FIV in Ungaria 105

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

ngh: multa bafta! si sa raspunzi bine la tratament

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

tamy felicitari pentru inimioara!

roxi super productia!!! pai 6 fertilizati e super!!!
bafta in continuare!

adria multa bafta sambata!

cristal iti tin pumnii stransi la operatie!

atena iti tin pumnii!

de gabrielarusu stiti ceva??? a facut punctia???

aristica imi pare rau ca nu a fost sa fie de data asta da' las ca se apropie si clipa fericita!

asb bine ai venit si sedere cat mai scurta si productiva!

adi, samira, sonya, laura, violeta, ngh


Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

Roxi: subscriu in totalitate cu ce ti-a scris Adipapazi, chiar ca reusitele sunt asemanatoare z3/z5
Adi: iti voi urma si eu "ponturile", nu stiam de dus...voi face negresit. Mai voiam sa te intreb daaca stii cumva de ce uneori simt crampe (in zona ovarelor), ieri am fac un Ovitrelle, se poate de la el?
multumesc mult
Samira, mamivreau Laura Adria Aristica & all girls va
Tamy: ma bucur ca te linistesti,sunt cu ochii pe tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

atena e indicat sa faci chiar baie fierbinte sau sauna daca ai unde... nu neaparat dus!!! si vinishor rosu bineinteles!



Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

Cristal: ma voi gandi la tine, sa iasa bine
Mami_vreau: multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

mami_vreau: uauuu ce de ponturi stiti!!Multumesc mult. Acum m-am apucat sa beau ceaiuri de napraznic + cretisoara, ce zici, e ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

eu am fixat aseara data operatiei... va fi pe 10 iunie... si scap si eu de trompe, finally!!!! care sunt pline de lichid ca s-a vazut clar la rmn (chiar si fara substanta de contrast) ca am hidrosalpinx bilateral...

eu sunt din ce in ce mai hotarata sa trec direct la fiv cu ovo donate (in decembrie)... dr incearca sa ma convinga sa mai incerc macar o data cu ovocitele mele... i-am spus ca sunt in dubii dar ma voi hotari dupa operatie cand imi va spune si ea cum i se par ovarele in urma laparoscopiei...

cam astea-s noutatile la mine... in rest ma pregatesc de botezul de sambata... am cumparat muuuulte hainute pentru finutza, care e o frumoasa si o dulce... si miiiica... la botez va avea 1 luna si 3 saptamani...
va multumesc tuturor pentru urarile pentru finuta!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

atena vezi ca samira si speranta sunt mai experte la naturiste!!!
din cate stiu eu, sunt ok aceste ceaiuri... iti vor imbunatati si ele endometrul... eu nu le-am incercat dar iti spun din auzite...

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

eu stiu ca napraznicul creste NK-urile, ceea ce nu e de dorit.

7+
incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

multumesc, fetelor, de incurajari; vedem maine ce va mai fi, sper vesti bune

atena, maine iti pot spune cat mai stau la korall, in functie de cand fac transferul

Mergi la inceput