Puiuti de Randunici 2008!! (415) Sanatate,Siluan!!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

miha si eu tot cu somnul dupa mine eram la job

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

LA MULTI ANI,HAGIYANNIS!!!

Luny superbe pozele,superba surioara taverysecsyce apa,ce peisaje.. a meritat tot efortul


RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Ramo
..bai, inctredibil, ce s-a schimbat vremea azi!
astept sa se scoale maimutoiul, papa si poate mai tragem o tura de pac...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

eu nu mai suport vremea asta..cand soare,cand nor..noi am facut un gratar,cand ne-am apucat de gratar incepuse sa picure dar dintr-o data a aparut soarele..l-am terminta in jur de ora 14.30,am mancat ...Andru doarme..Cata s-a pregatit pentru o repriza de tenis dar cand a ajuns la sala era ocupata,s-a intors acasa dezamagit iar acum doarme..

eu stau si butonez,am mancat o feliuta de tort ,iar acum mananc niste seminte..si admir poze pe facebook..luny tare frumusica-i sora ta..am vazut-o si Hai hui prin Londra...are multe poze in care seamana enorm de mult cu tine..mama si ce slaba e...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Ramo, mersi, o sa-i spun, sa se umfle-n pene.. (de fapt, e de-o modestie rara..)

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Luny, unde a fost Luli pana la urma? Peisajele alea sunt bESTIALEEE!! Auzi, da soparlele alea umblau asa libere????

Valentina cu Matei ( 10.04.2008) si Luca ( 5.02.2010);

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Am uitat sa spun ca dupa ce ne-am despartit de voi, ne-am intalnit cu Clau si copiii, care mergeau spre casa...

Vezi, Zoze, ca ne reusi intalnirea pana la urma???

Valentina cu Matei ( 10.04.2008) si Luca ( 5.02.2010);

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Uitasem sa va spun ca mi se intampla ceva ciudat-nu mai am greturi,nu mai vomit,dar am scazut de la 102.9 kg(we trecut),la 102.00 kg. azi Daca n-as fi fost ,v-as fi scos ochii cu asta,asa..e oarecum ciudatel.. Vineri am dat gata o cutie de carte d'or,e adevarat,dar altceva-pacatos-nu am consumat saptamana asta..

Miha,lasa-l incolo de stres..Nu-l lasa sa puna gheara pe tine! Gandeste-te la puiul mic pentru a carui buna dezvoltare, esti responsabila-atat-restul..chiar nu conteaza in viata asta!!

Cu cine va intalnirati fata Valen?! De ce? De ce? De ceee?!!! Glumec-ma bucur ca v-a lasat ploaia sa va vedeti!! Haideti si cu pozicile!!



Mamica lui Mihai si cu la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

zoze ne promisesi o poza cu rochita...
edit:de clodute nu mai stiti nimic,nimic?sper sa fie bine
RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

vali a fost in Caraibe, insulele Turks&Caicos edit: am uitat de 'soparle' care-s iguane:)) umblau libere, dar erau pe o insulita nelocuita, numai a lor, au fost acolo in excursie, f fain! poe mine m-au mai impresionat melcii aia uriasi, se numesc conch, si se mananca in draci acolo, in toate formele si mancarurile, chiar si cruzi:)) imi ploua-n gura...
zoze nu e ciudat, ca nu e mare fluctuatia de greutate.. probabil ai eliminat ceva apa retinuta in organism, n-ai mai mancat sare mai multa, sau ai baut apa mai multa, d-astea.. dar soro, ai grija cu dulciurile astea, ca dau dependenta si mai ai niste luni bune!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput