Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *141*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui alex25

ufffff..mama ei de viata...ca dr nu imi raspunde la telefon de 2 sapt.



[b]s-o fi saturat si el






foarte tare!

alex, nu te supara ca eu rad, da' pe bune daca nu mi-era dor de luto.
...si evident mi-e dor de uka. doamne, cat plang dupa ea. unde esti tu ingeras acum? te dai cu parapanta? da' nu s-a inventat netu acolo unde esti? netu, netu....

hai ma luto[/b] ca nu esti grasa . ce crezi ca daca erai slaba te simteai mai bine? uite, eu am cu 20 kg mai putin ca tine si uneori sunt tare nefericita. hihihi...ce sadica sunt.



h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

daca glumele mele sunt prea proaste puteti sa-mi spuneti.....dar nu ma lasati asa singura ca ma simt marginalizata, nedorita, neapreciata si neiubita ......la cele 72 de kg pe care le am.....am si eu un suflea

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


Draga mea, am aruncat copilu' in brate la ta-su si-am venit sa-ti declar love forever! Si glumele tale e cele mai bune, parol!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


daca adoarme fata te rog sa ma arunci si pe mine in brate la co-autorul tau sa vedem daca mai e asa dragut si adorat si zambitor cand va fi calcat de tanc

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


Beibi, stii ca tin la tine! Ce-i al meu e si al tau!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui alex25

ufffff..mama ei de viata...ca dr nu imi raspunde la telefon de 2 sapt.



[b]s-o fi saturat si el






foarte tare!

alex, nu te supara ca eu rad, da' pe bune daca nu mi-era dor de luto.
...si evident mi-e dor de uka. doamne, cat plang dupa ea. unde esti tu ingeras acum? te dai cu parapanta? da' nu s-a inventat netu acolo unde esti? netu, netu....

hai ma luto[/b] ca nu esti grasa . ce crezi ca daca erai slaba te simteai mai bine? uite, eu am cu 20 kg mai putin ca tine si uneori sunt tare nefericita. hihihi...ce sadica sunt.



h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


Eram sigura ca apare si Hepi! Unde-i de ras si caterinca sa lipseasca!

Ia zi draga mea, ce glume mai stii?

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna seara gagicutzelor!!
Luto si pe tine,cu tot cu cele 72 kile ale tale sipe Danuka asemenea,o mai pup si pe Doamna Tzi-tzi,ce sa-i faci asta este,ce ,numai eu sa nu fiu numita mama? Si eu si ta-su suntem Da-da.
Apropo de ta-su,ce ma enerveaza ca se uita la Supernatural,si are serialul asta neste scene de nu dorm cu noptile...
Am vazut su eu poze de Mely...Vai ce ciuda imi e ca eu ies naspa in 99 % din poze,felicitari Mely,esti o frumoasa!!

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

daca glumele mele sunt prea proaste puteti sa-mi spuneti.....dar nu ma lasati asa singura ca ma simt marginalizata, nedorita, neapreciata si neiubita ......la cele 72 de kg pe care le am.....am si eu un suflea

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


Draga mea, am aruncat copilu' in brate la ta-su si-am venit sa-ti declar love forever! Si glumele tale e cele mai bune, parol!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


daca adoarme fata te rog sa ma arunci si pe mine in brate la co-autorul tau sa vedem daca mai e asa dragut si adorat si zambitor cand va fi calcat de tanc

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


Beibi, stii ca tin la tine! Ce-i al meu e si al tau!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


...vaaaiii!!! abia astept sa vad ce raspunde luto.
luto receptie! hai ca ai castigat la loz in plic. vino repede.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Deci eram pe punctul de a imi taia venele pentru ca mandra nu vrea sa manance lapte si pace....ma ucide cu zile...dar am intrat sa ma plag si dau de glumele lu' Luto si pentru un moment am uitat de tot. Dar totusi, copila mea nu mananca mai, ce mama zmeilor ma fac eu cu ea, ca se deshidrateaza, stiu eu. Si ca sa ii fac tot lu' Luto in ciuda, sa stii ca mi-a raspuns pana la urma dr la telefon, na! Si mi-a zis ca nu s-a saturat!

Offf, gata, ma duc din nou la ea, ca vad ca nici tac'su nu are succes, nu stiu de ce am indraznit sa sper, el oricum nu stie sa faca nimic cu ea.Ma rog, sa nu ma gandesc la altele ca plec aici, vis-a-vis, la veseli.

V-am pupat.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui alex25

ufffff..mama ei de viata...ca dr nu imi raspunde la telefon de 2 sapt.



[b]s-o fi saturat si el






foarte tare!

alex, nu te supara ca eu rad, da' pe bune daca nu mi-era dor de luto.
...si evident mi-e dor de uka. doamne, cat plang dupa ea. unde esti tu ingeras acum? te dai cu parapanta? da' nu s-a inventat netu acolo unde esti? netu, netu....

hai ma luto[/b] ca nu esti grasa . ce crezi ca daca erai slaba te simteai mai bine? uite, eu am cu 20 kg mai putin ca tine si uneori sunt tare nefericita. hihihi...ce sadica sunt.



h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


Eram sigura ca apare si Hepi! Unde-i de ras si caterinca sa lipseasca!

Ia zi draga mea, ce glume mai stii?

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


...stii cumva cum s-o imbrac pe maia maine?

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

daca glumele mele sunt prea proaste puteti sa-mi spuneti.....dar nu ma lasati asa singura ca ma simt marginalizata, nedorita, neapreciata si neiubita ......la cele 72 de kg pe care le am.....am si eu un suflea

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


Draga mea, am aruncat copilu' in brate la ta-su si-am venit sa-ti declar love forever! Si glumele tale e cele mai bune, parol!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


daca adoarme fata te rog sa ma arunci si pe mine in brate la co-autorul tau sa vedem daca mai e asa dragut si adorat si zambitor cand va fi calcat de tanc

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


Beibi, stii ca tin la tine! Ce-i al meu e si al tau!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


gagici, am tras lozul castigator asta seara
www.youtube.com/watch?v=w55Nib4uf1U" target="_blank">Enrique I'm coming !!!!!

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanuKa spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Danuka ma bucur ca nu sunt singura pe lume....si ma intelegi perfect.
Eu nu am fost in viata mea ca al'de Fragutza sau Dana dar nici nu ma asteptam sa stau asa prost ....eu credeam in fazele acelea cum ca femeia devenita mama este implinita, perfecta, radioasa, frumoasa....
Dar cred ca erau texte tot din revistele Iulikai

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


si eu cred ca erau texte din reviste
nici nu eram manechin dar nici asa ca acuma nu ma asteptam sa fiu
mai ales ca am luat doar 10 in perioada de sarcina , asta sidin cauza ca am facut diabet gestant si ultimele luni am fost la regim , si am crezut ca o sa revin imediat le silueta dinainte de sarcina dar pe cand colo , am crescut luna de luna cu cate 1,2 kg

eu ma scot cu alaptatul deocamdata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanuKa spune:

te-ai facut Luto
ehe ce bine e de unele

mai Alex , ma bag si eu in seama , am vazut si eu pozele cu frułusica ta ; dar sincer daca se vede pe ea ca nu mananca , e asa de scumpa si arata foarte bine
nu te mai stresa atata si lasa-o pe ea sa te ghideze
sunt bebelusi care nu beau lapte efectiv


Mergi la inceput