FIV la Cluj 34

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinutahu

brunadria ...in Ro unde stai ...Bucuresti?

buburneak

in Baia Mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina...e bun barbatul tau dar fi atenta aiciw.youtube.com/watch?v=g3XUeB6Ip3s&feature=related

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

http://www.youtube.com/watch?v=NnrJUFMqezg

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna fetele,

Va pup,am intrat sa va salut,ma duc sa ma pregatesc de nunta,ma vopsesc pe cap cu negru albastrui.
Multumesc de urari,sper sa avem vreme buna.
Alinuta,e "szep" barbatul;apropo,sotiorul e pe jumatate maghiar,si eu le mai rup putin,dar mai mult inteleg si cumnata e in budapesta.
Multumim de melodie,e misto si videoclipul.
Va pup pe toate.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,multumesc de reteta
Ale
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina da ai parul lung?.....distractie placuta

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Buna dimineata !
Alinuta,am parul putin mai lung de umeri,dar vreau sa-l las lung,nu chiar pana la sold;nu l-am avut niciodata asa lung lung;eu de felul meu sunt castaniu inchis,multa vreme am fost ciocolata cu vopsea din aia profesionala lorven ce mi-o cumparam din pollus de la new life,dar acum cum s-a desfiintat new life nu stiu unde se mai gaseste;era o culoare super faina;dar vreau sa-mi iau tot vopsea profesionala Artego,are o colega coafor si a zis ca e tare buna,ca ea cu asta lucreaza.
Cred o gasesc la magazinul senterra de pe eroilor.
Chiar in final cand o sa am parul lung,lung cred ca o sa ma fac cu L'Oreal din ala nr. 3 care iese negru dar nu chiar negru negru artificial.
Tu cum esti Alinuta,blonda,bruneta?

O zi buna si o pentru voi
Weekend placut!
Brunadria,cum e la voi in Franta,e putin mai cald (in general) ca in Ro?
E asa cald cum e la Bucuresti sau Budapesta?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Ale,
Ce mai faci,cum te mai simti,tot somn ti-e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

creistina cum ti-a iesit culoarea parului?....eu sunt satena naturaldar la-m vopsit destul de mult roscat dar de vreo 2 ani am ramas la culoarea naturala si lungimea parului meu este pana la umeri foarte filat deci in varful capului este mai scutrdar ce tot iti esplic eu aici sti tu ce inseamna filat....te-ai pregatit de nunta?vremea cum este?....sa sti ca in Budaoesta nu este cu mult mai cald ca si la Cluj ...aici bate tot timpul vantul din caza ca nu prea au relief inalt mai mult ses decat munti ...la noi si azi este inorat

ale
restul fetelor
sa aveti un weekend placut

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

pt ca iara se lasa cu ploaie asa am hotarat ca merge putin sa ne holbam ochisori prin magazine ...vreau sa-mi cumpar o geaca de primavara ceva subtire ...dar sunt cu ochi pe voi

buburneak

Mergi la inceput