Copilasi din 2002 *76* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Data viitoare il si filmez! Sa vada si bunicile si, de ce nu, si altii ;).

Intre timp mi-am schimbat si semnatura... sper sa va amuzati mai mult decat va veti oripila :D.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Trateaza problemele stresante cum ar face-o un caine. Daca nu poti sa le mananci sau sa te joci cu ele, fa pipi pe ele si mergi mai departe!" (autor necunoscut; sursa: mail :D)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

A si invatat, bravo Stefan!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cristina, da! A invatat! Si noi am fost uimiti! Nici nu mai trebuia sa-l ajutam! Foarte fain merge! Inca nu face curbele cu foarte mare siguranta, dar per total, foarte bine! Si ii place viteza... Acum trebuie sa ne tinem de promisiune si sa ii luam si trotineta (cea de la Bv se stricase).

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Trateaza problemele stresante cum ar face-o un caine. Daca nu poti sa le mananci sau sa te joci cu ele, fa pipi pe ele si mergi mai departe!" (autor necunoscut; sursa: mail :D)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nico-noah, asta trebe sa mi-o insusesc!!
Bravo, Stefan!!

Nina-drum bun, vreme frumaosa, concediu de vis!!

Cristina-vezi, totul se rezolva!!

Mey, acuma-s plangacioasa.Gata, nu ma mai vrea!! Andrei mi-a zis dimineata, sa nu mai vin cu el pana in fata scolii, ca ii este rusineeeEl e mare!! Si eu nu inteleg!!
De luni, il las din masina, adik stationez o clipa in fata scolii cat se da el jos...Fara pupici si alea-alea
Fetele cu pui mici, bucurati-va ca mai aveti miniaturi pe langa voi, ca uite ce fac astia mari cu noi

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Cristina, e timpul pt bebe2

Da, am scazut in greutate pana ieri, insa ieri am facut-o lata Noah nu-i nimic, recuperez azi si maine si poimanine....

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Cristina, la noi e invers. Ieri invatatoarea i-a spus lui Adrian ca suntem singurii parinti care isi conduc ccc copilul pana la usa clasei si ca ar trebui sa il lasam singur. Stefan nu avea nimic impotriva, ba chiar isi dorea sa il conducem pana acolo... Astazi il va lasa in fata scolii (l-a lasat deja)... Sa vedem reactii...

...cred ca si eu o voi face lata astazi, am primit aseara niste cioco...

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Trateaza problemele stresante cum ar face-o un caine. Daca nu poti sa le mananci sau sa te joci cu ele, fa pipi pe ele si mergi mai departe!" (autor necunoscut; sursa: mail :D)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nico-e vineri.Poti papa un pic de cioco
Da' de care e??

Eu nu cred ca mai apuc sa intru pana pe duminica.La dimineata, la prima ora o luam spre Cluj, la nunta!! Tzuraiii!!

Va pup! Un we frumos sa aveti!!

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

distractie placuta!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

E din-aia Merci...

Distractie placuta, Cristina!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Trateaza problemele stresante cum ar face-o un caine. Daca nu poti sa le mananci sau sa te joci cu ele, fa pipi pe ele si mergi mai departe!" (autor necunoscut; sursa: mail :D)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Crisina, il prinzi si il pupi bine pe Andrei acasa si inainte sa coboare din masina, cand nu va vede nimeni.
Cum spuneam, eu il conduc pe jos jumatatea mai problematica de drum spre scoala fara semafor, atunci ii duc eu ghiozdanul iar apoi, cealalta jumatate si-l duce singur si merge singur, dar inainte sa ne despartim, tot reusesc sa-l pup, din mers, pe sapca.
Petrecere frumoasa la nunta!

Apropo de copilasii mai mititei, in mai cand vin prietenii nostri din Ro cu fetita de varsta lui Robert il aduc si pe baietelul lor de 2 ani si jumatate

Nico, iti spun eu ce sa´faci, din cutia de Merci mananca-le doar pe alea cu cafea, cu alb si maro, sunt si cele mai bune


La scoala Robert a inceput dictarile si pana acum n-a avut nici o greseala, imi place ca a inceput sa se uite acasa intr-un dictionar pentru copii ca sa verifice daca stie sa scrie toate cuvintele.

Mergi la inceput