""Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *139*""

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:


La multi ani Ralu80!!!!!!!!!

Dana, mami iubitoare de Ioana Maria Alexandra (16.09.2009)

http://community.webshots.com/user/Danuta1979/albums/least-recent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

La multi ani!!!!!!



Rita Ioana de Starchi!!!!!!!!!
Maria de aricelul
Tudor Gruia de ramsan
Alicia Andreea de adriana_m
Chiara Ada de andrecj

Dana, mami iubitoare de Ioana Maria Alexandra (16.09.2009)

http://community.webshots.com/user/Danuta1979/albums/least-recent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


RALU

La multi ani cu sanatate si noroc!


Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun
bio bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Buna fetelor,

multumesc Vik si Miha pt raspunsuri. Inca nu am primit decizia, dar chiar as vrea sa ma interesez despre modul de calcul. Chiar asa este Vik? Mi se pare ciudat sa nu se ia in calcul luna in care s-a nascut ...am intrebat si la resurse umane si mi-au zis ca ar trebui sa se ia in calcul .... mai ales ca apare si in tabelul completat de catre firma la care lucrez ...ufff nu stiu ce sa zic .... asa e noi sa fim sanatosi, dar parca mi-ar parea rau ...ca sunt banii nostrii ..

Sa aveti o zi cat mai frumoasa !

_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricelul spune:

Multumim Danuta pt urari !

La multe lunite sarbatoritilor, sa creasca mari si sanatosi !!!

La multi ani Ralu !

_

Maria (28.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Madalina, superb a crescut Irinel! Sa fie sanatos si sa va bucurati de el!
Vad ca apare si tati prin poze. Ma bucur ca vrea sa faca parte din viata copilului!

Si nu esti grasa! (in una din poze asa scrisesei, Grasa)



Dana, mami iubitoare de Ioana Maria Alexandra (16.09.2009)

http://community.webshots.com/user/Danuta1979/albums/least-recent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Fetele, va multumesc din suflet, nu am vrut sa creez aici valuri, de aia m-am si retras...m-ati facut sa imi dea lacrimile ca v-ati gandit la mine...va multumesc inca odata. Suntem bine, ca sa zic asa, au iesit la suprafata o tona de probleme vechi pe care le aveam, plus ca am facut multe greseli cu mandra si mi-e frica sa nu ramana cu ceva urme...ma rog, poate exagerez, dar asta simt acum.

Nu pot vorbi inca despre asta, dar va pup mult de tot.



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns x_ggg spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Fetele, va multumesc din suflet, nu am vrut sa creez aici valuri, de aia m-am si retras...m-ati facut sa imi dea lacrimile ca v-ati gandit la mine...va multumesc inca odata. Suntem bine, ca sa zic asa, au iesit la suprafata o tona de probleme vechi pe care le aveam, plus ca am facut multe greseli cu mandra si mi-e frica sa nu ramana cu ceva urme...ma rog, poate exagerez, dar asta simt acum.

Nu pot vorbi inca despre asta, dar va pup mult de tot.



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!


Alex , ce bine ca ai venit!
Sa stii ca esti o mamica foarte buna, cea mai buna, care face totul pentru copilul ei. Zeina va creste mare si frumoasa si te va prinde de gat, te va pupa pe obraz si iti va zice la ureche: te ubesc, mami!

Lasa problemele la o parte, ia-ti copila in brate si strange-o strans tare, umpleti narile cu mirosul ei de bebelus... hai ca trece timpul si creste fata, nu pierde clipe pretioase gandindu-te la prostii.
Te pupam.
Maine dimineata, cafeaua o dai tu!

--------------------------------------------

Am scos capul in lume!!
Mamica mandra de Rares-Costin : 4 oct 2009
Poze RARES
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui x_ggg

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Fetele, va multumesc din suflet, nu am vrut sa creez aici valuri, de aia m-am si retras...m-ati facut sa imi dea lacrimile ca v-ati gandit la mine...va multumesc inca odata. Suntem bine, ca sa zic asa, au iesit la suprafata o tona de probleme vechi pe care le aveam, plus ca am facut multe greseli cu mandra si mi-e frica sa nu ramana cu ceva urme...ma rog, poate exagerez, dar asta simt acum.

Nu pot vorbi inca despre asta, dar va pup mult de tot.



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!


Alex , ce bine ca ai venit!
Sa stii ca esti o mamica foarte buna, cea mai buna, care face totul pentru copilul ei. Zeina va creste mare si frumoasa si te va prinde de gat, te va pupa pe obraz si iti va zice la ureche: te ubesc, mami!

Lasa problemele la o parte, ia-ti copila in brate si strange-o strans tare, umpleti narile cu mirosul ei de bebelus... hai ca trece timpul si creste fata, nu pierde clipe pretioase gandindu-te la prostii.
Te pupam.
Maine dimineata, cafeaua o dai tu!

--------------------------------------------

Am scos capul in lume!!
Mamica mandra de Rares-Costin : 4 oct 2009
Poze RARES
Povestea nasterii


Idem,idem ,Nimeni nu o putea spune mai bine!
Madalina,ce frumusel s-a facut Iri ,sa stii ca ti-am dus dorul.Si la fel spun si eu,sa nu mai spui ca esti grasa,ca nu esti,arati foare bine. mai,azi doar copiez,nu-s originala deloc

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Buna seara dragelor de la o mamica din milioane de motive independente de copilul meu. Va pe toate



Ioana mama lui Carol Ioan


Pataniile noastre

Mergi la inceput