FIV in Ungaria 103

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Adya, ideea era ca va primi inhibare cand foliculii vor ajunge la o anumita dimensiune.

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adya spune:

Tamy, multumesc mult.
Acum m-ai mai luminat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paunas spune:

aristica-eu am scris dr-lui si astept raspunsul cu programarea!. a 2 oara incerci?

ptr toate fetele :




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

HELP !!
Gasesc Cetrotide in Romania ?
A folosit cineva si ma poate ajuta cu un sfat ?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

pamy, multumesc mult. mi-a dat sa iau unul la 2 zile.

Adi +8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

tamy, nu pamy, ca m-am tampit.

o pup si pe pamy din nou cu incurajarile de rigoare. tami, nu te grabi cu echo, se vede mai greu la inceput. i daca vede numai unul, sa stii ca poate aparea si al doilea mai tarziu.

Adi +8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

La 5 saptamani si jumatate se vede ceva la eco?

incepand cu anul 2010 voi fi o fericita!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

Hello again tuturor ambitioaselor

Tamy: Bravo Bravo Bravo!!! Ma bucur mult, sa ai o sarcina frumoasa si bebei sanatosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

Pamy: din pacate stiu prince treci, eu 2 sapt am fost daramata, apoi treptat, treptat....conteaza enorm sustinerea celor din jur si increderea ca intr-o zi vom reusi, nu? fara doar si poate, doar cu ajutorul lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atena_77 spune:

luck: intra pe link https://comenzi.farmaciatei.ro/advanced_search_result.html?search_in_description=0&keywords=Cetrotide
e o farmacie din Bucuresti, dar poti lua legatura cu ei daca nu esti din capitala. Eu am facut Cetrotide, in a 2a parte a tratam si l-am luat din RO.

Mergi la inceput