Viitoare mamici de septembrie-octombrie 2010(61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiti2205

'Neata!
Si eu bantui pe aici, dar nu de bunavoie . S-a trezit piticul pe la 5.30, bocind de zor ca lui ii e dor de Maia lui, dar bocit, de ala de sarea camasa de pe el.Nu am reusit sa il potolesc 2 ore, pana m-am prins ca de fapt, pe el in doare urechea . Cred ca ne-am pricopsit cu o otita. I-am incalzit sare, sa punem acolo, nu vrea... Acum sustine ca nu il mai doare nimic, dar, dc il apesi in zona se stramba. Maine tb sa ma duc la dr.
Acum sunt cheauna de somn si oboseala, astept sa se faca 10 sa ma duc peste sotul din dotare, sa treaca el de garda si sa ma mai culc o ora, ca nu mai pot




Kiti, 19+ si mami de Vlad 15.05.2006


Of, kiti, bietul puiut...imi pare rau! Multa sanatate si o zi cat mai usoara!

Lora, mami de Iustina si 25+

Bazar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro


(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

kiti,multa sanatate ii doresc si eu la copilasul tau si sper sa se faca bine repede!


Ana21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Sal'tare!

kiti,sanatate multa puiutzului drag!!

Ieri am fost la serviciu, azi sunt/noapte, acum gatesc, fac curat, trai pe vatra

burticile,de la cea mai mica,la cea mai mare!



Mamica lui Mihai si cu la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

zozela,spor la treaba!!

Ana21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Buna dragelor
La noi nu-i asa frumos afara. E innorat si posomorat.
Kiti sper sa se faca bine Vladutul tau. Multa sanatate!
Zozela ce mamica model esti! Tare harnicuta.
Dragelor sa aveti o zi frumoasa si linistita!
Ana felicitari pentru semnatura.
Eu astazi o pun pe mami sa-mi faca spaghete cu sos rosu, ciupeci, carnita si cascaval ras pe deasupra. Cine are pofta e invitata mea caci si asa ma plictisesc toata ziua in pat.
Ieri noapte am avut niste dureri groaznice de burtica si bebita a fost super agitata pana la 2, 3 noaptea. Nu stiu de ce.


21+

crina cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Citat:
citat din mesajul lui crina-s
Zozela ce mamica model esti! Tare harnicuta.


De voie,de nevoie,ca nu are cine ma ajuta si Mihai trebuie sa manance..Aveam varianta de-a iesi eu cu el la o plimbare cu tramvaiul(ca ploua si nu avem alta activitate) si treaba casnica.Am ales sa raman acasa,pt.ca Mihai ma solicita mai tare decat orice.Mi-am inghitit nospa-ul si toate cele si..la treaba! Ei..hai ca nu-s chiar singura..Sunt cu fiica-mea Eu fac supa cu galuste si niste chiftelute din carne de pui cu piure din cartofi,ca tot n-am mai facut demult..Paste face Dan maine,ca de fapt-el e maestrul bucatar al casei
si stai cumintica in pat! O sa fie bine! Data viitoare iti scoti parleala(oarecum),iti spune Stan patitul

Ana!



Mamica lui Mihai si cu la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Vreau si eu supa cu galusteeeee!!! Ma duc chiar acum sa vad ce pui de pe la tara mai am prin congelator, sa dezghet pentru maine! Mi-ai dat o idee super! Abia astept s-o mananc!

Lora, mami de Iustina si 25+

Bazar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro


(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crina-s

Buna dragelor
La noi nu-i asa frumos afara. E innorat si posomorat.
Kiti sper sa se faca bine Vladutul tau. Multa sanatate!
Zozela ce mamica model esti! Tare harnicuta.
Dragelor sa aveti o zi frumoasa si linistita!
Ana felicitari pentru semnatura.
Eu astazi o pun pe mami sa-mi faca spaghete cu sos rosu, ciupeci, carnita si cascaval ras pe deasupra. Cine are pofta e invitata mea caci si asa ma plictisesc toata ziua in pat.
Ieri noapte am avut niste dureri groaznice de burtica si bebita a fost super agitata pana la 2, 3 noaptea. Nu stiu de ce.


21+

crina cu


Multumim pt invitatie!si daca mai tarziu aveti pofta de un gratar va poftesc.Aici e cald si soaaaare!Sper sa veniti si cu vesti mai bune si sa nu va mai doara nimic!Si pe mine ma doare acuma taaaare!(ma depilez).Inca mai reusesc singura,dar cred ca e ultima data.

Ana21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna ziua burtici.
Greu va ajunge lumea din urma cu cititul!
Ce bine ca e duminica si ca maine bugetarii nu merg la munca! macar atat avem si noi de la guvern in conditiile actuale...
Sa aveti o zi frumoasa!


Mariuk 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexuza spune:

Buna ziua
astai m-am trezit binisor ,fara temperatura , fara stare de greata , acum vreo 10 min m-a luat o usoara durere de burtik si astept sa treaca cu no-spa si daca nu trece cred ca voi luasi un supozitor uscosin
tot nu imi dau seama ce s-a intamplat seara trecuta , nu am mai patit sa am temperatura o singura noapte si sarile alea DAR BINE CA AU TRECUT

Burtica de 24 saptamni si 5 zile

Mergi la inceput