INSEMINARE 66

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenus26 spune:

Sensibila sa aveti parte de o zi superba!
Sa-i fie cu noroc "scaldatul" de azi :)...de abia astept poze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenus26 spune:

Dankutza m-am uitat la filmulet si la poze si mi-au dat lacrimile. Sunteti superbi! Cand am vazut si tortul cu botoseii m-am topit :)
Sa creasca mare, sanatoasa si sa va aduca multe bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna fetelor,

Sensibila,multa sanatate,sa va creasca mare fetita si distractie placuta!
Piolica,ce mai faci,cand faci testul?
Havin,data viitoare sigur va fi cu noroc.
Alinuta,danubia,viss,anna si toate celelalte fete
Weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

buna dimineata ...va servesc cu otare sa va treziti..

sensibila ..cum a fost botezul...poze nu ne areti?

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alla76 spune:

anna_ivan am vazut pozicile cu pruncul
sarcina usoara in continuare. si felicitari pentru baietel
vis, imi pare rau ca nu ti-a reusit inseminarea. si te admir ca mergi mai departe.
aruam, lasa stimularea pe cand rezolvi problema cu nodulul de la san
Sensibila sa ne arati pozici de la botez. Multa sanatate si fericire frumusetii tale!

_
mutatie homozigota a MTHFR A1298C, PAI-1 4G/5G heterozigot, sarcina pierduta in s7/ 8 in aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna_ivan spune:

Citat:
citat din mesajul lui alla76

anna_ivan am vazut pozicile cu pruncul
sarcina usoara in continuare. si felicitari pentru baietel
vis, imi pare rau ca nu ti-a reusit inseminarea. si te admir ca mergi mai departe.
aruam, lasa stimularea pe cand rezolvi problema cu nodulul de la san
Sensibila sa ne arati pozici de la botez. Multa sanatate si fericire frumusetii tale!

_
mutatie homozigota a MTHFR A1298C, PAI-1 4G/5G heterozigot, sarcina pierduta in s7/ 8 in aprilie 2009


multumesc frumos

17+ cu bebe mic
http://blog.photostories.ro/
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danubia spune:

Seara buna tuturor, imi era dor de voi, am citit din urma vad ca e "plin numai de vesti bune". Imi pare tare rau , m-a durut sufletul dar din pacate nu putem schimba nimic, mergem mai departe cu incredere .
Va fi si pentru noi candva clipa cea mare si o sa o savuram din plin dupa atatea episoade dureroase.
Eu vin mai rar pt ca sunt in santier, am demolat baia , sper ca pana vineri sa se termine si sa reusesc sa fac o baie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui viss

buna, dankutza- din nou.m-am uitat si eu pe pozele de la botez, pe toate cele 119a fost superba.mi-a placut costumasul roz cu bulinute rosii,palariuta din set, costumul tau rosu,nasii carora li se scurgeau ochii dupa finuta,si nu in ultimul rand- tortul.si ceea ce era scris:"in sfarsit ai venit , Cezara"tare dulce ai fost..dulce si sarat in acelasi timp, mai ales ca 6 ani nu-s de colo.e o vesnicie..
eu ieri am avut iar o repriza de meditatie..interioara.aruam- si mie mi se pare ca am ajuns la capatul puterilor.dar ,dincolo de acest capat, ce exista? resemnarea,si tristetea.dar eu ma stiu, la mine resemnare n-ar fi niciodata.ar fi ura,revolta, ciuda.si binenteles tristete.asa ca decat astea, mai bine continui cu nebunia mea,luna de luna, eco,inseminari..apropopo- de rusalii nu lucreaza nici giulestiul, nici dacia, nu fac inseminari.o sa vad dc fac marti- cu eco de control, sau sar luna asta.dar nu am sa fac hormoni..sau am sa fac..nici eu nu stiu. Doamne, cat m-am saturat de astea..pana in gat.
aruam - uitasem- in nici un caz sa nu faci stimulare cu nodulul de la san.never.cancer iti mai trebuie.nici acum ,nici niciodata- nu te joci cu formatiunile astea, hormoni le-ar mai trebui ca sa creasca grase si frumoase.si sa se transforme din ceva in altceva.never.la tine e exclus pe veci.
m-am gandit si la adoptie..dar ca sa obtii atestat, iti treb casa, eu stau acum cu chirie..sunt asa de complicate toate astea, incat am sa le simplific: ma duc sa ma culcva pup..


Aproape toti parintii scriu pe tortulet "Bine ai venit,...!'. Am vrut si eu sa scriu asa, dar mi-am dat seama ca trebuie sa scriu ce simt cu adevarat. Eu am simtit ca trebuie sa scriu "In sfarsit ai venit, Cezara!" Prea mult am asteptat-o. Dar stii, ca sotul nu m-a inteles. Mi-a zis ca ce, altceva nu puteam sa scriu? Dar eu asa am vrut. Multa lume care imi stie povestea, mi-au spus ca le-a impresionat ce am scris pe tortulet.

Poze noi cu Pinky de la 5 luni (nascuta in 09.12.09)

Botezul Cezarei - poze

www.youtube.com/watch?v=QuT8Cn9C5jg " target="_blank">Botezul Cezarei - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenus26

Dankutza m-am uitat la filmulet si la poze si mi-au dat lacrimile. Sunteti superbi! Cand am vazut si tortul cu botoseii m-am topit :)
Sa creasca mare, sanatoasa si sa va aduca multe bucurii!



Multumesc!
Iti doresc si tie cat mai repede o pereche de botosei de ce culoare vrei.

Poze noi cu Pinky de la 5 luni (nascuta in 09.12.09)

Botezul Cezarei - poze

www.youtube.com/watch?v=QuT8Cn9C5jg " target="_blank">Botezul Cezarei - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns havin spune:

Buna fetelor!Am si eu o problema daca ati mai intalnit asa ceva poate ma lamuriti si pe mine:vineri la 14 zile de la IA am facut un test de urina si a iesit negativ.Apoi am asteptat CM care mie imi vineri la 26-27 de zile.A venit duminica fff putin ca prima zi dar nici ieri nu l am avut cum trebuie si nici azi.Oare se poate sa ma fi dereglat atat de tare?la analiza de sange nu pot ajunge pana vineri ,dar mie tare teama ,ce ar putea fi?

Mergi la inceput