Burtici cu ursuleti nov - dec 2010 (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

anya2010 te inteleg perfect
nici eu personal nu lucrez la o firma mare si nici salariul meu nu este mare dar totusi 85% din salariu era mai mult decat 600 ron ...
eu insa nu cred ca firma asta mai rezista pana dupa ce nasc eu sau chiar daca nu stiu daca o mai lucrez acolo dupa concediu pentru cresterea copilui.
stiu ca legea spune atceva dar la patroni nu se prea aplica mereu legea ...
deci eu chiar nu stiu cum o sa fac dupa ce nu o sa ne mai ajunga banii

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ratusca83

gabriella ce te joci?? eu ma joc farmville

10+ si ingeras in ceruri


Si tu pierzi timpul cu joculetele de pe facebook?Eu eram disperata intr-o perioada, acum intru din ce in ce mai rar,mare pierdere de vreme..si sunt adictive, daca iti pui mintea nu mai mergi nici la munca, nu mai mananci, stai toata ziua pe facebook

Ana 14+
Minunate sunt lucrurile tale Doamne!
Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

fetelor care se baga la miting? lista e deschisa la mine la semnatura!

----------------------------------------------
my somebody....

30+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Veniti la protest, sa mentinem indemnizatia! Inscriere ferma de participare in lista:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AreSvjbNas88dFprOWZVazVxM25mX2ZQQm1tUXBKa2c&hl=en

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya2010 spune:

lala cum salvam dupa ce ne-am inscris? Se salveaza automat?

Ana 14+
Minunate sunt lucrurile tale Doamne!
Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anya2010

Citat:
citat din mesajul lui ratusca83

gabriella ce te joci?? eu ma joc farmville

10+ si ingeras in ceruri


Si tu pierzi timpul cu joculetele de pe facebook?Eu eram disperata intr-o perioada, acum intru din ce in ce mai rar,mare pierdere de vreme..si sunt adictive, daca iti pui mintea nu mai mergi nici la munca, nu mai mananci, stai toata ziua pe facebook

Ana 14+
Minunate sunt lucrurile tale Doamne!
Minunea mea




recunosc!!!..uneori ma joc..dar este singurul joc..acum de cand stau acasa mai pierd vremea ca nu am ce face..ma plictisesc

10+ si ingeras in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

offff noi nu avem nevoie de asta acum.... cand bebelusii nostri trebuie sa creasca fericiti si sanatosi.....

10+
S-a intamplat minunea mult asteptata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalala13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anya2010

lala cum salvam dupa ce ne-am inscris? Se salveaza automat?

Ana 14+
Minunate sunt lucrurile tale Doamne!
Minunea mea



da!

important e sa ne si ducem

o sa va tin la curent ce si cum. ideea e ca trebuie sa stie cam cate suntem pentru autorizatie.

----------------------------------------------
my somebody....

30+ cu

Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

Veniti la protest, sa mentinem indemnizatia! Inscriere ferma de participare in lista:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AreSvjbNas88dFprOWZVazVxM25mX2ZQQm1tUXBKa2c&hl=en

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Olguta, am vazut-o pe Sophie, v-am vazut si pe voi. :) Sa va traiasca, aveti o fetita tare scumpa ! Ce mi-a placut cum se uita la lumanari. :))
Asta e ipostaza preferata a Mariei. Adica sport (in special sarituri) combinate cu apa.

Si ca sa continui si subiectul zilei, articolul asta a pus si mai mult paie pe foc.

Alina si Maria - 3 nov 2007
Primul orice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alysa26 spune:

fetele..si eu urmaresc stirile din ro....si sincer e bataie de joc, va sustin si consider ca e dezastru ..chiar daca pe undeva va trebui sa fie o masura radicala luata, ca altfel nu se iese din criza..
sa nu credeti ca aici in us e bine..e mai bine ca si atunci cand era criza in plinba desfasurare..dar criza inca mai e..poate pe finalul ei..si aici oamenii si-au pierdut joburile pe capete..casele au ramas bancii....la fiecare 2 case una era de vanzare pusa de banca..a fost si este inca rau..dar incet incet ne revenim...

imi pare rau ca e asa in romania..si eu as fi vrut sa vin in ro..dar mai bine stau aici..

florina la mine la prima sarcina s-a vazut burta la 5 luni!!!!!! eu sunt mai slabutza si s-a vazut tarziu...acum de ex arat ca la 5 luni si jumate si nu am inca 3 luni!!!!


va puuup fetele

avem si noi 10 sapt. sapt viit mergem la eco

mami fericita de eric si 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cor-cora spune:

Multumesc pentru parola fetelor
Sunteti toate f frumoase si ma gandesc ca toamna aceasta se vor naste scorpioni sau sagetatori deosebiti ...
Mi-ar placea ca la urmatoare intalnire sa pot ajunge si eu sa ne cunoastem.
Ma alatur voua in ceea ce priveste prob cu indemnizatia(ne pusesem sperantele in ea ,eu avand salariul mare)

Mergi la inceput