Breaking News - 9

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellablue5 spune:

Fetelor, multumesc de primire. Si eu sunt de parere ca toti profita de moartea lui Michael. Cred ca pana acum le stateau in cale, iar acum au posibilitatea de a se afirma Chiar citind cartea despre viata lui am ajuns la etapa unde el scosese albumul Thriler , iar Joe si maica-sa l-au obligat practic sa mearga in concert cu fratii pt a face si ei niste bani....s-au folosit de el cat a fost viu...se folosesc si dupa ce-a murit..acum ii expun si copiii.Din pacate am presentimentul ca nu-i vor lasa in pace...si ma gandesc si la "domnul bodyguard" care sustine ca Blanket ar fi al lui. In primul rand copilasul e leit Michael. Si al 2 lea rand, daca ar fi donat ( ce pretinde c-a donat)nu poate minti pe nimeni si n-ar avea niciun drept asupra copilului.N-as crede ca Michael n-a semnat niste hartii prin care sa ceara asta....
Am vazut si eu ca Randy n-ar fi de acord cu interviul...nu stiu, n-am incredere in nimeni din familia lor...doar Janet mi se pare ca sta deoparte..si Rebbie..ceilalti is niste vanatori
Nu cred ca-l vor lasa degraba sa se odihneasca in pace...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cam au chef de afirmare pe spatele lui M muulti. tragic e ca si cei din familie se numara printre cei multi.partea si mai proasta e ca vor afirmare si recunoastere dar nu au pe baza a ce...adica ioc talent si atunci mai defileaza cu numele lui M si se mai folosesc de el. insa ce n-au priceput ei este ca pt public M e unu singur si degeaba esti fratele, nepotul lui M daca talentul e slabut.

il ascultam ieri pe Austin Brown, nepotul lui M, fiul lui Rebbie.se cunoaste o influenta a lui M, normal. clar ca punctul forte de lansare a singelului sau e asta....nepotul lui M care a invatat tehnici si multe de la el. insa sunt curioasa daca albumele viitoare o sa il propulseze in cariera, adica daca stie sa foloseasca ce zice ca a invatat de la M




Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Nu gasesc f inspirat cantecul lui Austin Brown...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:



http://www.michaeljackson.com/us/news/michael-jacksons-vision-dvd-boxed-set-available-everywhere-monday-november-22

Da', dar uitati-va ce titlu are si cum se termina!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Scena finala din Liberian Girl o sa ne puna mereu pe jar. Incep sa ma intreb daca nu cumva de fapt nu exista mesaje ascunse ci vrem sa le gasim noi in orice.

Mi-a scapat stirea cu Oprah, ma duc sa citesc inapoi.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui Medy6

Bine ai venit, ellablue5 !
Despre Oprah si vizita ei la Encino nu are o parere buna nici Randy
http://www.contactmusic.com/news.nsf/story/randy-jackson-fuming-over-winfrey-interview_1172431
(Eu cred ca nimic nu este ceea ce pare a fi).

"There's nothing that can't be done if we raise our voice as one." - Michael Jackson
MJ is the man, MJ is the captain, MJ is the light, MJ is the faith



Btw, asta din poza celor de la TMZ e alt Randy Jackson, e in juriu la American Idol, s-au tacanit si astia? Ca nu e fratele lui Michael.

Am citit despre Oprah, nu ma mai mira nimic, subiectul inca poate face multi bani, bunica probabil se gandeste sa mareasca averea copiilor, habar n-am. Sa vedem ce-o sa iasa, cand o sa fie difuzata emisiunea?




--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

La americani va fi difuzata "in a few weeks", la noi - nu se stie ...
http://blogs.babble.com/famecrawler/2010/10/19/michael-jacksons-kids-interviewed-by-oprah-did-she-cross-the-line/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Mie mi se pare un pic ciudata toata aceasta 'afacere' a familiei cu Oprah. Eu stiu ca ea urmareste lovitura finala, dar familia ce urmareste? Copiii sint mari, sint manipulati sau au dorit ei insisi sa vorbeasca cu ea? Sincera sa fiu, nu inteleg ce se intimpla.

Dar, indiferent ce se intimpla, se pare ca toti cei care au avut de-a face cu Michael, scapa treptat de grija zilei de miine, chiar si Jermaine sau mai ales el:

www.taletela.com/news/3343/jermaine-jackson-over-the-financial-worries

Daca mai reuseste si ta-su ce doreste, atunci toata lumea va fi fericita si poate il va lasa pina la urma in pace, si pe MJ si pe copiii lui.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput