Ghiocei de martie-aprilie 2009***204***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Din pacate Zambarici este bolnavioara si este internata in spital impreuna cu Novus Nu mai ajung maine la Bucuresti. Si abia asteptam sa vina. Dar nu asta conteaza, important este sa se faca bine repede



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

Mababei, Oli..succes...daca va tineti tari pe pozitie iese si fara multa bataie de cap.
E greu sa te utiti cum intarca, dar sa intarci........mamicile hotarate reuseau, cele care cedau,,,,mmmmm mai rau iesea.
O Novus, imi pare rau tare de Alexandra...sa va faceti bine repejor....
Mai eu am niste tantari nenorociti..nu mor de la Zaza-no....tb sa bag pastila rraid.....imi trezesc copilul si ciupesc .....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Fetelor ce parere aveti de noul look al lui David?

http://picasaweb.google.com/olgagireada/SuntIntarcatAmDevenitBarbat#5469018148172237842

Cristi a avut soc astazi, zice ca este urat

Mie imi place

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Din pacate Zambarici este bolnavioara si este internata in spital impreuna cu Novus Nu mai ajung maine la Bucuresti. Si abia asteptam sa vina. Dar nu asta conteaza, important este sa se faca bine repede



Olga, mamica lui David iepurasul


Pupam Zambariciul si pe mami sa se faca bine repede...
Bravo, OLI, sa nu te intorci din drum si succes in continuare...sper ca tu stai bine cu sanii( a doua mea grija mare dupa suferinta copilului, sa nu mi se umfle sanii sau sa ma doara).
Dar, apropos de sani si de pastile, eu am auzit ca pastilele care se iau pt intarcat, ar strica gustul laptelui si asta l-ar face pe copil sa nu mai suga, de unde si autointarcarea...si nu sa opreasca productia laptelui. O fi vorba despre aceleasi pastile? Cred ca trebuie sa mai investighez...

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicky09 spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Fetelor ce parere aveti de noul look al lui David?

http://picasaweb.google.com/olgagireada/SuntIntarcatAmDevenitBarbat#5469018148172237842

Cristi a avut soc astazi, zice ca este urat

Mie imi place

Olga, mamica lui David iepurasul


E un scumpel, dar mi se pare schimbat, mai barbat...mai ales ca e si robust..ultima poza imi place cel mai mult.

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"
1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

Eheee....caliuta....e haios dar e frumos.
Ma pun la somn, ca maine dim. am de facut orezul, morcovii,etc...si vai de mine.

Apropo puii vostri la cat se trezesc dimineata? Al meu se trezese dupa 10.30............si adoarme dupa 23.00 seara...noua nu ne mai ramane decat sa picam frantzi.
max o data pe luna...si atunci se trezeste si smiorcaie...de gata....doarme cu noi in pat.....speram in vremuri apuse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Bine am (re)venit la scutece!


Hi-hi! EXACT asta voiam sa zic si io!

Coco, bine ai venit!

Zambarici in spital? Of! sa se faca repede bine.

Oli, felicitari pt barbatul intarcat si tuns!

Florinela, noi ne trezim pe la 6... E drept ca se si culca devreme. Pe la 8 ei i se face somn, cu greu mai trag de ea pana pe la 9, in speranta ca reusesc sa mut somnul asta ceva mai tarziu... ca noi ne culcam la 12-1 noaptea si dimineata la 6 cand se trezeste ea.... imi vine sa plang.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Neata. Inca n-a venit Claudela, asa ca dau eu .

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata,

OLGA, ce sa zic? congratulations! mare putere ti-a trebuit. Acum 2 nopti Vladimir s-a trezit urland de 2 ori si pur si simplu nu vroia nimic. Ma gandeam lavoi cum a fost...iar DAVID e frumos oricum. INtr-o luna o sa vezi ca o sa ii creasca parul frumos si nu o sa mai fie "urat".

Sanatate multa Alexandrei, dar oare ce a aptit atat de grav incat e la spital

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla28 spune:

Coco bine ai venit! asteptam poze cu voi
Novus suntem alaturi de tine si de Alexandra , imi inchipui ca iti este foarte greu, va satreceti repede si cu bine peste asta.

Olga, felicitari pentru David, ii sta bine si tuns scurt, eu ieri l-am tuns pe Raul la fel.

www.flickr.com/photos/40168372@N05/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput