Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *144*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uve_got_mail spune:

Suede, noi vrem sa iesim intr-o juma de ora...ieri tu erai pe o alee pe langa foisor iar noi ieseam din parc...dar te mai vazusem o data ieri, de-asta te-am remarcat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg

Sa participam si noi:
www.petitieonline.ro/petitie-p43516046.html" target="_blank">Petitie pentru mentinerea CIC la 85%

--------------------------------------------

Am scos capul in lume!!
Mamica mandra de Rares-Costin : 4 oct 2009
Poze RARES
Povestea nasterii


Am semnat, dar nu-s naiva sa cred ca va avea vreo importanta....

Uka, cea mai fericita mamosenie de C a r i n a - 14 septembrie 2009




IEGZACT!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Am semnat si eu.
Dar cui ii pasa?

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Noi ne gandeam demult la o plecare, dar nu cadeam de acord asupra destinatiei....eu vreau ceva mai aproape, ca io-s mai familista asa, nu-mi vine sa fiu la mii de km de ai mei, pe cand sotz vrea australia sau noua zeelanda

Luto eu as veni in uk, dar nu-mi place vremea...

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Am inteles.Adevarul e ca ieri am cam dat ocolul parcului .Al meu avea mare chef de chiuit ieri,a descoperit ca poate face asa si numai asa o tine .
Din pacate nu putem sa iesim asa repede,ca Mihnea abia acum a adormit.
Plus ca am o ciorba pe foc care mai dureaza vreo 30 min.
Poate ne vedem,oricum.

Citat:
citat din mesajul lui uve_got_mail

Suede, noi vrem sa iesim intr-o juma de ora...ieri tu erai pe o alee pe langa foisor iar noi ieseam din parc...dar te mai vazusem o data ieri, de-asta te-am remarcat

mami de sanatoasa, norocoasa, frumoasa si desteapta Sarah Maria
http://family.webshots.com/video/3003624400104955882oRGkFy


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

vai de mine ce gust amar am! nu va pot explica. niciodata nu am fost asa de mahnita de situatia din tara asta.

dimineata am fost sa cumpar iaurt. in fata mea, la casa, un individ. pune produsele pe banda si zie pardon sa puna cosul langa mine, langa stativul cu gume. eu zic:vedeti ca aveti loc pentru cosuri! unde? aaaa, acolo, da!!!! si-mi pune cosul la picioare. nu s-a miscat 3 metri sa se duca sa-si duca cosul. asta este inca un motiv pentru care eu vreau sa traiesc intr-o lume civilizata.



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Ziua buna fetele!
Am semnat si eu una bucata petitie asa cu inima stransa ca suntem intr-un bulgare de zapada care se rostogoleste fara oprire....caci am senzatia ca nimeni nu va lua in seama semnaturile noastre!Am asa un chef de iesit in strada si de protestat in fata Guvernului!
Nu-mi place ca v-am intristat pe multe dintre voi, tin foarte mult la voi chiar daca nu v-am vazut pe nici una, simt ca va cunosc de o viata!Am gasit pe forum subiecte unde discut cu mamici care au probleme asemanatoare cu copilasii si imi prinde bine la "cutie" (a se citi la psihic) iar din cand in cand, mai bag un ochi si pe aici, caci voi sunteti ca "prima dragoste"

RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

la Realitatea scrie ca indemniz va fi de 600 lei

Katteryna pupam mamica luptatoare si optimista, si trandafirasul scump

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Daca tot suntem la capitolul semnaturi, iaca am gasit o Petitie pentru sustinerea Centrului de Zi si Ambulatoriu pentru Copii cu Dizabilitati Severe "Perseverenta" http://www.petitieonline.ro/petitie-p57216047.html
Poate doriti sa participati.


RAISA MARIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

vai ca nu pai pot cu nervii....eu acum am vazut treaba cu indemnizatia, aici la voi ca eu nu mai uit la stiri. ce ne facem noi??? cum palaria mea sa ma intorc la munca?? cu ce sa platesc bona la 2 cupii, 12 ore pe zi, cat cere jobul?? ca nu-mi permit....pe de alta parte cum sa stau acasa cu 6 milioane???
acum imi pare rau ca am fost concediu si am tocat o gasca de bani...
conducere de rahat...

sa plecam...unde naiba sa plecam cu 2 cupii (si o javra)...ca nicaieri nu alearga cainii cu covrigi in coada...dar macar e civilizat....oricum sotz nu vrea sa plece...sau cel putin nu vroia...

asa-s de deprimata

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia
nasterea a doua putze

Noi suntem doi frati, în casa * * * * * * *Mama noastra ne vorbeste
Si nu ne certam deloc,
* * * * * * * * * * Si ne mangaie duios,
Si suntem tacuti la masa,
* * * * * * * * * Iara seara ne citeste
Si cuminti în orice loc.
* * * * * * * * * * Ori ne spune-un basm frumos.

Mergi la inceput