FIV Dr. ALBU DRAGOS 3

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

off lumi, tu cu mana eu cu burta....daca nu am fost cuminti
las ca ne facem noi mari



De mai Mirela ce sa facem si noi,cel putin la tine este pentru o cauza nobila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lumimar

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

off lumi, tu cu mana eu cu burta....daca nu am fost cuminti
las ca ne facem noi mari



De mai Mirela ce sa facem si noi,cel putin la tine este pentru o cauza nobila




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Buna dimineata fetelor!Va invit la cafelutza de duminica , la lapticul cu cacao si va doresc o duminica placuta si linistita
[

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hopefull spune:

Buna dimineata fetele!
Mirela cum te mai simti?? Sper ca stai in pat!!!!!
Lumi, sa ti se vindece repede manutza.......si sa nu mai faci prostii!
Eu inca-s in asteptarea medicamentelor! A umbat al meu ieri pe la toate farmaciile din BUC si n-a gasit L-Arginina......asa ca am comandat pe net, si acum astept livrarea!
Cu DHEA inca astept raspuns de la cineva din Ungaria.....daca nu gaseste dau comanda pe amazon.com.....cu toate ca mi se pare cam complicat! Sper sa ma lumineze Elenush cum trebuie sa procedez!

Gabi - Mamica incepand cu Iulie 2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

toata ziua am stat in pat, nu pot sa respir, nu ma pot intoarce de pe o parte pe alta....plus ca au aparut niste pete maro sanii ma dor.........
maine nu cred ca ma duc la job, ma duc la medic...........
fac o supa poate o sa mi fie mai bine......ma rog sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Mitela,te rog ai grija de tine,fa tot ceea ce trebuie ca sa fie bine pt tine si pt bebeii tai care acum sunt la tine in burtica si trebuie obligatoriu sa stea noua luni acolo
Mergi si la dr maine daca trebuie si urmeaza_i sfaturile
Rica,Anabel,Elenus,Gabi voi ce mai faceti?
Eu azi am stat in casa,m-am odihnit,maine incepe o alta saptamana stresanta ,manutza mea ma doare ,dar suportabil sper intr-o zi sa imi treaca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Mirela ai grija de tine! si de puiutii din burtica! Serviciul sa fie pe planul 3.

Rica69 a fost unicul FIV la tine? Scuze, te intreb pentru ca am inteles ca ai 41 de ani, eu fac in august 40. Mirela ma stie, am facut un fiv nereusit la Szeged, in noiembrie. Eu sunt mai negativista, ca sa nu spun mai realista. Ma gandesc ca acum la 40, sansele sunt foarte mici de a mai reusi ceva. Si am citit de tine, care ai reusit. Sa dea Dumnezeu sa fie bine pana la final.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Violeta,intra pe bebelusul tau la sectiunea nastere in sub cap fiv28 si29 si acolo gasesti mai multe inf despre Rica acolo este Ani69
Sper sa nu se supere Rica pe mine
Pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

fetelor eu sunt tot in asteptare sa scada TSH...apoi voi vedea...va urmaresc din umbra...
luminar multumesc ca te gandesti la mine
rica mai ai putin si ajungi la echo, sa dea Dzeu sa fie bine ca sa te mai linistesti ca prea mult stres strica....
mirela oare sa iti fi aparut semne de implantare?trebuie sa incerci sa stai putin mai linistita ca tare agitata e perioada asta la tine cu serviciul!

va pup pe toate chiar dc nu va stiu dupa nume....


31 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot nicio sarcina in 7 ani, in curand FIV 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Fetelor,

m-a programat Albu la HSG in ziua 11, e ok?

Mergi la inceput