Dieta RINA (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RHYANNA spune:

alina abia astept sa incep cu voi de sapamana viitoare dieta cand aveti voi ziuz de proteine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui RHYANNA

alina abia astept sa incep cu voi de sapamana viitoare dieta cand aveti voi ziuz de proteine?

eu duminica am proteine iar marti termin dieta. sambata am ultima zi de apa, adica aia pe care nu am putut-o tine in veci
azi mi-am facut iahnie de fasole cu ciuperci. tocmai am mancat o portie cu ardei murati pe la ora 16-17 inca o portie si dupa aia...frunza verde si-o lalea adica nimic. nici nu imi trebuie. ieri am mancat ultima data la 15.30 tin bine de foame chiftelele.


dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
03.05.2010-66.7 kg
Retete pentru bebelusi si copilasi la adresa de email mamicicluj@yahoo.com cu parola retete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

as dori si eu carticele pentru ca va admir in tacere de ceva vreme pentru ambitia de care dati dovada! va multumesc!

oana_bumbu@yahoo.com

Oana si printesa inimilor noastreMaria-Teodora (30.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

salutare
azi am fost la medic sa vad ce-i cu ameteala. aveam tensiunea cam mica si ma gandeam ca poate de la asta e. stiu ca scrie in carte ca dieta asta scade tensiunea si ma gandesc ca daca a mea era normala inainte, poate am avut niste episoade cand a scazut prea jos. am avut 4 episoade in decurs de 8-9 zile. mi-a dat sa fac si niste analize, sa vedem. va tin la curent.
ieri am mancat peste si brocoli la pranz (o fi ok?), o gramada de inghetata pe la 4 si numai salata de varza la cina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RHYANNA spune:

CLAUDDES SI ALEXMAR CAND AVETI ZIUA DE PROTEINE VREAU SA MA AJUTE MORAL CINEVA IN DIETA
ALINA MULTA BAFTA IN CONTINUARE SI FELICITARI PENTRU KILOGRAMELE PIERDUTE PANA ACUM
DAR RAMAI LA MENTINERE SI NE VEI AJUTA IN CONTINUARE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

Fetelor trimiteti-mi si mie cartea din nou ca nu o gasesc, ori am descarcat-o si nu am salvat-o, nu stiu ce s-a inamplat dar nu o am.

doinitaB15@yahoo.it


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CameliaH spune:

Am inceput si eu dieta de marti cu coordonatele de inceput 64,5 kg la 1,50 m. Target 52 de kg ca cica asta e greutatea normala pentru mine.

Puneti-ma si pe mine in lista, va rog si va rog trimiteti-mi si mie cartea pe camelia_harjau@yahoo.com.

Rhyanna, eu sambata am zi de proteine, daca vrei sa incepi. Nu o sa fie decat patru zile diferenta intre noi.

Azi am avut amidonuri si am mancat asa:
MD: o portocala si un mar
P: mancare de fasole+salata de ardei copti cu ceapa si patrunjel+ o felie de paine neagra.
C: mai putina mancare de fasole+ardei copti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

seara buna fetelor
eu am trecut cu bine de ziua de apa, mai stau vreo ora pana ma culc dar nu mi-e foame, poate mai beau un ceai sa iau o bulina. a fost usor, chiar nu mi-a fost foame sau pofta toata ziua, am muncit in gradina, cumparaturi, sedinta cu parintii...
pe maine n-am nimic pregatit, carne n-am luat azi, numai legume, mai tre sa trag o fuga la magazine


poza cu noi
poze diverse
2009-2010
gradina
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

neata
philip ai grija de sanatate asteptam vesti bune
rhyanna draguta eu o sa fac pauza 1-2 sapt si o iau de la inceput avand in vedere ca nu am tinut-o corect pot sa o tin din nou zic eu.
doris ti-am trimis cartile
camelia si tie ai papat bine la amidoane. asa am mancat si eu ieri, ma rog aproximativ.
simona bravo. eu nu stiu de ce mie mi se face rau la ziua de apa
azi am carbo fac niste macaroane cu pesmet
spor la treaba



dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
03.05.2010-66.7 kg
Retete pentru bebelusi si copilasi la adresa de email mamicicluj@yahoo.com cu parola retete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monnica_mnk spune:

fetele, vreau si eu cartile. mi le da si mie cineva? pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!

Mergi la inceput