Fiv la Cluj 35

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

alinuta-multam si multa multa bafta!!
insa in ce priveste trompele mele-nu cred ca mai e vreo sansa ptr ele! ca prea tare m-a durut!mai tare ca dupa operatia clasica!! mai aveam putin si lesinam acolo-si in ceea ce priveste durerea stau bine!insa acum..a fost super naspa!dupa ce m-am dat jos de pe masa era cat pe ce sa cad din picioare!apoi mi-am revenit usosr usor..nu stiu ce m-a durut mai tare..faptul ca rezultatul dupa hsg va fi naspa sau durerea fizica..in fine..cu bune cu rele mergem inainte!nu avem incotro!sa vad ce imi vor zice marti!desi drii astia pana nu au toate analizele in mana-nu se pronunta!nu zic nimic!si eu care nu am rabdare.................ufff

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

in rest..gasca de fete cum mai e?ce noutati mai sunt?
bruni-tare mi-e dor de tine!abia astept sa mai barfim un picut!
mara,turqoise,petru,georgie,enni,moniland,jovana,criadema,madutz,medut,apalina,dedus,bytzi,cristinica,ale,alinuta,anamy.lilicica,naida,julia,kry,cris,fami,cori..fete vechi,noi abia astept sa ne gravidim in gasca si sa ne bucuram si noi intr-adevar de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Cristina, multumim
uratica, te pupam si noi. Leaga trompele, fa FIV-ul si-ai facut copilul. Stiu ca nu suna prea frumos faza cu scosul trompelor, dar daca se formeaza aderente asta e solutia.
Noi suntem bine. Fetitele sunt tare active. Acum sunt in etapa de 4 labe si ridicatul in picioare. Merg daca le tin de manute, dar singure no way.
Va pupam.

de Laura Ioana Irina Maria(26 iulie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Seara buna la toata lumea
Uratica chiar ne este dor de tine, ma bucur ca analizele sunt ok si nu iti face griji ca se fac copii si cu trompele infundate si fara trompe...si apropo de conditii - asa e dar trebuie sa ai posibilitati financiare pentru Fiv afara si (eu ma incurajez singura) daca DD vrea sa fie va fi si aici la noi. Dar daca exista posibilitatea de a face fiv acolo nu o rata- BAFTA!
Moni o mamica fericita si doua printese
Bruni pe unde esti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Ale acum am citit, draga de tine, intr-o zi cu siguranta DD ne va binecuvanta pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgetani spune:

Despre mine- am inceput stimularea cu 225 gonal si 75 menopur si dipherelin 0.1 ( acesta o zi da una nu) iar miercuri ma chemat din nou la eco - acum drumurile ma omoara(Constanta-Cluj) dar ma rog la DD sa fie bine. Apropo a mai avut cineva asa combinat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

uratica ,georgetani....Doamne ajut pt urmatoarele consultati si nu uitati cu rabdarea se trece si mareazic eu care sunt tot asa NERABDATOARE dar stiu ca trebuie lasate lucrurile sa decurga ,,natural,,....nu ne ramane decat sa ne rugam si sa credem in reusita

cristina pe unde umbli tu?.....nu ti-e dor de noi ?

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ti-am trimis 2 pm ....sper ca am fost destul de explicita

spunem ce catei ai ,ce rasa ?
si eu ii ador ...

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ica un pm......scuze

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Si eu te pup Georgi. Schema mea de stimulare ce am avut-o in Austria era puregon+menopur. Deci va fi de bine si la tine.

de Laura Ioana Irina Maria(26 iulie 2009)

Mergi la inceput