*LMA!*Puiuti de Randunici 2008 !! (406)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Am uitat sa multumesc si sa o pup pe Cami pt videoclipul ala minunat.Mi-a mers la suflet !

Simona,mamica de Teo (16 ani) siDuuDuu (DOO ANI )


Acum "doo" ani fericirea a batut a "dooa" oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Stela, Ariel, dar in prospect scrie ca se da jumatate din doza adultilor, care este cea scrisa de Stela...eu i-am dat asa, dar jumatate la cate o ora. Peste noapte i-am dat la una intreaga la 6 ore, ca asa a fost modelul...si astazi tot asa ii dau, una la 6 ore.

Marina, .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Ce surpriza i-am pregatit bunicii de ziua ei
"Maman" e buni, dupa Teo.
Stiu ca va fi o mare surpriza pentru ea..ii voi face o rama cu poza si inca una cu Teo si ceilalti 2 nepoti din Bv.O dau pe spate..nu se asteapta...surprizele vor valora mai mult decat cel mai scump parfum.

mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Stela...foarte frumos cadoul.....pentru buni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

La multi ani Irinelor!
Sa fiti sanatoase, fericite, implinite si iubite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Stela chiar frumoasa surpriza - atat de simpla si atat de efect!

La noi "buni" e buia


Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Deci Stela, zi-mi repede cum faci de dai linkul si se vad pozele (desi private presupun), dar daca vrea cineva sa rasfoiasca tot albumul tau nu vede decat ce e public... intelegi tu ce vreau sa zic...

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nu te ingrijora pentru oamenii din trecutul tau. Exista un motiv pentru care ei nu se afla in prezentul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Nico, de unde iei, nene, citatele astea????? Acum e unul, peste putin timp, altul...total adevarate...

Valentina cu Matei ( 10.04.2008) si Luca ( 5.02.2010);

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Eu ar trebui sa fac bagajele pt Matei, dar n-am niciun chef... Astept sa se mai apropie ora de plecare...

Mimo, ma bucur ca Dudel e mai bine...

Stela, am tras cu ochiul la pozele voastre mai vechi...Nu te-ai schimbat deloc, sa stii..Parca Geo s-a mai maturizat, dar tu arati la fel...

Apropo de Giardia, stiu de la gradi si de la pediatra ca iese dupa vreo 3 copro..nu stiu motivul...

Valentina cu Matei ( 10.04.2008) si Luca ( 5.02.2010);

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Si azi avem 3 luni!!!!!



Valentina cu Matei ( 10.04.2008) si Luca ( 5.02.2010);

Mergi la inceput