**Buburuze de 2009 in actiune (22)**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici

scuzati absenta de la cafea,dar noi am dormit de la 7 pana la 9 toti trei ca maimutele ideea era sa o iau cu noi in pat sa mai atipim o juma de ora ca deh,eram obositi dupa violul de asearasi cand colo am gabat somn la gramada

asa ca acum va invit la o ,2 perfuzoaice cu ness,trabuce cubaneze de cea mai buna calitate si pentru cuscra in special..vougue

iry offf mititica de eamulta sanatate la printesuca si un pup dulce,dulce ca sa nu va mai chinuie dintisorii
annkkaa are ea timp sa se inalte,sanatoasa sa fiede-ai stii ce-mi mai face cu ochiul salata aia a ta cu telina dar incerc sa stau in banca mea ca ultima data cand am mancat mi-am violata soata pe la toate colturilesi eu sper sa tina vremea cu noi si petrecerile la pitice sa fie un adevarata succesimi pare sincer rau ca nu a fost cu noroc jobul,mama lor de tampiti cu sistemul lor de 2 banisi eu am fost patita o data tot asa si imi venea sa-i strang de gat la propriuun buchet mare desa ai o zi senina si incearaca sa fi optimista ca pana la urma e undeva acolo un job acolo si pentru sufletul tausuperrrrrrrrrr,deja ai scapat de problema cu kk-utaoricum e tare haios cu plimbatul olitei over all
anna eu sper sa nu fie de vina nici receala si nici dintisorii..hahahaha,cred ca e tare comic asa topailadar ce ai patit????cu intarcatul cum e??multamdaaaaaa prostiutele sunt la ordinea zileisi sa stii ca te astept la un gratarel si o bucata de tort
andreea nu mai stiu ce sa zic cu astia de la meteo ca sunt cei mai mari mincinosioricum,sper sa fie frumos si cald si ploaia sa nu ne strice petrecerea la pitice
carina bravo Mariamai bine arunca si la mine vreo 3 kg sa ajung macara la 50 ca ma ia vantul vara,ca sa nu mai zic ca iarna trebuie sa-mi leg o ancora sa ma priponescin curand o sa inceapa si Maria sa mearga si sa controleze peste tot si pe cat de controlici o sa devina,pe atat de dragasa o sa ti se para
yioana multam
philip o sa pun si dincolo cu teroin punguta avea checul pe care il faramitase in loc sa-l manance si il certa ca nu poate sa-l scoata din pungaii facusem eu un nod
ssabrya hai nu mai fi suparatao sa sa se incalzeasca si o sa fie bineasa e,alti bani(mai multi)la restaurant,dar la anul o sa fie gata si o sa puteti face acasa
adina multam de cafelutasi un sa iasa dintisorul mai repedesa ne arati si noua ce primisi ca suntem curioase mai ceva ca bebelece tare cu "creierii pe bigudiuri"m-ai facut sa rad de dimineatace fain???unii pui incep sa mearfa mai devreme altii mai tarzior,asa ca nu vad de ce ar fi prea curand sa faca pasi singurel

mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
eeeeeeeeeeeeee, lavinio doar stii ca te iubesc...mai omit si eu draga, ce sa fac....varsta, varsta
amo...ce sa facem....iaca ghini, ne-am reparat cu burtica si sunttttt tareeeeeeeeeeee fericita....ma seca la creier chestia asta, si-a revenit si cu papatul....ar manca non stop....toata ziua rontaie...ba pufuleti, ba biscuiti, ba civrigi...in rest crestem si bodobanim...baba, papa, teatea, dada, deadea....si altele imposibil de reprodus
multumesc si celorlalte fete pt felicitari
sarumana de cafea adina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

cris da eu cu ce ti-am gresit de vb de violuri etc.....tu nu stii ca eu pana in iulie is pe uscat???????????? ha?????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annkkaa spune:

multumesc ptr gandurile bune!
lavinia.p..ea e cu vorbitul fiica-mea.. si acu mai face de astea, cand nu termina de vorbit peste zi, baga si noaptea..norocul meu ca de la 21 la 6-7 dimi "doarme"..sau cel putin sta cu ochii inchisi..
Cris.. si ce e rau in viol....iti faci soata fericita
Andreea ..pai salata.. inventie/prelucrare de a sotului meu...(si place la toti prietenii) e cam asa tai cuburi.. cas, cascaval, simplu si afumat, telemea sarata,brie, sau alta branza exotica...adica branzeturi cu diverse gusturi.. si adaugi rondele de masline verzi si masline "natur" ( cele maro - pt ca sunt un pic amare) ..cu ii plac se pot pune si de cele negre..mie personal mi se par cam fara nici un gust.. peste pui un pic de ulei de masline si un pic de busuioc taiat marunt.. Sa stii ca iese interesanta combinatia...
Cuscra... ce mai face strumfu mic?

Aaa....am uitat.. sa-i stragi de gat nu alta... cica tb sa cumpar vaccinurile de 1 an.. ca la cabinet nu le au...
pupici

Anca, mami fericita de bebe Karina Elena(29 mai 2009)
http://family.webshots.com/album/577712802VXbdvv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:


Cris crede-ma ca nici eu nu mai pot.L-am sunat de vreo 3 ori pe sot sa vad pe unde e (pachetul l-a lasat la Roman si a trebuit sa se duca sotul dupa el).Am sa pun poze cu ce a trimis .
Off,cu atatea cubaneze cred ca ma apuc si eu de fumat


lavinia- am vazut pozele cu Rares,e un dulce,si noruta la fel.Se potrivesc si sa stii ca seamana un pic.

emanuela-

la toate!



Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)

"Copilul nu datoreaza parintelui viata,ci cresterea."(N.Iorga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annkkaa spune:

Daca vreti sa vedeti cateva poze... din prima zi cu tricicleta..de la Salina Cacica si de la padure.. un ochi aici: http://community.webshots.com/album/577735991vEcaQg

Ce fericire pe ea la Salina ca erau copii si asa tipa de incantare ca rasunau galeriile..

Anca, mami fericita de bebe Karina Elena(29 mai 2009)
http://family.webshots.com/album/577712802VXbdvv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Cum e la Cacica, ca si noi vrem sa tragem o fuga intr-un weekend?

Andreea si Cezara - Ilinca (2.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:


ankaa,Serialbastre-se pare ca suntem vecine de judet.Ce fain,poate ne intalim candva.



Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)

"Copilul nu datoreaza parintelui viata,ci cresterea."(N.Iorga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Buna,

Lavi, spor la pregatiri, draga mea! Iti tin pumnii sa iasa totul excelent si Rareselul sa se simta bine Daca vrei ceva retete sa-mi spui. Mai, cat de frumosi sunt Rareselul si Stefi si cat de bine se potrivesc , zici ca erau o familie cum faceau ei acolo treburi importante impreuna
Infarixul nu este cel gratuit, l-am cumparat, este in locul celui gratuit. Dar daca tu le-ai facut pe cele gratuite trebuie sa intrebi doctora ce trebuie sa cumperi ca sa continui aceiasi schema de vaccinare inceputa. Eu am mers pe Infar ix cumparat de la inceput. Si ROR-ul este gratuit si in schema obligatorie din cate stiu eu. Vezi ca scrie in carnetul lui de vaccinuri.
De sterilizat, eu nu-i mai sterilizez canutele de apa, ca biberoane nu avem, i le spal ca si pe restul vaselor.
Cris, pai nu ma simt f bine, probabil s-a acumulat oboseala, in plus inca ma mananca Vladut ca nu l-am intarcat. In wkd mi-a fost f rau, ma durea capul, ameteam si-mi venea sa vomit la modul ca nu puteam sa stau nici in picioare si nici culcata...in fine, trebuie sa vad daca nu am lipsa de ceva. In plus cred ca am si vreo infectie urinara ca ma duc de 15 mii de ori la baie
Nu l-am intarcat, am zis sa mai profite de laptic cat mai poate, asta pt ca acum imi mananca si solide, dar noaptea ma termina.
Sa va fie de bine violul si somnul, ati fost norocosi ca v-a lasat Miru sa dormiti Vladut nu doarme niciodata mai mult de ora 7, el nu doarme decat 9 ore pe noapte, f rar 10
Ema, mancati covrigi, ai? nu mi-ai trimite si mie unul ca am balosit impreuna dupa ei. Eu nu gasesc o covrigarie de unde sa-mi iau Ma bucur ca ca Darius e bine si vioi. Pup vorbaretul mic. Aaa, ce bine ca nu suntem in acelasi oras acum ca te sui la volan Tin pumnii
Ioana, am vazut porumbeii, sunt superbi mi-e tare drag de ei
Carina, felicitari pt facutul la olita, tot asa sa o tineti
SSABrya, offf ce ghinion, imi pare rau ca v-a dat ploaia peste cap cu toate. Petrecerea o sa iasa sigur bine
Adina, sa ne spui ce primeste Razvanelul de la bunica Cu trezitul te inteleg perfect, asa e si al meu in perioada asta
Anca, am vazut pozele cu nora mea ce frumoasa , e superba! O pupam cu drag!


e simplu, doar sa vrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

lavi in primul rand...cata carnatulllllllllllllllllllllllll si acum sa revenim..daca e vb ca trebuie sa-l cumpar,nu-l fac si astept pana vine la cabinet dozace puii mei...biberoanele le fierb o sata pe saptamana de gaseste dracii,in rest le spal foarte bine cu detergent de vaseincearac sa-i scoti laptele de vaca pana mergeti la dr. si vezi daca chiar e de la el,daca nu poate e alta cauzaPS. bidoanele aslea de acolo stau special pentru ea ca sa le imprastie prin casamai,mai ce iubire pe capul la astia micii
emooooooooo adica tu vrei sa stau si eu acuma pe uscat cand am victima langa mine?????daca ar stii saracul ce-l asteapta zilele astea eu cred ca am o problema cu cheful asta de cotarceala..ori am fost prea statuta perioada aia cand eram gestatnta si dupa,ori devin nimfomana as vrea sa cred prima varianta..
annkkaa]/b] nu am zis ca e rau,dar am zile cand imi vine sa-l pun la colt si sa i-o trag pana beheiebuna rau salata aiaiar printesa ta e o scumpa
[b]adina
ai oleaca de rabdare ca sa fac rost din ale acu aroma de cioco. si scortisoara si iti dau cateva pe blat


mami de brotac teroristMIRUNA(29 mai)

Brotac Terorist

Mergi la inceput