FIV 274

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amy79 spune:

Am inceput studierea posibilitatii de a face FIV - a facut cineva/auzit de dr. dumitrescu ruxandra? multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Mirela, inca o data felicitari, sa fie bine inca 36 sapt de acu inainte !
Buburuzo, lasa nu te mai supara, unu si bun sa fie, cand o face un anisor vii din noua pe aici s-o iei de la capat, iar emotii, iar burtica!
Moshulic, ce mare ai crescut la semnatura! Phui parca te vad in salon, ieri a fost ?

Shery 30 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

shery pup tie si la toata gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria08 spune:

Buna dimineata!!
Anca, Ioana: Multumesc pentru gandurile bune!
Sheri: Deja sunt 30 saptamani?? Zboara timpul.....Iti doresc sa ajungi cu bine la 40 si o nastere usoara!!
Moshulic: Felicitari pentru caruciorul roz!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

Buna fetelor,

Am si eu o intrebare pentru cele care fac FIV la Giulesti si nu numai... stiu ca la Giulesti se da post-ET estrofem de 2 mg... voi mai gasiti sa cumparati de pe undeva ca eu una am cautat peste tot pe net si am vazut ca nu se mai gaseste... sau poate il inlocuiti cu altceva... cu ce? cu cycloproginova si luati numai pastilutele albe?

Multumesc...

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Salut fete,
Ce misto e sa te scoli de dimineata si sa vezi zarva de bucurie pe forum.
Mirela, bravo fata curoajoasa...
Felicitari si multa sanatate in continuare...
Ei, ce zice al tau acum? A meritat albumina?....
Ce mandru cred ca este el acum
Singura ta grija acum, e sa mananci sanatos si sa te protejezi impotriva "inamicului" - a se citi stresul de la noua munca..
Si cand ai timp si chef..poate ne reinnoiesti si noua pe scurt povestea ta fericita( stiu ca ai avut multe belele si ca nu a fost usor, dar orice reusita mai ales dupa asa sacrificii, este ff incurajatoare pentru noi celelelte).

Eu am fost azi la prima eco, dupa 6 zile de gonal f ...
OD 3 fol de vreo 12-13 fiecare
OS 1 fol mai mic...
Endometrul de 8 mm

Sper sa mai cresca macar vreo 2 fetelor....bazam un pic si pe stangul luna asta...da' vad ca e lenes....
Oricum sunt buni si astia, avand in vedere ca fac doua fiv-uri unul dupa altul....

Astept rezultatele la sange, dar probabil ca duminica voi merge din nou la eco, si pe marti voi face absorbtia..
Da Domnul sa fie bine....la toata lumea...

O zi una va doresc..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Daca se pregateste cineva pt FET si are nevoie de plasturi cu estradiol, am eu dermestril. Il dau cu drag.

mamivreau -da, cicloprogynova tabletele albe.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_vreau spune:

catalina mersi mult!

mire acu' am vazut! felicitari, fata draga!!!!

mona iti tin pumnii!

Laura


mutatia MTHFR C677T heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Buburuzo sunt pe aici dar nu am mai intrat din cauza starii foarte proaste...greturi...somnolenta si tot tacamul. Azi vad ca sunt mai potolite...sa nu le deochi! Ia si te bucura de puiutul invingator. Asa a fost sa fie...nu trebuie sa te gandesti prea mult. Vineri am fost si noi si am ascultat cele 2 inimioare. A fost superb!!

fericita!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns indra03 spune:

Buna fetele !!!

ADHNANA, DRAGA MEA, ASA CUM SCRIAM SI IERI AM O MARE RUGAMINTE, VALABILA SI PENTRU MOSHULIK SI ANUME ACEEA DE A PUTEA COMUNICA CU VOI PRIN PM. Am trimis e_mail PM la voi si nu este activat.Las alternativa adresa iulianchircu@yahoo.co.uk, in caz ca este si la mine vreo pb. la PM.
Este FFF URGENT pentru MINE !
Va rooooog !!!!
VA DORESC TUTUROR SANATATE !!!

Mergi la inceput