FIV in Ungaria 104

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxi25 spune:

adria, eu ajung la budapesta pe 18 mai seara, pe 19 mai am prima ecografie, ne vedem acolo, la ce pensiune stai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Rubia,
Tu pana in a cata saptamana de sarcina a tb sa faci progesteronul injectabil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

rica ai PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

Tamy: multumesc mult pentru link

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

Roxi: bafta!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

adria: sa fie o minivacanta cu rezultat pozitiv. Si eu gandesc ca tine, cand va sosi momentul FET

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

adria, ce sa fac, coc 2. mai o greata, mai un lesin (noroc ca mami_vreau e mereu aproape), mai o analiza, mai o echografie. hai bafta multa, zapaceste drul cu PGR ala sa nu te lase la greu.
mie mi l-a masurat in ziua cu ET si era in regula si nu am luat decat 6 utrogestane pe zi vaginal, ceea ce fac si azi. nu am controlat pgr decat in z 12 de la ET, odata cu beta, era >45, deci nu am ramas decat la utrogestan.

samira, nu raspunzi la esemes...

bafta tuturor fetelor!

sonya, ai ajuns acasa? mi-am revenit si eu dupa seara de joi. stii ca era sa ne si blocam in lift?asta imi lipsea atunci... abia astept sa vad ca iti da PK unda verde. te pupacesc de sus pana jos.

Adi +8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

fetelor, am vazut ca vorbiti de progesteron injectabil, in ce cazuri se face? (la ultimele analize de z21 mi-a iesit f prost progesteronul) - multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielarusu spune:

Buna,
Roxi ce sa fac am fost ocupata la munca si strsata am avut azi ex auto si l-am picat ,am picat cu un nenea politati nasol, dar o sa dau pana obtin permisul nu ma las.
sunt pe AC mai am de luat 2 zile si gata duminica dau start la stimulare si pe 21 mai am prima eco, asa ca o sa ne vedem acolo abia astept sa ne cunosatem vad ca suntem o gasca mare si in luna mai
Roxi ti-am trimis un PM.

Laura La multi ani! cu intaziere ,sa fi sanatoasa si sa de-a DD anul asta sa se lase cu bebe..

Tamy

sper viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Laura La Multi Ani !!!
Roxy25 am sa trimit si eu mail la Koral, poate ca voi primi o oferta asemanatoare. Felicitari pentru veste si pentru stimularea pe care o vei incepe vineri. Sper sa ai multi foliculi
adria42 drum bun si vacanta placuta ...de fapt, vei face multe plimbari pe Dunare...
rubiamerci mult de raspuns si sarcina usoara

Am si eu o veste buna, dar si socanta. Vineri i-am scris lui PK si azi mi-a raspuns, dar nu e de acord sa incep tratamentul la sfarsitul lui iulie. M-a programat pe 2 IUNIE Eu eram speriata, caci asta inseamna ca la inceputul lui iulie deja incep stimularea, dar sotul meu era in al noualea cer. Asa ca, pe 2 iunie sunt in Budapesta

Cand voi fi mamica, JUR sa nu-mi ranesc pruncii nici cu vorba, nici cu mana, nici cu fapta!

Mergi la inceput