**Buburuze de 2009 in actiune (22)**

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

adinooooo imbraca baiatul cu hainute colorate, respectiv rosu...eu vreau hainute colorate tareeeeeeeeeee....rosii, turcoaz, mov, portocalii....culori vii si energice....si uite ca la baieti nu se prea fac....nici aici nu prea gasesc si nici in Belgia ...mie una imi dau asa o energie si o pofta de viata culorile vii si ma trezesc parca din amorteala....rosu nu e o culoare de fete... e o culoare unisex...roz ai putea zice ca e de fete...dar uite cat de fain merge o camasa roz la un barbat...deci nu mai separa culorile in culori de fete si de baieti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

emanuela- l-am imbracat cu o salopeta rosie si bluzita galbena de la bunicasa.Am facut poza cu mobilu' AICI.



Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)

"Copilul nu datoreaza parintelui viata,ci cresterea."(N.Iorga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

adina-pe cele rosii ni le dai noua si le impartim in mod egaleu lui reby innainte sa o nasc i-am cumparat f muulte bleo ca nu stiam ce e,si am spus ca se potriveste si la fata si la baiat
daniella-pe denisel care a fost sa-si viziteze fratiorii

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

cuscra-tu cumva ai povestit despre noruta ta?ai uitat sa spui ca-i place sa fie muscata de degetel,imi intinde mereu manuta sa o musc de degetel,deci ai grija ca e sado
vad ca si-a mai revenit cu scaunul reby,i-am dat ciorbica de pui cu orez dar cu ce chin,ca sa facut asa fitzoasa ca nu mai vrea sa manance,se jeleste cand o pun in scaunelul de masa se suceste de pe scaunel si se ridica in picioare,vrea sa aterizeze in cap;astazi a plans o ora si nu vrea sa manance nik,decat tzata si asta ca a rasfata-o tacsoca se baga el ka musca-n lapte imi zicea sa nu-i mai dau cu forta daca nu vrea,ka cica ii dau prea muult si ea nu manca nik,acum recunoaste ca a gresit dar cine are de tras,decat eu...asa sunt barbatii astia,duuuuuuuusi cu pluta
am vazut pozele acelea,doar nu-l ratam eu pe ginerica al meu cu ochii lui aia frumosicare se face tot mai frumos,dar kam subtire,intelegi?acum te iert ca esti cu scoala dar dupa,sa vezi ce kara-te o sa ei
i-ai spus lui alic ora cand trebuie sa stea in casa?ai grija pe cn ei cu tine pe capota
aaa alic,am uitat normal ca vrem si noi album,deci cereri sunt cu carul pe naty si frum nr ati prim

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:



Il voi imbraca si cu cele rosii,eeee,si ce daca o sa semene cu o fetita,e fetita lu'mama.

hai ca,cu acest mesaj primesc si eu a doua steluta de junioara.

V-am



Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)

"Copilul nu datoreaza parintelui viata,ci cresterea."(N.Iorga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

adina-uite ce bn ii sta la baiat cu rosu si tu comentezi,ema are dreptate...imbraca baiatul cu rosu ca tare frumusel e,bunica stie ce stie...

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

adina-felicitari pt juniorat ,am postat amandoua in acelasi minut,secundele difera
hai ca am bagat o cafea si m-am trezit ca eram zoomby rau,nu-mi place mie cafeaua dar nu am incotro ,am oboseala acumulata in mine cat sa dorm o luna fara sa ma trezesc
hai ca ma duc sa fac niste mici ca ne-a adus buni cand a fost pe la noinu am mai mancat de un an,deci va dati seama cu ce pofa-i halesc gagicile

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns reby-iry spune:

moama cuscra,ce poza pui si tu pe avatar,ca-mi vine sa fug pe jos pana la iasi sa-l fuuuur pe ginerica,ii sta super bn cu bleotreb sa negociez cu reby poate mi-l da si mie o tura la puuupat.

reby,printesa lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

e....vezi adino ce baiet mumos ai?????
cuscrelo al meu nu manca nik nic decat ce am zis...in prima zi i-am dat paine macar....dupa ce ma chinuisem cu nu stiu cate si mi le refuzase....a molfait el o bucatica si gata...e, l-am luat si l-am pus jos sa se joace si eu molfaiam paine...a intins manutele, i-am dat....a tavalit-o pe jos si a vrut sa o pape...i-am luat-o si i-am dat alta...nik, a tavalit-o si pe aia....e....i-am mai luat-o si e aia si dat alta...aceeasi poveste si l-am lasat....vrei sa papi de pe jos, papa....numai papa...si mi-a papat un ditamai bucatoiul, cu aroma de covor...ce sa-i fac...s-a imunizat si el
nu i-am zis, ii zic acu...alic...peste o ora sa te baricadezi in casa ca vin...lasa lasa, ai sa zici tu cuscra....da nu te duci tu sa iei sau sa aduci copii astia???? ei lasa ca vine si vremea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

fetelor, va pupam!
Lavi, Yoannna, tre sa va iau impreuna ca vad ca v-ati incuscrit de-a binelea! arata super juniorii vostri impreuna si vad ca se inteleg de minune

Anna..si eu sunt cam in aceleasi conditii ca si tine...acu beau ceai pt lactatie..nu prea mai am si ma termina Naty..nici nu stiu cum sa fac, nici n-as intarca-o, dar nici organismul vad ca nu ma mai ajuta..si ea tocaie de nu-i adevarat; plus ca nu adoarme decat la san

Cris, "multa sanatate" sper sa nu te lege al tau de calorifer...

Ankka, ce fetita mare si frumoasa am vazut acolo


Carina, merci pt dieta!

Elena, mie imi plac baietii care poarta rosu! si nici nu se deoache! ..aa, intre timp am vazut ce bine-i sta

Reby, cum se mai simte fata?

fetelor, poftiti de-mi vedeti mergareata si cum se pupa ea in oglinda (asta a fost surpriza si pt mine)

http://www.youtube.com/watch?v=jp_r2sH6Yrw&feature=player_embedded

---------------------------------------------------
ALICe, mamic de bebic Natalic (2 mai 2009)
---------------------------------------------------
adresa pt albumul de mot alicebirladeanu@rdslink.ro

Mergi la inceput