Bobocei de sept-oct 2008 (285)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

neata!

ma doare capul, sunt ca inaintea unei gripe ...
andy.p

ce-aveti cu giardia? io am zis ... recent

Mihaela, mama de Sofia (03.10.08)
poze Sofia
jurnalul Sofiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

neatza fi-mea mai nou cum se loveste undeva la deget mana/picior vine la mine si zice "pup" ..ma omorat nu stiu cine a invatat-o ca eu nu

corina pai eu zic sa luam cativa caini comunitari in ingrijire...poate asa cine stie ne mai ajungem si noi cu banii....daca sa da asa mult...mai crestem si copilul pe linga eu stu ii mai luam si lui mancare de caine ...doar un spirit de gluma neagra...nu ma lua-ti in seama

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

claudinna merci ptr raspunsuri....dar in ceea ce priveste iritatia de pe ceafa am pus-o pe seama transpiratiei.....acum nu stiu ce sa mai zic

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

De fapt am mai spus asta

feli imi pare rau -am bubitzele sa treaca repede

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Mai fetelor, trebuie s-o laud si eu pe fiica-mea, sau na, sa ma laud cu ea. Mai nou ma rasfata cu masaj facial cu....SALIVA!!! I-a venit ideea acum vreo 2 zile,iar ieri dupa ce mancase (piure cu ficatel de pui), maica-mea n-are de lucru si o intreaba cum ii face ea masaj lu'mami. Si uite cu scuipa Eva mea, finut asa in palme si era sa-mi aplice si un astfel de tratament!!! Cum i-o fi venit ideea, nu stiu.
Ziceti ca nu sunteti invidioase!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreutac

Mai fetelor, trebuie s-o laud si eu pe fiica-mea, sau na, sa ma laud cu ea. Mai nou ma rasfata cu masaj facial cu....SALIVA!!! I-a venit ideea acum vreo 2 zile,iar ieri dupa ce mancase (piure cu ficatel de pui), maica-mea n-are de lucru si o intreaba cum ii face ea masaj lu'mami. Si uite cu scuipa Eva mea, finut asa in palme si era sa-mi aplice si un astfel de tratament!!! Cum i-o fi venit ideea, nu stiu.
Ziceti ca nu sunteti invidioase!!

Andreea, cea mai fericita mamica de Eva Maria


Sunt sunt!!!!!!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corrina spune:

Cu intarziere....
Felicitari Evei si ALexei pentru sarcina, sa fie intr-un ceas bun! Multa sanatate!!
Felcitari Nocom pentru reusita baietilor tai!

Mami fericita de Mihnea-Cristian & cu 23s6z
Mihnea se face mare Gargaritza Roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Corrina, cum mai sunteti? Mihnea ce mai face? Burtica creste? Mai zi-ne cate ceva despre voi.
Chiar, de July mai stie cineva ceva? Se cam apropie si termenul ei din cate retin eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

Citat:
citat din mesajul lui andreutac

Mai fetelor, trebuie s-o laud si eu pe fiica-mea, sau na, sa ma laud cu ea. Mai nou ma rasfata cu masaj facial cu....SALIVA!!! I-a venit ideea acum vreo 2 zile,iar ieri dupa ce mancase (piure cu ficatel de pui), maica-mea n-are de lucru si o intreaba cum ii face ea masaj lu'mami. Si uite cu scuipa Eva mea, finut asa in palme si era sa-mi aplice si un astfel de tratament!!! Cum i-o fi venit ideea, nu stiu.
Ziceti ca nu sunteti invidioase!!

Andreea, cea mai fericita mamica de Eva Maria


deci eu mor de invidie! asha tratament atirid...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

A iesit soarele si la noi...da bate un vant!!Am iesit pana afara,n-am putut sta
Clau,Mimi

Am gasit un banc,vi-l copy si voua

Boc propune, ca semn de recunostinta, sa se tipareasca un timbru cu Basescu.
Se duce Basescu, deghizat, la un oficiu postal, sa vada cum se vinde timbrul.
- Nu se vinde! spune functionarul.
- De ce?
- Nu se lipeste!
Cere Basescu un timbru, scuipa pe lipici, il pune pe un plic si-i arata functionarului:
- De ce spui ca nu se lipeste? Uite, se lipeste!
- Da, spune functionarul, dar toti scuipa pe partea cealalta!

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput