Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *141*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

toata sanatatea din lume pt Luta draguta si sa ne tii Mada la curent cu vesti
Doamne ajuta, ma trec fiori cand realizez ca astea sunt adevarate probleme.

Daca nu ai vesti poti sa ne tii la 220

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

daca glumele mele sunt prea proaste puteti sa-mi spuneti.....dar nu ma lasati asa singura ca ma simt marginalizata, nedorita, neapreciata si neiubita ......la cele 72 de kg pe care le am.....am si eu un suflet

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

daca glumele mele sunt prea proaste puteti sa-mi spuneti.....dar nu ma lasati asa singura ca ma simt marginalizata, nedorita, neapreciata si neiubita ......la cele 72 de kg pe care le am.....am si eu un suflet

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


stai asa ca te-am våzut dar sunt cu una bucata de copil de 11 kile in brate..Il pun la nani si revin!

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

daca glumele mele sunt prea proaste puteti sa-mi spuneti.....dar nu ma lasati asa singura ca ma simt marginalizata, nedorita, neapreciata si neiubita ......la cele 72 de kg pe care le am.....am si eu un suflea

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


Draga mea, am aruncat copilu' in brate la ta-su si-am venit sa-ti declar love forever! Si glumele tale e cele mai bune, parol!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

hai ca asa mi-a mai venit inima la loc

11 kile are Bruculica pai sa mi-l dai si mie imprumut sa fac niste fandari cu el pe brate

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Mai fetelor, am citit si eu la raluk cum e cu diversificarea lu' Alexutu dar nu-mi iese din minte marul ala eco scofalcit si zbarcit ....
Si asa imi dau seama ce mutatii genetice mananc eu . Acum sunt sigura ca de la fructe m-am ingrasat asa rau si nu de la ciocolata si biscuiti

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

daca glumele mele sunt prea proaste puteti sa-mi spuneti.....dar nu ma lasati asa singura ca ma simt marginalizata, nedorita, neapreciata si neiubita ......la cele 72 de kg pe care le am.....am si eu un suflea

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009


Draga mea, am aruncat copilu' in brate la ta-su si-am venit sa-ti declar love forever! Si glumele tale e cele mai bune, parol!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.


daca adoarme fata te rog sa ma arunci si pe mine in brate la co-autorul tau sa vedem daca mai e asa dragut si adorat si zambitor cand va fi calcat de tanc

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana


3. Declar replica zilei, cea a Iulikai cu "revistele mamii lor"....si sunt sigura ca vroia sa zica revista mami

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009




www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanuKa spune:

Luto , la cele 72 ale mele te inteleg perfect

despre co-sleeping , parerea mea ,da cat timp sunt bebelusi , nu dupa ce cresc un pic ,pe urma devine o lupta si un calvar cu coate in gura ,genunchi in coaste si calcaie in burta
si la noi e in prima faza dupa ce adoarme o pun in patut ,dar pe urma 1 din 2 ramane la noi in pat din cauza ca adorm si eu cu ea la san

nu am apucat sa vad prea multe poze , dar va felicit pe toate ptr minunatii dovlecei , unul si unul mai frumos si mai daragalas

Ralu , bravo ptr diversificare , ce mutrite a facut Alexucu , asa a facut si Iza prima data , asa face si acuma defapt ca nu am reusit sa avansam prea mult
va doresc o diversificare cat mai usoara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Danuka ma bucur ca nu sunt singura pe lume....si ma intelegi perfect.
Eu nu am fost in viata mea ca al'de Fragutza sau Dana dar nici nu ma asteptam sa stau asa prost ....eu credeam in fazele acelea cum ca femeia devenita mama este implinita, perfecta, radioasa, frumoasa....
Dar cred ca erau texte tot din revistele Iulikai

Lucia, mami de David 13 Septembrie 2009

Mergi la inceput