Pufuleti de ianuarie - februarie 2010 (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

cris_m, io zic ca sunt slabe sanse sa nu ne recunosti... la cate poze s-au postat... Io cred ca tre' sa fac repetitie, sa nu uit vreun nume de pufulet... ca sunt in stare.

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Neata!!!
Multumim de cafea Alexuzza si Deceunela

Multumesc de urari, sper sa fie bine la examen, o sa le aseze Dumnezeu asa cum trebuie...

Xela, Maia papa din biberon Tommee Tippee. Am gasit si pe net scris ca au o forma mai aproape de forma sanului si-s mai usor de acceptat, nu stiam ca se gasesc si la noi, dar am gasit la HelpNet-ul de la piata Moghioros, nu prea le-am vazut prin alta parte. Ma bucur ca aveti ajutor din partea bunicii Ce fac piticii?Sunt mai linistiti azi?

Nic0le, ma bucur ca e bine IrinaSi noi tot cu betadina ne-am intretinut cat timp a avut atele si cateva zile dupa ce i-am pus cerceii.Pe la cat iesiti in parc?Poate ajung si eu, desi l-as pune pe sot s-o plimbe sa mai citesc cate ceva...

Deceunela, bafta la examene

Cris D, ma bucur ca e mai linistita Ema, tinem pumnii sa fie tot asa. Tu cum mai esti? Azi noapte am fost si noi prieteni cu buda, cred ca de la o inghetata devorata aseara, acum e ok, sper sa nu transmit nimic la bebe.

Maia a dormit de la 22,30 pana la 7,30, cu tati in camera sa ma pot odihni eu sa invat eu m-am uitat la Dansez... si acum sunt cam amortita...si nici macar n-am rezistat pana la sfarsit

O zi linistita sa aveti!



de Maia Ilinca (29.01.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Tocmai cand ma pregateam sa ma plang ca de ce n-am si eu pm, iata-l ca apare, multumesc happyella!

haircut, nu stiu exact la ce ora o sa iesim, dar intalnirea cu fetele am inteles ca e in jur de doua. Eu zic ca nu e cazul sa-ti strici planurile cu invatatul, mai ales ca marea intalneala e maine si oricum ne vedem. Ne putem vedea si in cursul saptamanii, profita de sot in weekend. Ma bucur ca te simti ok acum.

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyella spune:

fetele care vin in parcul Moghioros (se stiu ele ) eu ajung cam pe la 2... ne vedem acolo ... va trimit PM cu nr de tel ca sa ne gasim

fericita de buburuza Andreea Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea_cj spune:

raportez kk pana in gat cu scutecul Baby love,schimbat de o jumate de ora nu mai stiu ce scutece sa cumpar

cea mai fericita mamica :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcineea_cj

raportez kk pana in gat cu scutecul Baby love,schimbat de o jumate de ora nu mai stiu ce scutece sa cumpar

cea mai fericita mamica :)


Cunoastem!
Apropo de ce spuneai de prezentare, tu nu apari pe prima pagina? (recunosc mi-a fost lene sa ma uit).

Mirela fericita de Mara Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea_cj spune:

nu apar ca nu sunt din gasca

cea mai fericita mamica :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcineea_cj

nu apar ca nu sunt din gasca

cea mai fericita mamica :)


Cum nu esti din gasca, mey, ce vorba-i asta? Ia da-ne frumusel datele, sa te trecem si pe tine!

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea_cj spune:

glumeam Cui le trimit ?

cea mai fericita mamica :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Citat:
citat din mesajul lui dulcineea_cj

glumeam Cui le trimit ?

cea mai fericita mamica :)


Le postezi in mesaj, oricum datele vor fi publice pe prima pagina...

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)


Mergi la inceput