Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010! (52)
Raspunsuri - Pagina 5
tanamera spune:
Adevarat s-a inaltat!
Chichiutza multumim pentru micul dejun
.
Lora pupici fetitei tale,ma bucur ca e mai bine.
Clabuc felicitari pentru semnatura
.
Buburuza iti doresc un zbor placut.
Maitreyi multumim pentru liste
.
O zi cat mai frumoasa!
http://lbdf.lilypie.com/QU3kp2.png
summertime spune:
Buna dimineata,
Ne vedem luni la guvern: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152145
ionela.n spune:
Maitreyi multumim pentru liste, le-am salvat ![]()


Crina, desi e sarbatoare, am asa mult de munca, ca abia reusesc sa merg la baie 
--------------------------------------------------
Sunt o 
cu burtica aproape roz de 18+
Ingerasul meu
office spune:
Maitreyi, ce mi-a placut mie la maternitatea privata unde am nascut este faptul ca nu mi-a trebuit nimic..e asa bine sa mergi cu mana in buzunar! ![]()
Tina,
cu
(24+) si mamica de
Iulia Maria (24.02.2008)
office spune:
Scria cineva (dar bineinteles ca am uitat cine) ca se teme mai mult de cezariana decat de nastere naturala.Daca s-ar putea reveni cu o explicatie ( e vorba de anestezie sau din ce cauza?). Multumesc!
Tina,
cu
(24+) si mamica de
Iulia Maria (24.02.2008)
ionela.n spune:
Se mai aude ceva cu indemnizatia? Nu am avut timp sa ma uit la TV aseara si nu sunt la curent cu stirile 
--------------------------------------------------
Sunt o 
cu burtica aproape roz de 18+
Ingerasul meu
anna_ivan spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui ionela.n Se mai aude ceva cu indemnizatia? Nu am avut timp sa ma uit la TV aseara si nu sunt la curent cu stirile ![]() -------------------------------------------------- Sunt o ![]() cu burtica aproape roz de 18+Ingerasul meu |
ultima varianta e 70% dar nu e inca nimic oficial
17+ cu
bebe michttp://blog.photostories.ro/
poze
office spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui ionela.n Se mai aude ceva cu indemnizatia? Nu am avut timp sa ma uit la TV aseara si nu sunt la curent cu stirile ![]() -------------------------------------------------- Sunt o ![]() cu burtica aproape roz de 18+Ingerasul meu |
Eu am citit un articol in care se spunea ca se va reduce cu 25% ca si salariile...de fapt case preconizeaza aceasta reducere, nefiind nimic hotarat inca...
Tina,
cu
(24+) si mamica de
Iulia Maria (24.02.2008)http://lmtf.lilypie.com/RKoDp2.png
ionela.n spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui anna_ivan
ultima varianta e 70% dar nu e inca nimic oficial 17+ cu bebe michttp://blog.photostories.ro/ poze ![]() |
Aha. Tot ar fi ceva, decat 600 lei

Se stie cand se va definitiva ceva sau inca se dezbate problema?
Voi cum va mai simtiti? Bebeii din burtici sunt jucausi? La mine printesa e foarte activa, cred ca o fac gimnasta
--------------------------------------------------
Sunt o

cu burtica aproape roz de 18+Ingerasul meu
