Fiv la Cluj 35

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

moni- mamica si printesele!nu am nimic impotriva sa leg sau sa scot trompele-chiar nu ma intereseaza-insa ma gandesc ca iar trebuie sa stau pe tusa un timp..si aici nu mai vreau sa stau!nu imi place deloc!cam asta e problema!stiu ca solutia cea mai buna ptr fiv in cazul meu e asta-sa fac aici-insa mi-e dor de casa si de toti..si plus de asta sunt ff obosita!dar ce sa fac..rabd!nu am incotro!sa vad ce zic analizele!multam insa ptr sfaturi!le accept cu mare placere,mai ales ca atunci cand sunt nehotarata-ma ajuta ff mult si ma motiveaza!asa ca fetele-orice sfat il accept cu cea mai mare placere!

georgie-si mie mi-e dor de voi!ff tare!si iti tin pumnii!cat despre posibilitati..sa stii ca nici eu nu le am!sunt doar norocoasa ca am posibilitatea sa ma aflu aici si sa vad ce am compensat!daca nu e nimic compensat o sa platesc cat o fi..fac credit sau ma imprumut ca majoritatea dintre fete!ptr ca am un loc de munca..insa sa stii ca nu reusesti sa pui deoparte..doar ff putin!dar asta e!trebuie sa ma descurc!insa..dupa ce ma pun la punct cu preturi si informatii in ceea ce priveste fivul in spania-sa stii ca ajut pe oricine vrea sa ajunga aici cu cea mai mare placere!cu tot ce imi sta in putinta!
alinuta-sa dea Domnul sa fie bine ptr toate!sa iasa cu ochisori!
fetele dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna dimineata fetele!
Va ofer o cu frisca!
Alinuta,ce-i aia o injectie cand o sa ai un
In ce zi faci IA?
Am doi catei,o fetita,tara o cheama(ciobanesc german) si un baietel tomita(metis labrador ce l-am salvat de pe strada,era lovit de masina si avea vreo sase luni);acum au 7 ani tara si 6 tomita
Monilandasta-i adevarul
Pupici la mamica si la fetite.
Buna uratica,intr-adevar ai noroc ca faci tratament in strainatate,multa bafta,imi zicea varul meu din america(')ca sunt cu 20 ani mai avansati ca tehnologia vorbind,spania poate nu e chiar in fata dar cu cativa ani buni cred ca e;la fel mi-a zis si kry;mult succes si
Georgi bafta si tie!
la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Alinuta,apropo de catei,eu pe asta mic l-am luat cu gandul ca-l fac bine si apoi il dau la vreo vecina si ma mai duc pe la el sa-l vizitez si sa vad cum o duce,dar imi zice matusa cu care stam la curte comuna "catelusul asta,dupa ce plecati voi la servici,fie ca-i soare,FIE CA PLOUA CU GRINDINA,va asteapta pana la 4 cand va intoarceti,sta acolo aproape nemiscat"(asta era chiar dupa ce l-am salvat de pe strada);cand am auzit n-am mai putut sa-l dam la vecina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Ce-i mai important am uitat sa zic,ne astepta la poarta de la strada.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,apropo tu ce zodie esti,daca nu-s indiscreta?
Eu mi-am facut astrograma si-s scorpion cu luna in leu si ascendent in rac;nu cred eu prea mult in zodii,dar asa ca sa treaca vremea ;nu stiam de ce mai toti prietenii sau familia mi-s lei sau scorpioni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

heiii, lume noua...
moni ma bucur ca vi pe la noi sa cresteti mari si sanatoase..
uratica si mie mi e dor de tine.. bafta in contonuare ..
georgicule d zeu sa ti ajute sa vi cu vestea cea mare
alinutahu tu cand ai spus ca incepi?
cristina ce faci?
corivio tu pe unde umbli, ceva vesti?
ale dragutica de tine, cum esti? hai capul sus , o sa fie bine..
si o zi minunata..

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

neata ...cristina mersi de cafea

injectia de fosrimonHp pe care am facuto este pt maturarea foliculilor si urmeaza cea de spargere inainte de IA cu 36 de ore
drunadria ...tot in ro?eu cred ca pe vineri o sa fac IA in z 14 dar depinde ,maine ma duc la sange si eco si atunci hotaram exact cand va fi
fetelor va trimit multi ,multi pupuici

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ...eu cu un catel nu prea birui dar tu cu doi....sa sti ca sunt foarte destept catei mai intales daca te ocupi putin cu ei cand sunt micuti ....al meu este baietel ,rasa westli,si are in iulie 2 ani si il cheama Lacky dar este un prapadit s jumatate

eu la-m primit de la sotul meu pt ca tot timpul ii ziceam ca sunt singura si am sperat ca va creste inpreuna cu copilul nostru dar din pacte el creste copil ......

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

a uitasem ....sunt sagetator dar sincer nu ma pricep deloc la zodi si nici nu cred in ele

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina te-am nenorocit cu atatea pm-uri ...scuze

buburneak

Mergi la inceput