Burtici cu delfinasi de iulie-august 2010 (97)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Eu ma rog de mama mea sa vina sa ma ajute dupa nastere. Am amenintat-o ca daca nu vine , ii duc ei copilul si o las singura cu el.... Soacra e in Spania...asa ca ma comport frumos cu mama, sa vian sa ma ajute, chiar daca si ea are unele idei invechite. Le-om da cumva de capat, dar cred ca e tare greu sa te descurci singura dupa nastere. Mie inca mi-e frica sa-mi iau nepotica de 4 luni in brate, ce-o sa ma fac cu al meu, fara ajutor?

Paula, 29+ cu Raul Codin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cris2010

Citat:
citat din mesajul lui enik83

rody.vezi ca ti-am trimis..pusii

25+ cu o minune de
poze


Enik, am aruncat eu un ochi pe aramis, chiar sunt foarte dragute hainutele si ieftine. Ma gandeam cate hainute trebuie sa iei sa ajungi la 500 lei. Dar cred ca merita un efort, sa-i faci copilului o garderoba pe un an de zile.


Cris 30+ cu


pe-acolo ma invart si eu. sunt suuupeeer! sa vad poate vrea si sora-mea ceva ptr fetita ei de 1 an jumate. ce scumpite de rochite!!!

30+ AMR 9-
Hannah Isabela & printesa Anca-Maria (26.06.2001) pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

si eu m-am indragostit de site-ul asta

dar nu mai stiu de ce trebuia comanda de minim 500 ron ?

sunt o mare balena esuata am mancat ca nesatula peste adus de mama cu mamaliguta si mozarella...

Bulina 31+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maya71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

sa avem un capitol nou plin de vesti bune, de mamici sanatoase si delfinasi cuminti la caldurica...

30+ AMR 9-
Hannah Isabela & printesa Anca-Maria (26.06.2001) pozele noastre




Ce bine se vede la semnatura
Sa dea DD sa vedem AMR 40

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Fetelor trimiteti linkul pe contul comun sa vedem si noi

Eladea, nu am descarcat inca pozele. Sper dupa amiaza.

*************************
Mihaela, www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqjvmdbi7dmy9q.png" target="_blank">28+ cu
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grety_niku spune:

sper sa avem un capitol nou numai cu vesti bune!


25+ cu Eric Nicholas
Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik83 spune:

eventual fetelor sa va grupati si face una singura comanda.. si apoi le trimite la restul prin posta romana..
asta daca nu ii prea mare deranjul..
si eu ma tot uit de 2 zile..

25+ cu o minune de
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grety_niku spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

Fetele, lasati balta depresia, pt moment nu e nimic hotarat, hai sa nu ne mai gandim, oricum nu puten schimba nimic. Mai bine povestiti coincxidentele fericite din viata voastra, povestile de dragoste
Alina 28+ cu
gargarita

ai dreptate... hai sa va povestesc si eu povestea noastra...
suntem impreuna de 12ani... ne-am cunoscut la o petrecere, eu aproape 14 ani, el aproape 18, eu pustoaica fitoasa, el mare crai , plin de el...
am ramas 2 ani impreuna, el ma iubea, eu vroiam alceva si i-am dat papucii...
dupa alti 2 ani, in care din cauza prietenilor comuni ne vedeam cam la o luna (eram doar prieteni), am fost la o petrecere de revelion unde a venit si el. Ei si atunci(dupa cum zicea si Andreea) parca mi s-a parut mai frumos, mai destept, si m-am indragostit pe loc, el era cu altcineva, asa ca pe 5 ianuarie l-am sunat sa ne vedem si cand ne-am vazut l-am intrebat dc vrea sa mai incercam o data... s-a despartit instant de tipa cu care era si am zis sa incercam - mai tarziu am aflat ca el nu incetase sa ma iubesca in acei 2ani.
au trecut 10 ani de atunci si ne iubim la fel de mult(), iar bebe Eric vine in mica noastra familie unde este tare dorit si iubit(taticu il dragaleste in fiecare zi).


25+ cu Eric Nicholas
Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grety_niku spune:

multumesc frumos enik!


25+ cu Eric Nicholas
Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

grety, ce frumoasa e si povestea voastra, cu final fericit

Bulina 31+ cu poznas

Doamne ajuta sa ajungem cu bine la termen si sa fim sanatosi!!

Mergi la inceput