Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010! (52)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carola spune:

multumesc, luy.



www.flickr.com/photos/carola456/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanamera spune:

Adevarat s-a inaltat!

Chichiutza multumim pentru micul dejun.

Lora pupici fetitei tale,ma bucur ca e mai bine.

Clabuc felicitari pentru semnatura.

Buburuza iti doresc un zbor placut.

Maitreyi multumim pentru liste.

O zi cat mai frumoasa!

http://lbdf.lilypie.com/QU3kp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns summertime spune:

Buna dimineata,

Ne vedem luni la guvern: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152145

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Maitreyi multumim pentru liste, le-am salvat

Crina, desi e sarbatoare, am asa mult de munca, ca abia reusesc sa merg la baie

--------------------------------------------------
Sunt o cu burtica aproape roz de 18+

Ingerasul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Maitreyi, ce mi-a placut mie la maternitatea privata unde am nascut este faptul ca nu mi-a trebuit nimic..e asa bine sa mergi cu mana in buzunar!

Tina, cu(24+) si mamica de Iulia Maria (24.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Scria cineva (dar bineinteles ca am uitat cine) ca se teme mai mult de cezariana decat de nastere naturala.Daca s-ar putea reveni cu o explicatie ( e vorba de anestezie sau din ce cauza?). Multumesc!

Tina, cu(24+) si mamica de Iulia Maria (24.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Se mai aude ceva cu indemnizatia? Nu am avut timp sa ma uit la TV aseara si nu sunt la curent cu stirile

--------------------------------------------------
Sunt o cu burtica aproape roz de 18+

Ingerasul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionela.n

Se mai aude ceva cu indemnizatia? Nu am avut timp sa ma uit la TV aseara si nu sunt la curent cu stirile

--------------------------------------------------
Sunt o cu burtica aproape roz de 18+

Ingerasul meu

ultima varianta e 70% dar nu e inca nimic oficial

17+ cu bebe mic
http://blog.photostories.ro/
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionela.n

Se mai aude ceva cu indemnizatia? Nu am avut timp sa ma uit la TV aseara si nu sunt la curent cu stirile

--------------------------------------------------
Sunt o cu burtica aproape roz de 18+

Ingerasul meu


Eu am citit un articol in care se spunea ca se va reduce cu 25% ca si salariile...de fapt case preconizeaza aceasta reducere, nefiind nimic hotarat inca...

Tina, cu(24+) si mamica de Iulia Maria (24.02.2008)
http://lmtf.lilypie.com/RKoDp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui anna_ivan

Citat:
citat din mesajul lui ionela.n

Se mai aude ceva cu indemnizatia? Nu am avut timp sa ma uit la TV aseara si nu sunt la curent cu stirile

--------------------------------------------------
Sunt o cu burtica aproape roz de 18+

Ingerasul meu

ultima varianta e 70% dar nu e inca nimic oficial

17+ cu bebe mic
http://blog.photostories.ro/
poze


Aha. Tot ar fi ceva, decat 600 lei
Se stie cand se va definitiva ceva sau inca se dezbate problema?

Voi cum va mai simtiti? Bebeii din burtici sunt jucausi? La mine printesa e foarte activa, cred ca o fac gimnasta

--------------------------------------------------
Sunt o cu burtica aproape roz de 18+

Ingerasul meu

Mergi la inceput