HAIDETI SA PROTESTAM SI NOI!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elara spune:

vad ca documentul de la google e gol! cineva l-a sters.
acum cateva minute erau sute ed semnaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

vai :((( incredibil cata rautate
- pana deseara facem noi un sistem in care sa va puteti inscrie si - carfe nu poate fi sters.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna9 spune:

camy_pus ma imbrac si eu tot in negru in semn de doliu pentru ce se intampla.

mamici, se ocupa cineva de pancarde sau chestii de genul asta?

elara, pot sa ajut cu ceva la scris planse?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidaniela spune:

Nu e sters, m-am uitat si eu acum, tre sa dati click pe semnaturi ca sa apara cei inscrisi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

as vrea sa iau legatura cu initiatorul meetingului din 17 mai. cine ma poate ajuta sa il gasesc?

eu am propus o pichetare pe care sa o facem cat mai urgent. azi-maine, fara nici o aprobare, fara sa depasim 200 de persoane.

ce parere aveti? sa asteptam pana pe 17 ca sa facem meeting? sau sa dam fugutza la guvern cele ce locuim in Bucuresti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalishka spune:

nu e sters, vezi ca e un tab nou cel in care se scrie acum. toate semnaturile adunate pana acum sunt intr-un tab care se numeste "semanturi". taburile le vezi in josul paginii.

haideti sa fim unite!

desprecopii

Catalina, mama de pui mic Razvan din 26 iunie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui elara

vad ca documentul de la google e gol! cineva l-a sters.
acum cateva minute erau sute ed semnaturi!

nu e sters...vezi ca in pagina jos sunt scrise cu albastru niste s... si gasesti si semnaturi...dai click acolo si gasesti

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui elara

as vrea sa iau legatura cu initiatorul meetingului din 17 mai. cine ma poate ajuta sa il gasesc?

eu am propus o pichetare pe care sa o facem cat mai urgent. azi-maine, fara nici o aprobare, fara sa depasim 200 de persoane.

ce parere aveti? sa asteptam pana pe 17 ca sa facem meeting? sau sa dam fugutza la guvern cele ce locuim in Bucuresti?


uite www.miresici.ro/showthread.php?t=28471&page=3" target="_blank">aici postul #26 al lui rallu

Catalina, mama de pui mic Razvan din 26 iunie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui elara

as vrea sa iau legatura cu initiatorul meetingului din 17 mai. cine ma poate ajuta sa il gasesc?

eu am propus o pichetare pe care sa o facem cat mai urgent. azi-maine, fara nici o aprobare, fara sa depasim 200 de persoane.

ce parere aveti? sa asteptam pana pe 17 ca sa facem meeting? sau sa dam fugutza la guvern cele ce locuim in Bucuresti?


eu zic ca atat pichetarea cat si mitingul sunt bune..ce???? nu se pot face amandoua????

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna9 spune:

elera, eu ma alatur si acum unui miting spontan. hai sa hotaram ce, cum si unde.

ma poate pune cineva in legatura cu organizatorii mitingului sa pot da o mana de ajutor la scris pancarde sau chestii de genul asta?as vrea sa pot contribui cu o mana de ajutor

Mergi la inceput