Ghiocei de martie-aprilie 2009***207***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka


SUPER!!! Imi place ca v-ati pregatit temeinic amandoi. Cu siguranta o sa-i poarte noroc

La noi a fost ceva mai simplu...ma uitam la un film si era un baiat tare fain cu numele David L-am sunta pe Cristi si l-am intrebat daca ii place si a zis "Da". Si asta a fost tot

Olga, mamica lui David iepurasul


:) tnx !
Sint convinsa ca David e mai fain decit cel din film!

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

hai ca am recuperat la foc automat ca fi-miu e cu ta-su in gradina, sper sa se intoarca amandoi cu cat mai putine rani, ca acum 10 min a iesit cu el in shosete in fata, pe pavele, degeaba am urla ca nu e incaltat copilu, bineinteles ca la 2 min am auzit urletele de rigoare. piticul a fost dezechilibrat de micutzul Tino cu cele 50kg ale lui si a ricoshat dintr-un scaun direct cu capul de pavele

RARES - FELICITARI!!!!! de acum incepe greul




25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

am vazut ca discutati de picaturi de nas capitolul trecut. mie pediatrul mi-a spus sa nu ii pun picaturi pt opritul mucilor ca asta e forma naturala a organismului sa elimine microbii si nu e grozav sa ii opreshti, la fel si in cazul tusei productive.
eu nu i-am pus niciodata nimic cu exceptia serului, bine am noroc ca a invatat sa ii sufle singur si nu il mai chinui cu aspiratorul.

novus - astia cu acelash nume sunt cazuti in cap azi vad
bine ca nu e nimic grav

chato - bine ca mai treci si pe la noifrumoase poze


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Hello !!!

S-a culcat si acrobata noastra care vad ca e ok la burtica, mersi Olishka pt sfat, o sa cumpar sa avem in casa suculetul acela

Aditapop, ai PM !

Chatonel, faina vacanta ati avut !! Pogonicea e tot mai expresiva si faina de tot !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Raru

Floric, acum incepe distractia, sa te tii de spate !!



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Excursionistele vesele, sper ca sunteti pregatite pt wkd urmator de distractie !!
Vremea se arata mai buna pana atunci asa ca sunt conditii optime pt intalneala noastra !
M-au sunat cei de acolo sa le confirm inca o data ca mergem pt ca au multe solicitari, numai bine ca luni e liber fiind Rusaliile asa ca nu ne grabim duminica

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Novus, multumesc
Si Razvan doarme duuus acum
Cine are timp si doreste, rog sa dea un vot pe mailul comun

POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

A MERS RARES SINGUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRR

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel



FELICITARI!!!

www.flickr.com/photos/40168372@N05/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

Chatonel , bine ai revenit,am vazut pozele din vacanta, sunt superbe, se vede ac ati avut o vacanta reusita in ciuda ploii. Iar Izia,este frumoasa foc, la fel ca si numele si semnificatia lui. Mi-a placut in mod deosebit poza cu floricica la ureche .

si pe la noi este vreme urata, sufla vantul si efrig, noi am fost azi la biserica, s-a comportat exemplar si acum este la somnic si am sa ma bag si eu in pat langa el.

Sa aveti o duminica placuta!

www.flickr.com/photos/40168372@N05/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Hola cucuiete,

Bem o cafea?

Sint cu Ian in pat (el la nani, evident) si tocmai am terminat de citit (cam pe diagonala, ce-i drept!) acest topic: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145328&whichpage=1

Voi l-ati citit? Pareri?
Va intreb pentru ca nu prea am fost de acord cu unele idei de acolo.
Ghioceii vostri ce/cit maninca acum?

Multu'. Pup.


Gina lu' Ian
Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard
Ian are 1 an!
Ian 1 an +

Mergi la inceput