HAIDETI SA PROTESTAM SI NOI!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

adaugati http://www.facebook.com/desprecopiicom la prieteni ca sa adunam cat mai multe mamici interesate - si sa va tinem la curent.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

Daca se aduna semnaturile, faceti o cerere in scris si depuneti-o la registratura primariei generale. un exemplar se lasa la registratura al doile exemplar cu numar de inmregistrare ramane la cel care depune documentul. nu au cum sa ignore un document inregistrat. Nu va lasati cu una cu doua pt ei au tot interesul sa ne intimideze.

uta28 este 18+

http://zaleboutique.wordpress.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annablue spune:

Cine stie ce s-a intamplat cu sheetul de protest - numele persoanelor ?!?!
Vad ca au disparut cele peste 700 de nume si adrese...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

cum gasesc acest sheet??? nu dau de el!

sustin cauza voastra, chiar daca noi am depasit varsta indemnizatiei, mi se pare REVOLTATOR ce vor sa faca.
Voi pune link la acest subiect pe site-ul meu si il voi trimite la toata baza mea de date.
desprecopii, te rog imi dai acordul sa pun link pe siteul meu catre subiectul acesta?

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Eu am vorbit cu inca 3 mamici din jurul meu pentru a veni la mitingul prognizat si sunt de acord. Dar propunerea cu imbracatul in negru nu prea place, si aveam propunerea de a ne imbraca in alb. Sau cine vrea in negru o poate face si cine vrea in alb la fel. Cred ca tot ar fi de efect alb-negru.

Eu din pacate nu pot ajunge acum la Grozavesti. Daca nu aveti semnaturile necesare sunt dispusa sa vin mai tarziu unde e nevoie sa semnez si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Vreau si eu sa semnez, unde o pot face?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Peste catea minute la Deschide lumea la Realitatea va fi un reportaj despre preotestul mamicilor..

Dana, mami iubitoare de Ioana Maria Alexandra (16.09.2009)

http://community.webshots.com/user/Danuta1979/albums/least-recent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Bag si eu un slogan, din "putul gandirii"

Copiii de azi, contribuabilii de maine/Nu-i ucideti din fasa.

Daca ei nu se nasc cine va va plati maine pensiile babane de parlamentari?


Desi ma indoiesc ca sunt in stare sa gandeasca atat de departe.



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
am tot ce am visat

Delu Prichindelu'
Prichinduta

Speranta si incredere pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Cine face pana la urma lista cu semnaturi?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

E emisiune pe B1 Tv acum si am vazut ca citesc si mesaje de la mamici, am vazut chiar cateva din mesajele scrise de mamici de aici de pe DC

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput