Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Daca ai colul scurt atunci trebuie sa ai mai multa grija de tine, sa nu faci deloc eforturi, sa nu ridici mai nimic si da, sa stai mai mult in pat. Ai grija de tine si sa speram ca vei veni cu vesti bune de la control.
Din pacate insa colul nu se lungeste, cat am vrea noi ...

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona-maris spune:

PAi si al meu vine,saracul,obosit,dar eu sunt o rautate.Cred ca am fost toata viata o rasfatata a celor din jur,dar am avut boli si alte probleme care sa compenseze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Da, se vede burtica, eu am trecut la blugii de graviduta de w-e trecut.
Mai pot sa port niste pantaloni de trening cu talie mai joasa din vechile haine dar atat.
Creste burtica, creste si abea astept sa simt BB-ul. Tu nu?

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona-maris spune:

Citat:
citat din mesajul lui allexxia_m

Daca ai colul scurt atunci trebuie sa ai mai multa grija de tine, sa nu faci deloc eforturi, sa nu ridici mai nimic si da, sa stai mai mult in pat. Ai grija de tine si sa speram ca vei veni cu vesti bune de la control.
Din pacate insa colul nu se lungeste, cat am vrea noi ...

13+

Allexxia,nici inainte de a afla de cold scurt,nu ma 'efortizam".De cand cu operatiile de hernie am devenit extrem de lenesa.Asta e.
Multumesc mult de urari!Toata lumea sa aiba numai vesti bune si sanatate,ca-i mai buna decat toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona-maris spune:

[quote]citat din mesajul lui allexxia_m

Da, se vede burtica, eu am trecut la blugii de graviduta de w-e trecut.
Mai pot sa port niste pantaloni de trening cu talie mai joasa din vechile haine dar atat.
Creste burtica, creste si abea astept sa simt BB-ul. Tu nu?

13+
[/quot
Eu l-am simtit deja!Vineri era ff agiatat.Bausem cola( mama iresponsabila),si in fiecare zi il simt putin...stiu ca e el..e altfel decat orice altceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Ce ma bucur pentru tine
Cred ca esti

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona-maris spune:

Gata,,plec sa fac pure ...nu vreau sa mai fiu rea.M-a convins allexxia sa fiu gospodina.
Da,Alexxia,sunt fericita,si fffffffff nerabdatoare sa il vad,sa il intalnesc.Cineva spunea sa nu asteptam sa nastem .sa ne bucuram de sarcina etc.Dar eu vreau sa imi vad comoara mai repede..nu stiu de ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexxia_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui simona-maris

Gata,,plec sa fac pure ...nu vreau sa mai fiu rea.M-a convins allexxia sa fiu gospodina.
Da,Alexxia,sunt fericita,si fffffffff nerabdatoare sa il vad,sa il intalnesc.Cineva spunea sa nu asteptam sa nastem .sa ne bucuram de sarcina etc.Dar eu vreau sa imi vad comoara mai repede..nu stiu de ce


Faci "pure"? sau ai vrut sa zic piure? Eu asta fac, am terminat ciorbita de aripioare de pui si acum ma duc sa faci si piureul ca au fiert cartofii

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:


Mai, cata leneveala azi. Doar voi doua ati ramas? Va felicit pentru abilitatile culinare

Si eu gatesc de vreo ora si deja m-am plictisit . Aripioare la gratar cu fasole verde si la final pateuri

MIRUNA cu Alexandru si Aricelul 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

nu v-am parasit dar a fost cumnata la mie..acum a plecat si ma duc sa-mi fac rugaciunea...sotul meu munceste destul nu il mai pun si eu la treaba...eu nu lucrez deci am timp pt toate ..ba sa stii allexia ca se poate lungi colul...adica daca s-a scurtat si stai in pat fara efort si faci ce zice doc. se poate lungi...stiu destule cazuri de anul trecut..piure in romana puree in franceza....revin dupa 10 minute ..poate mai apare cineva



Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
si 12+

Mergi la inceput