Colectia de toamna-iarna 2005 acum mari!!! (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

meems da, stiu ca ai mai spus ca o trimiti pe Rianna tot in 2011 la scoala. DAr la voi e simplu: nici macar nu ati fi avut de ales, pe cind pe mina ma maninca faptul ca as putea sa o dau si mai amin. Pe de alta parte, de cind s-a nacut fii-mea a facut lucrurile in ritmul ei, dar cind le-a facut, le-a facut bine.

Nasol ce se intimpla prin Ro, dar ma inviorez cind citesc ca faceti planuri de vacanta. Look at the bright side, daca puteti.

Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

Info utile despre cresterea copiilor

www.askdrsears.com/" target="_blank">Dr. Sears

www.positivediscipline.com/" target="_blank">Disciplina afirmativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Noi ieri am avut vacanta, de Inaltare totul e inchis aici, deci zi oficiala libera .

Lavi, stii partea buna cu frigul in Ardenne? De cand ne-am intors mi se pare ca e atat de cald si bine in Haga . Azi chiar e un soare superb. De ar tine-o asa si maine sa mergem la mare.

Alina (DPN 6.11.2010) si Amalia 17.11.2005

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65487" target="_blank">Povestea nasterii Amaliei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

imi cer iertare, scuza este ca sunt under a lot of stress. stres pasiv, e mai distrugator de neuroni decat ala activ. stresul de a fi legat de maini si picioare.
nu stiu ce era in capul meu, adica stiu, am vazut cristina scris rapid pe undeva in postare sau langa apoi stiam ca cristinamh ne-a mai cerut mai demult sa votam ceva si am prezumat ca e tot ea, in fine, cine se scuza se acuza, sa n-o mai tin langa-danga cu asta, ma duc sa votez. sper sa nimeresc si poza:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152062
Intru si eu pana aici sa va intreb daca nu aveti hainute pe care nu le mai folositi, sau jucarii, sau orice care nu va mai este util si doriti sa ajutati


Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

meems, pt intentie. Am uitat sa zic ca doar din Ro se poate vota

Lavi, a fost dat in somaj si reangajat de vreo cateva ori, in alta parte nu are unde pleca. Vineri le-au dat avans 300 lei pe luna februarie. Tot le promite marea cu sarea
Bine ca suntem tineri, muritori de foame nu vom fi.

anda, esti de coma.

Eu am primit un avertisment scris de la un moderator, cica nu am voie cu link-uri externe, desi in capul paginii troneaza o reclama uriasa la concurs iar pe pagina mai apart inca vreo 3-4 reclame mici printre mesaje. Ne-a mai fost acceptata o poza, o sa trimit link in contul comun, cine doreste sa ne voteze..
Noapte buna.
Cica au scos si alocatia copiilor. Au innebunit!

Cristina 25 s cu & Elise-Stefania (3 dec. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

bb_alinush, uitam, multumesc. Sarcina usoara in continuare si sa fie ce-ti doresti. Eu mi-am dorit doi baieti

Cristina 25 s cu & Elise-Stefania (3 dec. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

pe bestjob este un post de consilier juridic la Asociatia femeilor rrome. scrie ca mediul de lucru e motivant. asta mi se pare varianta mai nasoala decat muritul de foame. sau decat apocalipsa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Sper ca n-am picat prea tarziu: azi e www.noapteamuzeelor.ro/" target="_blank">noaptea muzeelor - poate aveti chef de o nocturna free.

Noi cred ca o sa profitam .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

maria alexia, multumim de info, eu abia acum am vazut si totusi il imbrac pe nichita sa-l duc la muzeul aviatiei. p-orma daca se indura tataia sa stea cu el dupa ce-l culc, m-as duce si io la ala de arta contemporana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

anda, cum a fost anul asta? tot nebunie? anul trecut copiilor le+a placut la nebunie, la 12 noaptea cu masina prin oras... noi am fost la militar si la muzeul hartilor. anul asta mi+ar fi placut sa merg la foisorul de foc, dar andrei are varicela, si+am stat acasa.

eh, las ca se face vremea frumoasa... vine vacanta...

Cristina
Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste
www.talentedenazdravani.ro/concurs_desfasurare.htm" target="_blank">Proba saptamanii | Proba speciala de 1 iunie la Expozitia de Talente

Mergi la inceput