FIV Dr. ALBU DRAGOS 4

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenus26 spune:

Neata fetele!
Ce liniste a fost ieri pe aici toata ziua...
Sa aveti o duminica frumoasa!

Elenus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

buna fetelor

eu am fost la mama, am ajuns acum 10 minute, am stat, am mancat si nik mai mult.
ma dor ovarele destul de tare, in special dreptul, am stranutat si am crezut ca mi a crapat
sper sa fie bine

voi ce ati mai facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Fetelor,cam multa liniste pe aici,bag seama ca v-ati odihnit,+incarcat bateriile pt o noua saptamana .Eu tocmai ce am ajuns acasa ,am fost doua zile la munte ,am incarcat bateriile si maine o noua zi de serviciu
Voi , ce mai faceti?
Gabi , tu cum mai esti,cand incepi tratam ?
Anabel,tu?
Mirela,,Elenus ,voi ce mai ziceti?
Rica tu esti mai bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

RICA imi pare rau.....

Am fost si eu plecata la munte, macar ne mai relaxam....in rest stam pe loc si asteptam, vom vedea ce va fi.....


31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

rica... nu am cuvinte. Imi pare nespus de rau. Inca odata realismul bate optimismul in cazul meu. Trebuie sa fiu realista ca dupa 40 ani, sansele sunt foarte mici, practic imposibile. Dumnezeu sa te intareasca sa mergi mai departe.

Mirela ai grija de tine, mai ai 2 zile.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Fetelor joi sunt programata la chiuretaj. Simt ca innebunesc. Inca nu imi vine a crede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

rica69 ai mai facut un bhcg sa vezi cum scade.La mine la 24h scadea cca 10.000 de unitati. Sincer i-mi pare foarte rau, cuvintele sunt de prisos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

denisa nu l-am mai facut ce rost mai avea.
Sa inteleg ca si tu ai pierdut o sarcina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

mirelus sa vi cu batai de inimioara miercuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:

Da, anul trecut, la 7 saptamani sa oprit din evolutie,dar eu cum eram Toma necredinceosul, pana la programarea ptr. chiuretaj am mers 4 zile la rand sa vad cum scade,sa nu stau cu gandul daca si parca. Mai speram intr-o minune. Este foarte greu.

Mergi la inceput