Dieta RINA (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

alina, si eu mi-am facut de cap in we, basca nu mai tin dieta, ci numai mentinerea deocamdata, sim sunt in continuare la 69, ceea ce e minunat, tinand cont de abateri. poate o reiau in iulie cand venim din vacanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

, tiza mea, in carte scrie clar fructe numai pana la pranz. ( exceptie zilele de vitamine).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

eu tot asteptam sa faca elly capitol nou...
la raport 75,9
nu stiu cum reusesti alina, eu am mai mult de 2 luni si nu am slabit decat 4 kg, e bine si asa zic dar nu pot sa nu te invidiez
eu nu prea calc pe alaturi dar v-am spus ca imi umplu farfuria cu ce am voie
ieri am fiert cartofi si am amestecat cu legume (ardei, ceapa, morcov, dovlecei, suc de rosii si putin ulei - o cantitate mai mare din care mi-a ajuns si astazi sa amestec cu spaghetti) si salata de gulii
acum seara am inghetata si mai vad eu ceva dulce
maine vitamine, mi-am luat ananasul zilei si pe langa mai am freshul de dimineata, banane si mere
daca o sa ma simt in stare, ca ma cam doare gatul, miercuri ar fi ziua de apa, sper sa reusesc, seara am sedinta cu parintii
va si spor la treaba

poza cu noi
poze diverse
www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935" target="_blank">aprilie 2009
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

Buna fetelor, vin si eu la raport, dupa prima saptamana de dieta am dat jos 2 kg, am ajuns la 78Kg, deci multumita si tot inainte. N-am tinut exact ca inca n-a apucat sa citesc cartea. Sa caut unde am salvat-o si poate saptamana viitoare am sa fiu mai constiincoasa. Va pup.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauddes spune:

Buna, fetelor!
Scrisesem un mesaj lung pe care l-am sters din greseala

Am reusit sa tin dieta cat de cat, cu mici abateri...
inca nu m-am cantarit, sper s-o fac maine dimineata.
Nu cunosc inca toate regulile dietei, dar voi mai studia cartea.
Voi?? sunteti bine cu toate??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexmar spune:

Neata dragutelor,

vin si eu cu raport 69,700 kg. deci, inteleg ca raportul este luni.

M-am tinut tare de dieta - de 1 mai gratar de carne si legume cu salata de varza, duminica mancare de praz cu masline si salata, ieri pizza cu legume si seara fursecuri cu tarate si cioco azi fructe: - suc prospat de porto, capsune, ananas crud, mango si pepene galben.

Si azi m-am imbracat in niste pantaloni care zaceau in sifonier inca dinainte de a doua sarcina. Asa ca sunt super happy

O zi buna tuturor.

Fetele, nu schimbati si voi capitolul??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

elly se ocupa de capitole si rapoarte, sper sa fie ok ca vad ca nu a intrat de ceva vreme


poza cu noi
poze diverse
www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935" target="_blank">aprilie 2009
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

alina, tiza mea, in carte scrie clar fructe numai pana la pranz. ( exceptie zilele de vitamine).
alina

alina dar eu am zis altceva? am zis fructe din 2 in 2 ore pana la masa de pranz. eu iau masa de pranz la 12, la 14 sau 15, cand cum.
azi la proteine am balotat deja niste chiftele, am pacatuit si cu 30 de gr de cas de oaie proaspat a venit sotul cu o minge de cas acasa salivam pe langa el. mai incolo iar niste chiftelute si diseara plimbare
simona ai grija la ziua de apa. brrrr numai cand ma gandesc. intotdeauna mi s-a facut rau. mai bine mananc ceva pe la pranz si dupa aia iar apa decat sa tin pana la ora 19 si apoi sa dau iama in mancare nu te invidiez ca ai zi de vitamine azi
doris succes in continuare
clauddes am "reusit" si eu sa sterg uneori mesajul ar fi bine sa tii dieta cat mai corect la inceput ca atunci se slabesc cele mai multe kg.
philip eu cred ca si la mentinere se poate slabi. vezi tu ce faci numai sa fie bine
bravo alexmar eu incap in haine care imi erau bune acum 3 ani nici nu visam sa mai incap in ele
elly tu pe unde umbli?
fetelor sa aveti spor la treaba.

dieta rina
11.02.2010-76.7 kg
03.05.2010-66.7 kg
Retete pentru bebelusi si copilasi la adresa de email mamicicluj@yahoo.com cu parola retete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Licurici27 spune:

Buna dragelor,

Va admir pt. amibitia de care dati dovada!
As dori sa incerc si eu de aceea va rog trimiteti-mi si mie carticele cu dieta pe mail bobiuta2003@yahoo.com
Multumesc mult de tot..... si spor la slabit!

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Licurici27 spune:

Neata fetele!

Multumesc mult de tot pt. promptitudinea cu care mi-ati trimis dieta. Multumesc Alina! Multumesc Teodora!

Sa aveti o zi frumoasa ... si fara tentatii culinare!!!

Mergi la inceput