Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010! (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chichiutza spune:

Zoze e complicat rau cu numele astea! Parca nimic nu afce click! Si ma tot uit pe liste interminabile. Matei, Tudor, Stefan, David, Mihai sunt deja luate de prietenii nostri!Incerc sa aleg altceva. Numele meu e destul de ok, Diaconu. Ar putea sa se combine in fel si chip. Sotul e Gabriel si suna frumos! Care e numele tau ala complicat?

Cristina cu buline mari si albastre 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Buna seara fetelor
Crina sunt de acord ca trbuie un plan dar zau daca nu ma apuca disperarea cand ma gandesc la 6 milioane......asa solidaritate in tara noastra ca numai noi ar trebui sa dam dovada de ea , nu vad nici o solidaritate la parlamentari... Of sunt tare suparata, am
creat un subiect la Discutii generale cu petitia pentru indemnizatie
in rest l-am simtit zilele astea pe bebe si sunt mai linistita astept sa mai prinda puteri
Crina cum te mai simti?
Ana felicitari !
Din pacate nicinoia nu ne surade nici un nume de baiat,cred ca o sa aleg 2-3 si vad ce imi inspira cand il vad pe bebita

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004) si Graviduta de 17s +
Martie-Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns office spune:

Ana, sa va traiasca micutul Tiberiu si sa va aduca numai bucurii!

Tina, cu(23+) si mamica de Iulia Maria (24.02.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Am revenit de la eco :)

Nu a putut spune cu siguranta, dar dr tinde sa creada ca e fetita din cauza ca nu i s-a putut vedea vreo putzica .
In rest, toate bune, e sanatos bebelusul nostru, a zis dr ca se dezvolta aromnios si ca nu avem de ce sa ne facem griji.
DT a iesit foarte bine, asa ca nu mi-a mai recomandat sa fac TT.
Are 229 grame .
Mai mergem pe 27 mai la morfologie de trim II, si apoi mergem iar sa ne vada nenea dr pe 8 iunie.
Analize nu ne-a mai dat sa facem, a spus ca pana la 30 sapt putem sta linistiti

Multumesc lui Doamne Doamne ca bebelusul e bine, sanatos

Astept vesti bune de la Kiti

--------------------------------------------------
Sunt o 18+

Ingerasul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela.n spune:

Anna, felicitari pt vestile bune de la eco si mai ales pt micul barbatel

--------------------------------------------------
Sunt o 18+

Ingerasul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cori_mic spune:

Buna tuturor fetelor. Nu am mai intrat de 2 saptamani pentru ca sunt ocupata cu serviciul ci cu dizertatia. Dar azi nu pot sa ma abtin. Sunt oripilata de parlamentarii nostri si de masurile lor de criza. Exista probleme: Taie de la prosti ca si asa au prea mult.. Pensionarii, Mamele, Bugetarii- si-au gasit de cine sa isi bata joc.
Am semnat si eu petitia, dar tare imi e teama ca e fara nici un rost. Multumesc lui Dumnezeu si in nici un caz Romaniei, eu ma voi descurca, dar stiu mamici care chiar depind la sange de acei bani, au facut credite ca sa isi permita nasterea in sistemul nostru de rahat si acum li se ia totul. Nu e drept, nu merita sa mai vorbesc.
De pensionari ce sa mai spun: oameni ce ar trebui respectati sunt lasati sa moara de foame. Bugetarii- eu nu stiu cum rezista, cum de nu pleaca toti.
Ca sa revin la ceea ce ne intereseaza: cand am auzit de dimineata la radio vestea, crainicul a spus ca merita sa le aruncam cu pampersii murdari in cap... si chiar asa e ...

Cori 20+ cu Maya. Doamne ajuta-ne sa crestem sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Oana nu am luat partea nimanui. Am scris cateva idei care le-am inteles din discursul presedintelui.
Si m-ai intrebat cum ma simt: daca nu m-ar durea spatele de mor, cutite in burtica si o stare emotionala foarta proasta (viitoarea stare economica contibuie in mare masura), totul ar fi perfect. Dar nu ma plang chiar deloc. Eu mi-am dorit copil si am sa fac tot ce-mi sta in putinta sa se nasca sanatos.


20+

crina cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Ionela te-ai intors.....ce ma bucur ca tu si bebita sunteti bine.
O noua veste buna astazi!
Sa fiti cuminti amandoua si in primul rand sanatoase.



20+

crina cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Ati auzit vestile cu spitalele? Cica exista posibilitatea inchiderii de spitale. Maine, poimaine vom fi 3, 4 gravidute intr-un pat...........



20+

crina cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Ionela, felicitari!

Noi o dam de zor pe fie-mea cu mixtura mentolata...de-ar trece mai repede!

Lora, mami de Iustina si 23+

Bazar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro


(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput