FIV Dr. ALBU DRAGOS 2

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Mirela succes maine la punctie , sa ai ouletze multe si bune !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

simonete merci frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Mirela si eu luasem in greutate cam 7kg, dar sincer mancam si mai mult. In lunile ian-feb anul asta am fost la sala aproape zilnic si am ajuns iarasi la 64kg.
Eu am urmat sfaturile dr cu exactitate asa ca si eu am oprit clexane inainte de punctie cu vreo 2 zile si l-am reluat in ziua cu ET, seara.

Cam atat incerc si eu sa stau cu utrogestanul. Eu sunt in concediu asa ca pot sta. Data trecuta la primul et cu crio am stat acasa numai 7 zile, dupa care luam utrogestanul tot ovule nu-l inghiteam asa ca iti dai seama ce bine il asimilam, mai deloc. Si mai stateam si tot timpul in picioare.

Hai revino-ti spre ca nu te-am molipsit eu cu starea mea de ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

rica..nuuu
o sa la dau eu jos dupa bebe, pana atunci nu mai conteaza
mult nu mananc, dar sti si tu ca dupa o varsta tare greu se slabeste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Fetelor ies putin pe afara sa imi fac si progesteronul injectabil. Miscandu-ma asa prin casa constat ca ma simt cam balonata, graviduta, daca vin acasa cu 3 copilasi, ca din 5 embrioni transferati nu af fi exclus nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

rica ai toate sansele la 3 bebelusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenus26 spune:

Bafta Mirela! Doamne Ajuta sa fie totul bine maine!

Rica iti tin pumnii si tie sa vii cu vesti bune!

Mereu ma intreb ce mai fac gravitutele de la "inseminare". Anna am vazut ca e baietel :) pe burtica

Mirela ma pui si pe mine pe listuta de aspirante mai - iunie - iulie?

Elenus26 - sarcina naturala aprilie 2009 - oprita in evolutie la 8 sapt.,IA 1 decembrie 2009 Medlife nereusit, IA 2 martie 2010 Medlife - nereusit, urmeaza FIV mai-iunie-iulie 2010 Medlife Dr. Albu

Va pup pe toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rica69 spune:

Mirela bafta maine. Cum mai stai cu moralul ca eu iar am cazut. Ma chinuie dimensiunea endometrului care a fost micut 8.6mm.Ce sanse sa am eu cu asa un endometru subtire! Pana acum nu am nici cel mai mic semn de sarcina.
Mirela tu la fiv reusit ai simtit ceva in cele 2 sapt de asteptare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

rica gandeste pozitiv
nu stiu daca acum ar mai fi ok, dar un pahar de vin rosu ajuta la endometru, incearca sangria, are alcolemie mai mica.

am un pic de emotii, intotdeauna mi a fost frica sa nu ovulez inainte de punctie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Mirela,bafta maine ,sa dea Dumnezeu sa fie bine sa ai outze multe si sanatoase.Doamne ajuta! Si poti sa ma pui si pe mine pe listutza de aspirante iunie-iulie-august:
Lumimar 5inseminari artificiale nereusite Giulesti prof Marinescu,urmeaza fiv1 iunie-iulie-august dr Albu Dragos Medlife
Succes maine!
Va poop pe toate

Mergi la inceput