FIV la Cluj 34

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

saptamana asta mi-am luat doua perechi de pantaloni ,unul alb si unul negru iar astai ma tot gandeam pe care sa ii iau alb sau negru dar pt ca ploua afara tare mi-am luat pe cei negri si bine am facut pt ca pe cand ne holban mai bine prin vitine surpriza....au venit uratii asa ca fetelor sunt foarte trista ...luni imi sun medicul la 12 si dam startul la pregatirile pt IA daca totul este bine

ma pun sa una sa mai uit
cristina sper ca tragi un dans si pt mine si o cu alcool sa o simt si eu

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Buna fetelor,

Alinuta,nu fi trista,ca vorba ta incepi iara si sigur vom reusi;
mie mi-a iesit buna culoarea la par,sunt multumita,nu pare artificial;
la nunta a fost foarte bine,a fost frumos locul cu o piscina micuta si cascada,dar a plouat intruna si faza e ca nunta a fost intr-un cort din acela foarte mare,stil din ala american,nu a fost prea cald,dar in rest a fost foarte bine si muzica buna,totul ok.
Va doresc usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

haideti somnoroaselor la cefea...eu asa de rau ma simt ca mai bine as bea dar asa este mi trece repede ..pa sa aveti o zi frumoasa ..la noi inca ploua

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristinuta puiule ai dansat cam mult ieri la nunta ...hai ca iti bate pe burtica soarele

TREZIREA

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna fetelor!

Va ofer un 3 in 1 Jacobs.
Alinuta,pare buna freza ta si si culoarea;si eu cred ca am fost vopsita toate culorile inclusiv saten;am fost si blonda,numai cu suvite n-am fost,dar o sa vreau sa ma fac candva.
Ale,cand faci testul,in ce zi?
Duminica placuta!
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,multumesc de cafeluta,chiar imi prinde bine.
Am dansat mult,au fost foarte multi tineri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Fetelor,

Am stat la masa cu niste verisori;ea era gravida cu al doilea copil ;m-am bucurat pentru ei,dar pentru mine imi venea sa-mi rod unghiile,ca tot imi povestea ea ce sotii facea baietelul de 3 ani,pe care-l lasasera acasa.
Om avea si noi candva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,unde-ai disparut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

CUCU sunt prin zona...sigur vom avea si noi si nu doar unul ci 2 ,3 copilas ...cel putin eu asa am obiceiul sa spun cand ma apuc nu ma opresc pana la 3 copii ,macar ca visul meu era numai unul dar pt ca chinui in halul asta o sa fac trei numai de ciuda

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Ha,ha,ha..asa sa facem:3;chiar si mie mi-ar placea 3 ;verisorii deja stiau ca e fetita,au zis ca nu-s'ce analize speciale si-au facut din sange si asa au aflat.
Ne-au intrebat,ca noi pe cand copii?
Si le-am zis cu sotu' ca noi deocamdata muncim...,nu le-am zis ca deja am fost la 2 IA;ne-or mai intrebat si o pereche de la masa(asa de 50 ani) si s-a apucat doamna sa-mi zica mie ca ea doar cu tratamente a facut primul copil si ca al doilea dupa aia i-a venit spontan;si eu am facut pe proasta,am intrebat-o cum ,dar mi-a zis de ceva batran cu ceaiuri,etc.,dar cica a murit batranul.
Cam asta a fost partea neplacuta de la nunta si partea hazlie,ca era un baiat ce tot se urca pe un scaun sa faca striptis,nu se dadea bine jos,ca iar se urca.

Mergi la inceput