Bravo Nikol, Cristina !Flori de mai-iun2010 (81)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

A, Sorana, ce bine ca e Matei linistit dupa ce pleci; stiu, iti vine greu sa crezi insa sigur asa e!

Si noi tot pe 11 iulie avem botezul!

Azi am luat, de nevoie, chestie din aceia de curatat nasul bebeului bazata pe plamanii parintilor nu pe aspirator; si chiar e ok, v-o recomand!

Ioana,

Philip, Yann, Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza09 spune:

Salutare,

Eu am ramas in urma cu cititul am recuperat ceva asa mai pe fuga dar am intrat sa scoatem niste agitate pt colegele noastre dragi de odisee:

HAI CRIS_09, NIKOL, CRISTINA_26


Nana am fost azi la moasa si pt ca am tensiune buna si constanta mi-a spus sa nu ma ingrijorez ca e normal pt perioada asta a sarcinii, sa nu stau fff mult in picioare si sa am grija sa stau si cu picioarele ridicate ca ajuta...in plus mai beau si niste ceai diuretic de gravide dar tot asa umflate acum mai avem un pic

Rocsy,Maribell,Theo,Nati

Discordia Maribell felicitari pt bb sanatos




35+ Luca Octavian+ Cristina 12.01.1999

www.dropshots.com/madutza09#" target="_blank">POZICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Fetele multumesc frumos de incurajari,speram sa fie de ajutor motatele si sa avem toate nasteri usoare cu bebei sanatosi si cumintei
Am desemnat-o pe Lia73,(cu acte la notar si tot tacamul)
sa va dea de veste cum o sa am noutati
Acum ma duc sa incerc sa ma odihnesc...va pup...sa ne citim cu bine

poze



Cristina39+ cu Sebi
AMR:NUMAI AZI NU'I MAINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

HAI CRISTINA_26!
HAI CRIS!
HAI NIKOL!

Ce de floricele de liliac vor inflori maine! Sa aveti nasteri usoare, recuperari rapide si superbebei sanatosi, cuminti si frumosi!




Monica, mami de Luca Andrei (17.07.2008) si 36+ cu Alexandru Matei
Doamne, ai grija de minunea din burtica mea!

"Sa ma trezesc in fiece dimineata luminat de raza unui zambet; sa fac o reverenta zilei, pentru tot ce-mi va oferi; cu mintea curata sa-mi incep munca; sa am clar in gand, chiar si atunci cand fac lucruri marunte, scopul ultim al muncii mele; sa-mi intampin semenii cu zambetul pe buze si iubire in inima; sa fiu bland, amabil si curtenitor in fiece clipa; sa adorm mangaiat de satisfactia lucrului bine facut - asa mi-as dori sa decurga mereu zilele mele." (Thomas Dekker)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_ spune:

PENTRU FLORICELELE DE LILIAC DE MAINE



HAI CRISTINA!!! HAI CRIS!!! HAI NIKOL!!!

33+ Larissa

AMR 7 saptamani vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_ spune:

Nu mai am rabdare pana pe 27 sa-mi vad bebita.Sunt tare curioasa daca s-a intors in pozitia de lansare dar nu cred pt ca o simt la fel ca intotdeauna. Cu nu am nici acum probleme ma trezesc doar o data pe noapte ca sa ma "zitronez" dupa care adorm relativ repede si pana la 11 nu fac ochi.Sper sa ramana asa.

33+ Larissa

AMR 7 saptamani vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

HAI CRIS

HAI CRISTINA

HAI NIKOL

Nasteri usoare maine, bebei sanatosi, mamici fericite!



Sorana
Matei (2 ani, 2 luni) si Tudor (12 zile)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onana spune:

Uitasem sa mai zic una-alta:

Theo, multumim de sfaturile de anticolici, cu Matei le cam incercasem pe toate, cu Tudor suntem de-abia la inceput Uff, dar o sa treaca si astea..Poate voi scapati, nu e musai sa fie, uite ca Artu a scapat fara.

Mira, Nati, Maribell

Fug acum la vreo ora si revin la ocupatia de baza: strangerea de laptic pt Tudor..daca nu cumva se trezeste intre timp, desi doarme de-abia de-o juma de ora, dupa o ora jumate de plans.

Noapte buna!




Sorana
Matei (2 ani, 2 luni) si Tudor (12 zile)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolett2445 spune:

fetelor va multumesc pt sustinere,merg la culcare
sa dea Dumnezeu sa venim sanatoase si sa va transmit doar vesti bune,am nr nicoletei NicoletaB
si al cristinei Crissy_c mai caut un nr de tel

NIKOL38+ ANTONIA si DAVID (15 MAI 2006)

AMR cateva ore in asteptarea printesei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolett2445 spune:

am mai scris nr lui Alessicoo


gasca

NIKOL38+ ANTONIA si DAVID (15 MAI 2006)

AMR cateva ore in asteptarea printesei

Mergi la inceput