FIV 274

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Ioana Tugs felicitari pt micutza, s-a nascut chiar de Sf.Sofia, sa fie sanatoasa si norocoasa!Sa sti ca-ti tin pumnii pe 24, atunci fac si eu 3 anisori de cand mi-a bagat-o in burtica pe Sofiuca, sper sa fie si pt tine o zi la fel de norocoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Neata gagici,
Am fost azi la eco,
Am 2 fol de 21 mm si unul de 17mm pe Ovarul drept
pe st cicuciu, desi joi vazuse macar unul
Endo, bun..
astept probabil punctia pe marti...doamne soer sa fie buni...
Pupici si o zi buna tuturor..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Nusy multumim frumos de urari, bineinteles ca tot eu o voi boteza si pe Sofia. Acum ma pregatesc sa merg la ele sa le vad.
Madalina28 multumesc frumos de urari iubita!Ieri a fost sf. Sofia? Eu nu am stiut si cred ca nici fina mea nu stie, dar o sa-i spun azi.
Pe mine m-au chemat la eco ieri, cand eram in z10, pentru ca luni e zi nationala si nu lucreza nimeni la Giulesti. Bine au facut ca m-au chemat mai devreme pentru ca, deja aveam ieri un folicul de 15 pe ovarul drept si un Endometru trilaminar de 9.8, asa ca luni fac deja un Pregnyl de 5000 si miercuri am punctia. Asa ca micutza Sofia a venit pe lume cu vesti bune deja, ieri am fost foarte fericita, pentru simplul fapt ca inca mai ovulez natural. Acum ma rog sa nu se sparga foliculul si sa avem si ce transfera dupa cateva zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

ti se da concediu medical pt et 2 saptamani incepand cu ziua punctiei...dar trebuie sa ceri...mie mi-au dat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda82 spune:

Citat:
citat din mesajul lui angieangie

ti se da concediu medical pt et 2 saptamani incepand cu ziua punctiei...dar trebuie sa ceri...mie mi-au dat


Cand ti-a dat in perioada asta? Ma gandesc ca s-au mai schimbat lucrurile in acest sens...

Mona40fii optimista, sanse sunt sa ai 2 embrionasi invingatori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Salve fete,
Ioana tinem pumnii si tie...
Eu tocmai am facut la 15:30 ultima doza de decapeptil + gonal f si la 20:00 ovitrel
Maine pauza si poimane la 6:30 dim punctiea...
Doamne ajuta de data asta.
Va pupic pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

Ioanatugs si Mona40 bafta multa! Tin pumnii sa fie bine!

Adhnana lui Alexandru-Bogdan (8.10.2007) si 5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Adhana, Mona40 multumesc frumos!
Mona40 multa bafta la punctie, sa ai oute de calitate!

Nusy am fost si am vazut-o pe fina mea, insa pe Sofia am vazut-o doar pe camera, pentru ca la Elias sunt restrictii mari la vizite. Dar am facut poze dupa camera ei si incerc acum sa le incarc si sa le postez aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Ioana, felicitari pt foliculas! Si endo e super! Da-i cu vin rosu pan' la ziua ! Sa-ti traiasca si finuta, sa creasca mare si frumoasa si sanatoasa sa-i aduca mamei si nasicii numai bucurii in viata!

Shery 31 & cu inimioara Alesia (30.10.2007)

AMR -5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

ioana sa va traiasca finuta..
bafta , sa fie cu noroc ..
monalisa si tie la fel , bafta la punctie!
sheri ce trece vremea ..sarcina usoara in continuare, nu mai ai mult..
bafta tuturor

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput