Ghiocei de martie-aprilie 2009***207***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mart.apr09 spune:

Am comprimat un pic info de pe prima pagina. Astept reclamatii

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Eu m-am tot calculat cu indemnizatia asta redusa. Si daca m-as duce la serviciu ce as lua pe mere as da pe pere (bona sau gradi).

Totusi varianta cu gradi e exclusa la varsta asta, din punctul meu de vedere iar bona cunoscuta (precum puiul sau vaca) nu am.

In situatia viitoare mie mi se va reduce venitul cu 850 de lei. Imi vor mai trebui inca 400-500 de lei sa imi acopar valoarea ratelor.

Asa ca intr-un mooment de larga insipratie am zis ca ma fac cu ziua. Spatiu am, jucarii la fel,parcuri pe aproape de mine sunt destule, mancare de copii stiu sa fac, de entertainment ma ocup, rabdare pot sa spun ca am asa ca intrunesc suficiente calitati. Mai trebuie doar sa cumpar vreo 2-3 tarcuri saii culc la pranz (deja ma gandesc ca o sa am 4 copii in grija).

Deci daca vreuna dintre voi are ganduri de intoarcere la serviciu...


PS: Oare PISIGRI a venit la concert?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Bianca
Nu am venit, sint acasa. Mai tare e ca Motanu a plecat dimineata si pe la o bucata de drum l-a apucat dorul de noi si acu e in drum spre casa. . As fi vrut sa ii pregatesc o mica surpriza de multumire si de "te iubesc", da am fost in pana de idei cu totul...
Oricum, faina ideea cu bona-de-zi. Eu tare mi-as lasa Pisilinca la tine
Ma duc sa vad ce o inerfat-o pe inapreda la topicul ala.



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Dodo LA MULTI ANI sotului tau!!!

Olga, mamica lui David iepurasul

Multumesc din tot sufletul!


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena



Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisigri

Bianca
Nu am venit, sint acasa. Mai tare e ca Motanu a plecat dimineata si pe la o bucata de drum l-a apucat dorul de noi si acu e in drum spre casa. . As fi vrut sa ii pregatesc o mica surpriza de multumire si de "te iubesc", da am fost in pana de idei cu totul...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)


Pisigri, cred ca Motanul stie cat ii pretuiesti gestul!

H. astazi a ascultat AC/DC, ca sa se consoleze cat de cat pentru absenta de la concert...of, daca am fi stat mai aproape de Bucuresti, cum ne-am mai fi dus!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Bianca, exact la solutia ta ma gandisem si eu! Spatiu am, o am si pe tanti, ii ingrijim si-i distram pe "clienti" de nu se vad!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mireal spune:

buna,am reusit sa recuperez, am stat singura in casa, ca tati a fost afara cu TheoNovus, bine ca s-a facut Alexandra bineBianca super ideea tapentru ca tot ati vorbit de bere, am desfacut si eu una si acum o savurezam vazut toti piticii frumosi foc si mamicile la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Dodo, la multi ani pentru sotul tau! Sa fie sanatos si sa se bucure de familia lui frumoasa!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Vai PISIGRI, suuuuper tare. EXtraordinar! Inseamna ca plecase singurel cuc de s-a intors, nu?

Oricum va iubeste tare de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

DODO, la multi ani sotului tau!

BIANCA, si eu ma gandisem la fel si chiar am 2 copii din vecini care s-au cam obisnuit cu mine... Poate punem de-o asociatie

PISIGRI adica a renuntat omu' la concert pt familion? Wow, sper ca deja petreceti in 3.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput