LMA : Darius si Matei Mai-Iunie 2009(77)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns badriana spune:

Hello,

Mara Ioana , Maia , Yoan , Matei , sarbatoritei de astazi Maya Teodora si de maine Ania Elena

Sa crestetzi mari, sanatosi si norocosi.

Adrianasi puii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

si filmulet http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=af2ee180441a68c3f103b9&source=category&category_id=all

Ioana, Rebeca (16.05.2004) si Sara (17.04.2009)
Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

Buna fetele!!!!! si multumim din inima pentru urari!!!!!

alynta, acum am reusit sa iau loc la laptop si iti urez din inima pentru printul tau LA MULTI MULTI ANI si tot ce iti doresti, sa va bucurati de el sa aveti parte numai de bucurii; mai ieri parca eram amandoua in spital

fetelor, inca sunt obosite dupa doua zile de chef;
a fost totul superb, vremea a tinut cu noi si a iesit perfect! la cabana ne-am simtit ca si cum am fi fost la munte, totul in natura, frumos, pun poze imediat
Maya a primit fffff multe hainute (piesele de suflet sunt 2 perechi de blugi cu turul lasat si pana exact cum poarta adoelscentele), bijuterii, jucarii (superb este un pitic Duni care spune povesti, ea mai are un ursulet Koala care e fascinata de el ca ii vbeste, canta,o invata numerele etc si acest Duni e pe acelasi stil numai ca nu are ecran si spune povesti) si a avut noroc si la bani si cu aceasta ocazie ii luam scaunul de masina

sambata dimineata am plans de ciuda ca mititca avea ochiul fff umflat de la piscatura de tantari, dar apoi m-am relaxat si a fost totul bine; vom merge la un alergolog sa vedem ce se intampla

printesa a ales de pe tava: BANI, PIX SI CHEIA DE LA MASINA

de dimineata ne-am iubit, am cantat, am plans de emotii....UN AN.....nici nu-mi vine sa cred cum a trecut.....

revin imediat cu poze sa nu s etrezeasca

va pupam si recuperam

mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra
poze cu noi si printesa ***www.onetruemedia.com/shared?p=925437d7a0f0c96a6a0847&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete Maya***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09]****povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Poze:
http://community.webshots.com/album/577703202GDUjIh

Lauraa multumim! Multa fericire si voua! Si eu mi-am amintit cum ertam noi doua sub acelasi acosperis si nu ne-am vazut, doar sms-uit!

Matei a primit si el multe hainute! I-a placut mult o luna cu un ursulet agatat pe ea, care canta si o vacuta plus! A primit un legan de prins in copac, lantisor de aur cu cruciulita si un trenulet pe care se poate urca! Faine cadouri! Si David a primit ceva de imbracat si cuburi de construit si o masinuta! Baietii s-au simtit bine, la fel si noi!

Dana sanatate lui Bubu!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Relusha spune:

MAYA TEODORA

LA MULTI ANI cu sanatate, sa cresti mare, sa fii fericita, cuminte si sa-ti bucuri parintii ca si pana acuma....

Mirela, mamica fericita de RADU-DEIAN (07.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurraa spune:

aici avem poze, nu sunt aranjate ca le-am descarcat repede http://picasaweb.google.com/laurraa14/UNAN?feat=directlink

aceasta e singura posibilitate sa ne intalnim la o petrecere si sa fie ok la cati suntem si cati copii sunt in grup, iarna e mai greu- sambata am fost 46 de persoane si 15 copii

ioana, superbe pozele, rebeca este pt noi "next level"

mami fericita de Maya Teodora (17.05.09) binecuvantarea si minunea noastra
poze cu noi si printesa ***www.onetruemedia.com/shared?p=925437d7a0f0c96a6a0847&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete Maya***www.onetruemedia.com/shared?p=834e5a3921b68aa10112f5&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> albinutze mai iunie 09]****povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flobaby spune:

Buna fetelor!

Intai vrem sa va multumim pentru urari!
MAYA
Stefania

IUBIREA MEA , te iubeste mami muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuult de tot!!!!!!!!!!!!!!!

Cris, Dani3lla pe inviorarea atmosferei de pe topic!

N-am apucat sa vad decat pozele Ioanei, supeeeeeeeer petrecere, dulce Rebeca, mortala Sara. promit ca ma uit si la celelalte albinute

Referitor la intrebarea cu - cam rar dar la ce chef am eu.............Am luat si stimulente si degeaba. Doar ieri ce a fost un cutremur de magnitudine 6 pe scara cartierului Militari. Fetele din zona, nu s-a simtit?

Ganesha, am uitat sa te intreb: e mai ok Amir acum?
Lauraa, felicitari pentru party. ochisorul printesei.
Narcisica, imi pare rau pt probleme . Eu zic ca totul va fi ok pana la urma.
Clody, vrei bataita? Vreau si eu clatite!!!!!!!!!!!!!
Anda, pentru printesa bolnavioara, sa se faca bine repede.

Nu mai tin minte ce trebuia sa raspund si cui
Andata, pe unde esti?

Poate revin mmai tarziu.
Pupici tuturor!!!

Florentina zurlie si de Maria Ioana ( Campioana )17.06.2009
http://community.webshots.com/user/FlorentinaMacovei
http://picasaweb.google.ro/108007027533031130378/MariaSiMaya#
http://lb1f.lilypie.com/SDdqp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dani3lla spune:

Buna gagici.... nu am putut sa ajung la protest si mor de ciuda...masina de servici a soatei mele s-a stricat si a trebuit sa plece cu masina noastra,cumnata nu a mai putut sa vina sa stea cu Denis si la ce frig e afara nu m-am riscat sa plec cu el.In alta ordine de idei fimiu a fost cam fitzos azi si nu a vrut sa adoarma...m-am chinuit sa-l culc de la 10 pana la 11:30 dupa care am renuntat si am zis ca il culc dupa ce papa la 13 si ce credeti eu eram la bucatarie ii incalzeam ciorbica si cand m-am dus in sufragerie sa-l iau la masa ....luati de priviti ce facea copilul meu ...si a fost bunaaaa ciorbica.

La multi anisori fericiti inainte Maya sa fii iubita,sanatoasa si sa-ti bucuri parintii

La multe lunite inainte Stefania Alexandra si Maria Ioana sa fiti iubite,fericite si sanatoase


cosminica pai stai ca ma gandesc eu la o interpretare...cred ca va deveni o pictorita frumoasa si cocheta de unde rezulta ca va fi si bogata ca doar picturile autentice se vand bine sau....va deveni un model frumos si delicat pentru un pictor celebru si....bogatSa-i pap eu carliontii ei de soferita frumoasaCe sa mai ca deja se vede ca e cocheta si asortata si frumoasa si tot ce vrei...si torturile alea DOUAAAA deci portie dubla de bale din partea meaSOS salvati-ma ca ma inec in baleeeee...si mami da da da s-a tuns chiar periuta nu scurt da iti sade bine fato
philip pai baga ca vreau si eu sa vad ce nu prea am vazut la Denis.Eu nu l-am prea lasat pe Denis pe jos ca se pupa fix in botic cu catelul motiv pentru care nu prea merge in 4 labute si atat mi-as fi dorit ca asa de dragi imi sunt ca i-as musca de bucute
clody multumim de capitol nou si vreau si eu parola de la mail-ul comun daca se poate
serialbastre daca nu te obisnuiesti cu trezitul de dimineata vii la mine ca iti dau cu placere niste meditatii ca eu deja sunt experta in trezitul cu noaptea in cap
cuscra eu citii carnatul si dincolo dar nu am zis nimic ca stiam ca dai copy/paste si aiciCred ca asa se va intampla la vara unul tine si altul da mama lor de rautaciosi care-mi supara norutaDaaaa nici la mine nu se pupa Denis cu catica toata ziua....nuuuu n-are cum
mirutoooo pe fita ai facut-o singura fata?Mancai-as carliontii ei
anda sanatate multa la pitica sa treaca repede
ioana si daca ai mai spus ce?Eu primesc si dubluri ce de copii,si ce de costumatii...ce tema a avut petrecerea?Despre Rebecuta ce pot spune este ca e o dulce ca intotdeaunaVad ca si Sara a avut parteneti de joaca...iarasi torttttt abia uscasem covorullllM-am uitat la filmulet....ce nebunie ne asteaptaaa..."eu vreau capul","eu vreau saua"...foarte tare frateCat a dormit soata dupa chef ca am vazut ca a fost tare solicitat?
laurraa asteptam pozici,pupam ochisorul,omoram tantarul nesimtitut si pupam si mamica din dotare si o interpretare...femeie de afaceri desteapta si bogata
alynta i-am vazut si pe flacaii tai...ce elegant a fost cel mic...a avut si cravata..un adevarat barbat cu acte in regula nu altaExplica-ne ce e chestia aia cu banutul si cu ceara ca eu sunt in curs de documentare pentru luna viitoare...iarasi tortttttt jur ca vin vecinii inundati peste mine
laurraa superb peisajul, ce de lumeeeee,ce mistoooo gratar in padureee vreau si eu,si ce domnisoara eleganta,si ce de jucarele...sa le foloseasca cu placere,iar de tortttt ...ups cred ca suna cineva la usa...o fi vecina inundata?De unde oi avea atatea bale de nu se mai opresc?
flobaby tocmai ma gandeam cui trebuie sa-i cer despagubiri pentru zgaltaiala de ieri cand m-am dat cu capul de perete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Badriana multumim!
Beca reusita petrecere si solicitanta pt voi! Vad ca si surioara s-a simtit bine! Nu era prea zambitoare dar s-a integrat intre copii!
Dana multumim! Intre monezi se pune "motul" ma rog firicelele de par si se pastreaza amintire! Ce frumos dormea baiatul!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Lauraa superba locatia! Unde este? Ce cadouri faine! Superbi pantalonasii cu pricina! Vad ca adora tricicleta! Va prins si ploaia! Felicitari pentru petrecere!
Afacerista o faci!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si MATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput