Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

haoleu,toti-s gabori?

Gabriela
7+

"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

back home! satula!
fetelor, niciun pic de solidaritate. a venit o noua burtica, HEYDI, a pus si ea cateva intrebari... si PAUZA!!!!! n-a bagat-o nimeni in seama pentru ca eram toate preocupate de pofte!!!!!!
Heydi, pls nu te supara pe noi, suntem toate hormonate si agitate, nu a fost cu rautate, data viitoare vom fi mai atente!!!!!


13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

scz,n-am vazut!

Gabriela
7+

"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_o

back home! satula!
fetelor, niciun pic de solidaritate. a venit o noua burtica, HEYDI, a pus si ea cateva intrebari... si PAUZA!!!!! n-a bagat-o nimeni in seama pentru ca eram toate preocupate de pofte!!!!!!
Heydi, pls nu te supara pe noi, suntem toate hormonate si agitate, nu a fost cu rautate, data viitoare vom fi mai atente!!!!!


13



distrabalata mica ci ejti! vezi ca am trecut de cartofi,vb strict de muraturi

Gabriela
7+

"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

Ana dc e noua pe site, toate sansele sa nu o vedem, k ii apar mesajele cu intarziere, dupa ce sunt moderate.

scuze Heydi

http://davf.daisypath.com/WBynp2.png
Albumele noastre

In momentele fericite iubeste-l pe Dumnezeu!
In momentele dificile cauta-l pe Dumnezeu!
In momentele de liniste adora-l pe Dumnezeu!
In momentele dureroase ai incredere in Dumnezeu!
In toate momentele multumeste-I lui Dumnezeu!
Cand Iisus a murit pe cruce, El se gandea si la tine!

Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

in alta ordine de idei, fetelor, dragelor!!!!!! am plecat la pag 8 si am ajuns la capitol nou. in 3 ore?! devoratoare de taste ce sunteti!!!!
plus, masa mea a fost incredibil de buna...
1. salata boeuf
2. ciorba de dragavei
3. omleta taraneasca(oua amestecate in tigaie cu ceapa si slaninuta taraneasca) cu salata de varza acra din butoi, cu boia deasupra!
eh?!
limba mea a fost pe deplin satisfacuta! de stomac, nu mai vorbesc! si uite ca am "bagat" si niste carne!

13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

eu am vzut un msg de-al lui heydi in care zicea ca e si ea o gravi de nov-dec ..si cam atat fara date ..asteptam datele..probabil ca inca nu a scris 10 msg si noi nu o citim live



Alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri
si 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ana_o

in alta ordine de idei, fetelor, dragelor!!!!!! am plecat la pag 8 si am ajuns la capitol nou. in 3 ore?! devoratoare de taste ce sunteti!!!!
plus, masa mea a fost incredibil de buna...
1. salata boeuf
2. ciorba de dragavei
3. omleta taraneasca(oua amestecate in tigaie cu ceapa si slaninuta taraneasca) cu salata de varza acra din butoi, cu boia deasupra!
eh?!
limba mea a fost pe deplin satisfacuta! de stomac, nu mai vorbesc! si uite ca am "bagat" si niste carne!

13


gata,pan'aici!
ti schingiui,ti biciui,ah, ti mananc!

sa-ti fie de bine,burtica dragalasha!

Gabriela
7+

"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

MESAJ PENTRU HEYDI!
DRAGA NOASTRA, SCRIE-NE 10 MESAJE UNUL DUPA ALTUL, PENTRU CA TU, TOT CE SCRII APARE CU INTARZIERE, FIIND NOUA, TREBUIE SA TRECI DE MODERATOR. DECI NU PENTRU CA NU AM VRUT NU TI-AM RASPUNS, DAR SI EU LA FEL AM PATIT SI-O INIMA BUNA DE PE FORUM MI-A SPUS SECRETUL. SI DE ATUNCI SI ON MAI TOATA ZIUA!
INCEARCA SI-O SA VEZI CA TE PRIMIM CU DRAGA INIMA.
TE SI TE ASTEPTAM!

13

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Gabriela, dear... s-o manca in Moldavia f bine, dar sa incerci tu mancarea olteneasca...mmmmm!!!! noi nu acrim ciorbele cu bors, punem zeama de varza, dar iese mancarea supier!!!
cine se inscrie, va astept cu mare drag la Gorj. Am o casa imensa, incap 3 familii o data!
si profitati de vara, ca e frumos tare afara... il vizitati si pe Brancusi, operele... mai o mancare, mai o plimbare.... hai, astept inscrieri!

13

Mergi la inceput