FIV Dr. ALBU DRAGOS 4

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Fetelor, eu zic ca avem 2 gravide cu acte in regula: Mirela si Rica.
Asa ca...
Eu am fost azi la Medlife si am facut o HSG care a iesit bine. Dr. Albu mi-a zis sa incercam totsui 1, 2 IA si daca nu merge trecem la FIV. Sper sa fie bine. Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Speranta cred ca ai dreptate....avem 2 gravidutze, care sunt cam neastamparate, asa ca Rica si Mirela va rugam sa stati cuminti.

Rica pana vineri mai este putin asa ca relaxare totala ca vei auzi si inimioara.

Mirela super beta, asa ca stai linistita si va fi bine. Parca 2 iunie mergi la eco, nu? mai este putin.

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Speranta, ma bucur ptr tine ca nu tb sa treci direct la fiv.
Violeta tu te-ai hotarat ce o sa faci?
Vaiiii daca nu se va auzi inimioara nici vineri !!!!!!!
Dupa 1 iunie tb sa ajung si la dna dr uscatescu ptr mutatiile mele sa vedem ce spune si dansa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Rica, nu stiu daca sa ma bucur, sau nu, ca fac IA, dar incercam.
O sa fiu prezenta, asa ca nu ma scoateti din discutie. Va urmaresc sa stiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

rica momentan fac tratament cu AC, datorita a 2 chisturi ce mi-au aparut dupa stimularea cu Clostylbegit (1 luna), asa ca nu stiu ce voi face mai tarziu. Cert este ca doctora mi-a dat tratament pentru 3 luni, dar eu cred ca dupa 1 luna merg sa-mi fac echo sa vedem daca mai sunt chisturile sau nu. Asta este. Si doctora a ramas surprinsa cum dupa o stimulare puterica facuta la fiv-ul din Ungaria nu am avut nimic, iar acum m-am procopsit cu 2 chisturi. Asta este norocul meu. De unde sa mai am si optimism?!......

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Vio tu la ce dr mergi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

multumesc rica, dar nu stiam daca sunt actuale. cum se obtine o consultatie la dr.? dar pentru FIV?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Simo suni la medlife si faci programare ptr o consultatie la dr albu,iar restul se discuta cu el atunci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

buna fetelor

ce fac fetele?
simo preturile sunt la zi, e ce am platit eu pe 5 mai, sper sa nu le mai scumpeasca.
fetelor, daca vreti sa mai punem si alte info pe prima lista, sa mi spuneti.
rica, te trec cu cele 2 fiole de pregnyl????
eu sunt franta, am avut o zi de infern, bine ca e bebe ok, (beta azi 4000) caci iar am gasit niste firisoare de culoare.....Doamne cat mai e pana la eco.......mult a fost putin a mai ramas

pupi fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

mirela te cred ca esti foarte ingrijorata si eu as fi... de fapt am fost. eu in primele saptamani am avut acele firisoare care pana la urma sa-u dovedit a fi un hematom care s-a eliminat in vreo 3 saptamani cu sangerari si cheaguri mari. dar poate la tine se va resorbi
ideea e ca atunci cand am eliminat primul cheag eram convinsa ca am pierdut sarcina, i-am trimis SMS lu albu. a doua zi eram la el. si inimioara batea bine mersi. in urmatoarea saptaman am patit la fel. de data asta se intampla sambata asa ca am ajuns la albu la filantropia. inimioara batea puternic a data dr la maxim sonorul ca sa nu am vreun dubiu. a treia oara i-am dat doar sms nici nu m-am mai dus la bucuresti (e drept ca a treia oara era de vreo cativa mm fata de primele dati cand erau niste cheaguri cat palma)
tu sa ii spui de firicele.

19+ cu bebe mic
http://blog.photostories.ro/
poze

Mergi la inceput