Viitoare mamici de Septembrie-Octombrie 2010! (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andra_b spune:

Ziceau ca ar fii vorba sa o (re-)faca fixa... Mare tampenie!!!!
Nu stiu unde ajungem in ritmul asta..........


-----------------------------

19+ cu bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fistiq spune:

Da, Crina, de unde aseara zicea Baselul ca nu umbla la indemnizatia pt copii si la cea pt persoanele cu handicap, azi s-a ajuns la zvonul ca o sa fie in cuantum fix de 600 lei. Am auzit la stiri, deci probabil ca asa o sa si fie. Ce sa mai zici? Eu una nici nu stiu ce sa fac.

----------------------------------------------

cu burticuta aproximativ bleu de 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaj1978 spune:

bine v-am gasit fetelor!
sper sa ramanem impreuna pana la nastere si dupa pentru a impartasi experiente placute alaturi de voi
cu 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina-s spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fistiq

Da, Crina, de unde aseara zicea Baselul ca nu umbla la indemnizatia pt copii si la cea pt persoanele cu handicap, azi s-a ajuns la zvonul ca o sa fie in cuantum fix de 600 lei. Am auzit la stiri, deci probabil ca asa o sa si fie. Ce sa mai zici? Eu una nici nu stiu ce sa fac.

----------------------------------------------

cu burticuta aproximativ bleu de 19+




Chiar ma gandeam ca stau acasa linistita sa-mi cresc fetita caci destul mi-am pus cariera pe primul loc, iar acum daca schimba astia legea nu mai stiu ce sa fac. Ma duc oare dupa o luna, doua la serviciu.....E stigator la cer

19+

crina cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaisa20 spune:

Multumesc de incurajari fetelor!
Zoze eu am obtinut aceasta sarcina in urma unei proceduri de FIV si este posibil ca rezultatul la TT sa fie influentat de un medicament pe care l-am luat...

As fi vrut sa imi dea ceva informatii fetele care au fost la eco la dr. Albu - cum e ?, cum se numeste clinica lui? care sunt preturile?
eu m-am programat, dar de suparata ce eram am uitat si ora ...



danaisa20 fericita 16+
cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

despre nebunia si haosul din tara...ce sa mai zic, credeam ca-mi afecteaza cuantumul pt ca in urmatoarele luni voi lua salariu cu 25% mai putin, inasa daca o stabileste fixa... probabil ca ma intorc rapid la servici...la Ema m-am intors cand avea 9 luni pt ca nu-mi ajungeau banii decat de pampers...ma enervez, asa am eu noroc


in rest suntem OK, maine merg sa-mi schimb buletinul...cresc pe zi ce trece

DA DOAMNE SA FIE BINE LA TOATA LUMEA!!!

BAZAR GENERAL PE DC

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari 17+ si mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fistiq spune:

Eu nici macar nu as avea unde ma intoarce!
Dar astept cu interes si procentul cu care isi reduc si ei cheltuielile de administratie, protocol, sporuri/prime sau ce alte beneficii mai au, ca si ei le-au pierdut probabil numarul!
Am vazut aseara niste reportaje despre corputie care asa de bine explicau gaurile astea din buget!

----------------------------------------------

cu burticuta aproximativ bleu de 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_b spune:

Danaisa


-----------------------------

19+ cu bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

Citat:
citat din mesajul lui danaisa20

Multumesc de incurajari fetelor!
Zoze eu am obtinut aceasta sarcina in urma unei proceduri de FIV si este posibil ca rezultatul la TT sa fie influentat de un medicament pe care l-am luat...

As fi vrut sa imi dea ceva informatii fetele care au fost la eco la dr. Albu - cum e ?, cum se numeste clinica lui? care sunt preturile?
eu m-am programat, dar de suparata ce eram am uitat si ora ...



danaisa20 fericita 16+
cu


eu am fost si merg la Dr Albu, nu e comunicativ si asta nu-mi convine insa stie ce face.
Clinica se numeste Alcosan http://www.alcosan.ro/programare.php aici gasesti nr de tel si intrebi cand esti programata pretul este de 150 eco, 350 DT si 300 TT, 400 morfologia si 2200 amniocenteza

BAZAR GENERAL PE DC

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari 17+ si mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fulguta28 spune:

Ati auzit fetelor? Romania da prea multi pampersi bebelusilor si ca trebuie sa facem copii doar daca ne putem permite. Asta este declaratia comunistului aluia cu chelie.

Acum vin si va intreb, voi aveti pampersi sa puneti copiilor vostii cand se vor naste, in conditiile in care statul o sa ne dea doar 600 lei sau ne intoarcem la scutece fierte?

uta28 este 17+

http://zaleboutique.wordpress.com

Mergi la inceput