Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *143*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

buna de dimineata!

sa speram ca va iesi si soarele azi!

mimika

kateryna te imbratisez cu drag si ma rog sa va fie bine!



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna dimineata!

Am intrat doar sa zic...Ioanna mami, care soare doamne iarta-ma, ca la mine toarna cu galeata.

Uka ma bag la vizionare.

[b]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Buna dimineata!

Am intrat doar sa zic...Ioanna mami, care soare doamne iarta-ma, ca la mine toarna cu galeata.

Uka ma bag la vizionare.



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de [b]ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)

Da Doamne sa fim sanatoase!



nu stiu soro, io vreau soare! mie sa-mi dea soare!



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Neataa ! E cam bin acasa
Multumesc pentru comentariile de pe picasa, sunteti tare dragute
Revin!

Uka, cea mai fericita mamosenie de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Buna dimi,

Va salut si eu. Tare urat mai e afara. Cred ca nu avem noi noroc de plimbare azi.

Vreau sa va multumesc tuturor pentru comentariile frumoase din Picassa si de pe DC. Am toata. Sunteti niste fete minunate.

Maria doarme acum si as recupera cate ceva. Vad ca la mine asa merge. O zi recuperez si 2-3 zile nu mai reusesc sa intru.

Vad ca discutati de mese. Nu stiu ce are si fata mea, dar efectiv isi reduce tot mai mult cantitatea de lapte. Dimineata papa 130-180 max de la 240 iar seara doar 80-100 si diferenta o mananca daca ii prepar cereale cu lapte. Asa ca noi ne lingurim la ora 10 seara.



Carina de scumpete de in Maria (31.08.2009)

http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png

http://capy72.mondozoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Buna ziua si de la noi!
Daca ieri am batut parcul azi suntem consemnati la domiciliu. Puiul ne-a pus creierii pe moate nu stim ce sa-i mai facem, ca de era obisnuit sa iasa sa vada.
Alex
Mimika sigur ca iesim. Sper sa fiu in Bucuresti ca mai plec si eu la sfarsit de weekend la ai mei la casa la buzau.
Happy uka misto poze sa va traisca printesa.
Ioanna, Ellenuta, Vik cecilia va salut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


buna fetele

ziua de azi trebuie s-o notez undeva .. doarme anna de la ora 13 .. ea care fura cate 1h de somn in 2 reprize pe zi .. normal ca supa nu a apucat s-o pape. i-o dau cand s-o trezi.

vad ca a stat ploaia, poate iesim un pic ca e aer curat afara.

uka sunt minunate pozele .. carinuta e o scumpa si o frumoasa. ia zi .. cum mai stai cu capsunele? de la ele era mariala carinei?

mimika ce dulci sunt puiutii mozoliti la gurita de papica .. am vazut pe facebook.

pupici

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun
bio bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta


buna fetele

ziua de azi trebuie s-o notez undeva .. doarme anna de la ora 13 .. ea care fura cate 1h de somn in 2 reprize pe zi .. normal ca supa nu a apucat s-o pape. i-o dau cand s-o trezi.

vad ca a stat ploaia, poate iesim un pic ca e aer curat afara.

uka sunt minunate pozele .. carinuta e o scumpa si o frumoasa. ia zi .. cum mai stai cu capsunele? de la ele era mariala carinei?

mimika ce dulci sunt puiutii mozoliti la gurita de papica .. am vazut pe facebook.

pupici

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun
bio bebe


Bravo Anna!! E de la ploaia de aici, asa sa stii Mie imi dorm ambii copii, si cel mic , si cel mare!
Merci de complimete mai, sunteti grozave..
Cu capsunelele, nu cred ca de la ele, de la dinti era scandalul, ca Acum a pocnit si al doilea incisiv si gata maraiala..
Noi ne-am jucat cu cuburile pe covor..era asa preocupata ..O sa va arat poze..avem si covor nou, latzos,numa bun de ciufulit
Deci mimikosii sunt totali, am vazut si eu pe facebook ..distractie la maxim acolo!
Dna D, de ce nu intrati sa vorbim? Vad ca va plac pozele mele , va multumesc duamna pt comentariile haioase (mult mai haioase decat ale mele...da am o scuza, eram obosita rau aseara)





Uka, cea mai fericita mamosenie de C a r i n a - 14 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Salutare!

Mai,ce vreme! Ploo de azi dimineata. Noi am fost prin magazine azi, am facut cumparaturi, apoi am beut o cafeluta si infulecat o praji buna in incinta outlet militari. Era liniste, nici tipenie de om. Ce a reusit sa faca criza asta din oameni. Pe vreme ploioasa, intr-o zi de w/e, de obicei era super aglomeratie. Acum...

Fragutza - cum mai este Natalia? Da-ne un semn cand poti.

Uka - da mai, mi-au placut pozele. Cred ca v-ati simtit super.
Carina este o dulcica. Mai, si ce repede i-au iesit 4 dintisori. Parca mai ieri spuneai ca nu are niciun muguras. Ma bucur ca ai revenit. Ce mai papa Carinuta? Te pupic .



h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna seara fetele!! Ce faceti voi? Pe unde va plimbati? Eu recitesc ce s-a scris zilele astea si ma intorc...Pupici la toata lumea.

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

Mergi la inceput