Clinica Eva - Brasov

Clinica Eva - Brasov | Autor: numeioana

Link direct la acest mesaj

Am cautat un subiect de genul asta, dar nu l-am gasit si am si eu cate ceva de intrebat.

As vrea de data asta sa nasc la Eva si nu stiu catre ce medic de acolo sa ma indrept. Nu vreau neaparat in apa, dar normal, cu epidurala. Banuiesc ca la nasterea in apa nu se monteaza epidurala... Deci am nevoie sa imi recomandati un medic bun si apoi sa imi spuneti daca ecografiile morfologice le pot face acolo si cu ce medic... bineinteles tot de incredere. Trebuie sa ma programez la prima si nu stiu la cine.

Daca ati nascut la Eva cu ce impresii ati plecat de acolo?

Ioana,David si samburica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Draga mea, eu am nascut acolo acum un an si 3 luni. Am nascut cu Dr Ionel Aurel, este seful clinicii si este un om deosebit. A ajutat la nastere si mana dreapta a lui Dr Ionel, si anume Dr Bisoc. El este specializat in ecografii mai deosebite.

Eu daca incep sa vb despre nasterea mea nu imi ajung 5 pagini. Am fost foarte multumita. Incepand cu infirmiera si terminand cu medicul toata lumea este DEOSEBITA, toti iti sar in ajutor la orice problema ai.

Sotul a stat in camera cu mine de dimineata pana seara si a asistat la nastere. Am stat singura in camera, unde am avyt telefon si puteam suna asistentele de caori aveam nevoie.

Copilul a fost foarte bine ingrijit, i se facea baie in fiecare zi numai cu produse de calitate, nu era lasat sa planga deloc, etc

Nu mai stiu ce sa iti spun, te rog sa ma intrebi tu, iar eu iti voi raspunde

Mami puiutului Vlad Mihai

Cutiuta cu bijuterii


"Cel mai mare dar primit de o femeie in viata este acela ca poate da nastere"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Te rog sa folosesti motorul de cautare. S-a mai discutat despre Clinica Eva.



Mergi la inceput