AC/DC

AC/DC | Autor: Rufus

Link direct la acest mesaj

Stiu ca nu-i locul lui aici...macar doua zile...please!
So...I'm T.N.T....astept impresii dupa maine!

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Abia astept impresiile de maine, Rufus!
Sa fii atent la tot-tot si sa fie o poveste luuunga, da? :)
Cu ce te imbraci?


Pentru parinti, de dragul copiilor


"Omul care a inventat distractia a fost copilul" - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel

Cu ce te imbraci?




Cu un tricou DC (AC). Ce credeai?

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

pai, sunt o multime de variante. De exemplu, la ultimul concert Metallica la Buc., am purtat un tricou negru cu gargarite :)).

edit

ba nu, la Iron Maiden l-am purtat pe ala cu gargarite. La ala cu Metallica nu am fost .




Pentru parinti, de dragul copiilor


"Omul care a inventat distractia a fost copilul" - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

De cine va place mai mult? De Bon sau de Brian? Mie imi e mult mai drag Bon :).


Pentru parinti, de dragul copiilor


"Omul care a inventat distractia a fost copilul" - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Am gasit asta:

http://www.youtube.com/watch?v=RXJZT9RyLoE&feature=related

Nu am stiut ca a fost cineva inainte de Bon Scott . Tipul era mult mai potrivit la vreun Europe ceva :)).


Pentru parinti, de dragul copiilor


"Omul care a inventat distractia a fost copilul" - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Mie imi place componenta actuala. Iar Angus este preferatul meu.
Iata o scurta istorie:
http://ro.wikipedia.org/wiki/AC/DC

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

dap, am cautat si eu pe wiki si am vazut ca "fratii Young devin nemultumiti de Dave Evans pe care nu il considerau potrivit formatiei" .
Si, uite, nici ca Bon Scott era soferul formatiei nu am stiut :).

Eu ies acum, nu stiu daca mai intru maine, asa ca, Rufus, sa topai si sa canti si pentru mine!!!
Distractie grozava sa ai!!!


Pentru parinti, de dragul copiilor


"Omul care a inventat distractia a fost copilul" - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui denizel


Eu ies acum, nu stiu daca mai intru maine, asa ca, Rufus, sa topai si sa canti si pentru mine!!!
Distractie grozava sa ai!!!





Multumesc, denizel!

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

La noi merg doar baietii!

Pene colorate... cate putin din toate!

album
gradina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Un concert pe cinste va doresc! Eu am fost imbracata in negru... dar am avut corniteee... rosii... care faceau luminaaa.

Cit depre preferat:



CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput