!!?


Pentru parinti, de dragul copiilor


"Omul care a inventat distractia a fost copilul" - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Cred ca al doilea sezon DC Dr. Who ar trebui inchinat lui DT .
Ce motto sa-i punem? Un sonet al lui Shakespeare sau o balada din Tolkien?
Eu trebuie sa plec acum, va las pe voi sa va ganditi. Abia astept sa vad ce ati ales .


Pentru parinti, de dragul copiilor


"Omul care a inventat distractia a fost copilul" - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beren spune:

Oh, merci.

Nu stiu ce sa propun, nu ma pot concentra acum.

----------

Dar stiati ca mai exista un forum celebru D*C? Unde se intalnesc, ta daa, the www.dragoncon.org/fan_tracks.php#BRIT" target="_blank">Doctor, the www.dragoncon.org/fan_tracks.php#TREK" target="_blank">Captain and the www.dragoncon.org/fan_tracks.php#TOLK" target="_blank">Wizard.

Of, of, cica astia-s adulti.

Zice acolo www.dragoncon.org/dc_guest_detail.php?id=2104" target="_blank">undeva:

"[Patrick] Stewart played King Claudius in Hamlet alongside David Tennant. He won the Laurence Olivier Award for Best Supporting Actor for the part. When collecting his award, he dedicated the award 'in part' to Tennant and Tennant's understudy Edward Bennett, after Tennant's back injury and subsequent absence from four weeks of Hamlet disqualified him from an Olivier nomination."

Si apoi ...

"Stewart has expressed interest in appearing in Doctor Who."

Howabouthat?

P.S. Zic s-o lasam pe Ingrid sa deschida capitolul nou.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Cred ca al doilea sezon DC Dr. Who ar trebui inchinat lui DT .
Ce motto sa-i punem? Un sonet al lui Shakespeare sau o balada din Tolkien?
Eu trebuie sa plec acum, va las pe voi sa va ganditi. Abia astept sa vad ce ati ales .


Pentru parinti, de dragul copiilor


"Omul care a inventat distractia a fost copilul" - din jurnalul unei mămici de băietel.


Shakespeare, categoric. Devreme ce s-a bagat si la Hamlet..

Ingrid S si Diana

Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui beren

Oh, merci.

Nu stiu ce sa propun, nu ma pot concentra acum.

----------

Dar stiati ca mai exista un forum celebru D*C? Unde se intalnesc, ta daa, the www.dragoncon.org/fan_tracks.php#BRIT" target="_blank">Doctor, the www.dragoncon.org/fan_tracks.php#TREK" target="_blank">Captain and the www.dragoncon.org/fan_tracks.php#TOLK" target="_blank">Wizard.

Of, of, cica astia-s adulti.

Zice acolo www.dragoncon.org/dc_guest_detail.php?id=2104" target="_blank">undeva:

"[Patrick] Stewart played King Claudius in Hamlet alongside David Tennant. He won the Laurence Olivier Award for Best Supporting Actor for the part. When collecting his award, he dedicated the award 'in part' to Tennant and Tennant's understudy Edward Bennett, after Tennant's back injury and subsequent absence from four weeks of Hamlet disqualified him from an Olivier nomination."

Si apoi ...

"Stewart has expressed interest in appearing in Doctor Who."

Howabouthat?

P.S. Zic s-o lasam pe Ingrid sa deschida capitolul nou.

Foarte frumos din partea d-lui Stewart, despre premiere vorbesc. Vrea in Doctor Who? Cui nu i-ar place?
Nu stiu sa copiez cap. vechi si sa-l adaug la cel nou, Beren, nu ma ajuti tu sa deschizi, pleaseee?

Ingrid S si Diana

Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beren spune:


Pentru sezonul 2 al subiectului >>>>> aici.

Mergi la inceput